Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai csajoknak/nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak/nőknek, milyen srácok/pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 01:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/112 anonim ***** válasza:
Többnyire a kigyúrtak és a gazdagok, pl. Pumped Gabó vagy Jason Statham
2018. szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/112 anonim ***** válasza:

nagy általánosságban?

a jóképűek és a pénzesek

az átlag pasasnak esélye nincs egy mai nőnél

nem véletlen, hogy a Pumped Gabó minden nap más csajt dönget, ilyen díszfszokra van kereslet manapság

korcs egy világ...


"Már majdnem elkezdtem pampogni hogy az ilyen kérdéseknél a sok elkeseredett hülye miatt nem lehet normális választ találni"


vagyis olyan választ, ami téged igazol? hogy neeeem, a nők nem is pénzéhesek, az egész csak hazugság, fúj, szűz nyomi incelek...

hát kisapám, ilyen választ valóban ne itt keress, eredj a NőiHangra a puncipajtásokhoz, és mocskold ott a férfiakat


"jöhet a piros, engem is pont annyira érdekel"


meg is kaptad a mínuszt, ostoba teplák proli

nem érdekel, ahha, csak itt feszengsz rajta mint a pók a lucernásban...


"buta vagy"


gratulálok kisapám, ezt kőkeményen odamondtad...

hány évig gondolkoztál rajta?

a mínuszt ismét kaptad


"Jól van, ügyes vagy!"


már megint te???

meddig akarsz még itt vergődni, mint a partra vetett hal?

unalmas a műsorod, húzd le magad a vécén

harmadjára is kaptad a mínuszt


"Rengetegszer látok általánosításokat, miszerint minden nőnek a bunkó macsók kellenek, amelyik nő nem a pénzre megy az hazudik stb. Illetve hogy a nők 99%-a erre megy.."


nem a 99 százalék, de a 80 százalék igen...


"nem vagyok pénzéhes, de egy normális jövedelem KELL egy jó élethez. tudod, valaki élni szeretne, nem csak túlélni."


uhhh...akkor keresd meg rá a pénzt bmag!

nem a pasi tárcájában kell turkálni


"de az ilyen ''''férfiaknál'''' már a pénz a legkisebb gond. akinek ennyi esze van..."


ja hát milyen férfi az ilyen, nem akar egy vérszívó szúnyogot eltartani, fujj, golyó általi kötél...

kicsit se érzed, mennyire szánalmas vagy?

a mínuszt kaptad


"Itt van egy pár dilinyós, aki szerint két ember nem érhet el ugyanolyan százalékot, vagy ha mégis, mit tudom én, elviszik a földönkívüliek, vagy átkerül egy párhuzamos univerzumba."


jaja ismerjük, nem te voltál, hanem a gonosz ikertesód, bla-bla-bla...

még egy anonim oldalon se mersz felelősséget vállalni azért, amit leírtál, szánalom


"elképesztő mi megy itt... azt hinném hogy ennyire buta emberek nem élhetnek, de mégis..."


buták, mert nem hagyják magukat átejteni tőletek...

kisapám, mások átrázása komoly szellemi munkát igényel, amire a ti enyhén szólva szerény intellektusotok nem képes...

a mínuszt megkaptad

2021. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!