Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dobott vissza már lány azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott vissza már lány azért, mert nem volt saját lakásod / albérleted?

Figyelt kérdés

Pasik, fordult elő veletek már, hogy egy csaj a randin azért dobott vissza, mert nem volt saját lakásod, vagy albérleted?


Velem egyszer volt ilyesmi, 24 évesen, bár a diplomámon még nem száradt meg a tinta...


illetve lehet saját albérletem - lehet! Marad havi pár ezer forintom. Leszámitva hogy saját életem van - ez miért előny? Attól miért lennék vonzó a nőknek? Akkor sem állnának szóba velem többen, akkor sem kapnék több választ társkeresőn...


2016. jan. 1. 22:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
9%
a németeknél meg mindenki együtt lakik papi mami unoka anya apa pedig ott jó lét van lehetne mindenkinek külön háza :D behalás ezek a mai nők :D
2016. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
59%

20: Te most komolyan itthon akarsz valakit összeszedni?


Én is menni fogok, de nagyon nem szeretnék magyar barátnőt, pont a mérhetetlen anyagiasságuk miatt. Lehet, hogy naiv vagyok, de én azért bepróbálkozom majd egy németnél vagy osztráknál, hátha összejön alapon.


Mérnök vagyok, szóval nem akarok rajtuk élősködni.

2016. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
31%
Hosszasan lehetne ecsetelni ezt az egész ténmakört, a lényeg, hogy az a nő, aki eleve az anyagi dolgokra megy rá, mehet a kukába. Felőlem lehet 6 diplomája, 4 nyelven beszélhet, meg lehet full tájékozott, ha emberségből leszerepel, és leolt, mert nem tartok fent külön a számára egy dugólakást, meg társait, akkor jobb, ha nem is ismerkedik velem. :)
2016. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

persze van még 1-2 szempont:


munka után jó hazamenni az üres házba. De hétvégén arra ébredni, hogy egyedül vagy, nagyon nehéz. Valaki ezért nem cuccol el, mert nem birna egyedül lenni.


Ja és mennyibe is kerül egy albérlet?

2016. jan. 2. 01:18
 25/30 anonim ***** válasza:

24: Mondjuk nekem a cég fizeti a lakásomat, de amit leírtál tökre igaz. Baromi szar egyedül élni; el sem mondhatom, hogy mennyire. Aztán nem mintha munka után olyan nagyon jó lenne hazamenni az üres lakásba...


Most az ünnepekre hazajöttem a családhoz és marhára nem akarok visszamenni, pedig muszáj. Ha találnék közelebb állást tuti, hogy hazaköltöznék és leszarnám, hogy mit mondanak a lányok.

2016. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kedves "25-ös", ha majd találsz egy szerethető leányzót, akkor nem fogod annyira bánni, hogy "saját" lakásod van.
2016. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy pasinak saját lakása,albérlete van,az azt jelenti számomra,hogy életképes,önálló,önellátó.

Dolgozik,pénzt keres,albérletet fizet,beosztja.Magának vásárol,főz,takarít.Hosszú távon,mondjon bárki bármit sokkal szimpatikusabb egy ilyen pasi mint az akire az anyukája mos,főz,takarít,a pénzét meg buliba veri el.Persze most nagyon sarkosan fogalmaztam.Egész egyszerűen jobban lehet egy ilyennel tervezni hosszabb távon,akár házasság,család stb.

És ez nem pénzéhesség,hiszen aki albérletet fizet,vagy hitelt az nem lehet olyan hű,de pénzes,szóval nincsen miről beszélni.

Persze egy egyetemista 24 éves,vagy aki éppen hogy csak elkezdett dolgozni de még otthon lakik,az teljesen rendben van,de azért amint valaki befejezi a tanulmányait,elkezd dolgozni,törekedjen az önálló életvitelre.

2016. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
72%
utolsó vagyok aki lepontozott az légyszi írja már meg miért? komolyan érdekel,az ellenvélemény!
2016. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
35%
28: Nem pontoztalak le, de eléggé általánosítottál. Aki otthon lakik anyuval nem biztos, hogy az összes pénzét buliban veri el. Sokkal jobban lehet spórolni, ha az ember otthon lakik. Lehet, hogy az illető éppen így gyűjt egy saját házra, vagy lakásra.
2016. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért írtam,hogy sarkosan fogalmaztam,hiszen tudom,hogy van olyan aki azt mondja hogy 5 évig még a szülőkkel lakik,de addig minden ft-ot elrak,hogy lakást tudjon venni.
2016. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!