Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dobott vissza már lány azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott vissza már lány azért, mert nem volt saját lakásod / albérleted?

Figyelt kérdés

Pasik, fordult elő veletek már, hogy egy csaj a randin azért dobott vissza, mert nem volt saját lakásod, vagy albérleted?


Velem egyszer volt ilyesmi, 24 évesen, bár a diplomámon még nem száradt meg a tinta...


illetve lehet saját albérletem - lehet! Marad havi pár ezer forintom. Leszámitva hogy saját életem van - ez miért előny? Attól miért lennék vonzó a nőknek? Akkor sem állnának szóba velem többen, akkor sem kapnék több választ társkeresőn...


2016. jan. 1. 22:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt olyan párom, aki az anyával élt. Az a nő elviselhetetlen volt a számomra, már görcsbe voltam, ha tudtam, hogy hazajön. Mindenbe beleszólt, a fia életébe, az enyémbe. A hátuk mögött az élettársát meg a saját barátnőit ócsárolta, ha ott voltak, akkor meg hízelgett nekik. Az egyik legvisszataszítóbb embertípus volt, akihez "szerencsém" volt. Az volt az első kapcsolatom, a későbbiekben kerültem a család megismerésének lehetőségét. És egyébként két nő nag
2016. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
66%
Miért előny? Engem már 16 évesen is zavart hogy az anyja ott ordítozik a másik szobában amikor szexelünk, ha meg kimegyek egy pohár vízért akkor az apja lyukas alsónadrágját kell néznem, mert hát ők otthon vannak, lazulnak. Baromira romantikus. Téged nem zavar?
2016. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
... és egyébként két nő nagyon nehezen jön ki egymással hosszú távon.
2016. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%

Van valami abban amit a 12-es írt! Engem nem az zavarna, hogy nincs saját lakása, de pl. volt olyan barátom, akinek az édesapja már nyugdíjas volt, otthon volt szinte mindig, éjszaka meg pláne, az édesanyjának pedig éppen nem volt munkahelye. Ráadásul a testvére is otthon élt. Mindez egy 2 szobás panellakásban. Hozzánk nem tudtunk jönni, mert az én szobám meg az anyumék szobájából nyílik (mekkora pech) így a szex nagyon-nagyon nehezen volt megoldható! Szinte időpontokat kellett keresni rá, meg előre megszervezni.... :( De több olyan helyzettel találkoztam ahol a szülők a földszinten laktak, az emeleten meg a "gyerekek". Az ideálisabb volt az együttlétekre, nem volt zavaró. A saját lakás ebből a szempontból előnyösebb, még ha esetleg haverjával lakik együtt akkor is. Nyilván nekem közrejátszik az, hogy nálunk se jó a helyzet :( De emiatt nem lenne kizáró ok, hogy összejöjjek valakivel vagy nem-e, mert még otthon lakik...


22/L

2016. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

más az, ha már összejöttetek. Úgy megoldható, megyünk szállodára, stb.

Csak amikor élből dobjátok a pasit emiatt, az a gáz.

2016. jan. 2. 00:38
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

Hát az aztán még romantikusabb, és olcsóbb, komolyan... xD Én nem gondoltam magam ilyen gonosz anyagias csajnak, de olyannal biztos nem jönnék össze, akinek ez a terve a jövőre nézve, hogy szállodán szexelünk.

Egyszerűen 24 évesen már igénye van az embernek, hogy ne kelljen máshoz alkalmazkodnia.

2016. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%
#14: nálunk is ugyanez a helyzet. Mi "gyerekek" (2) fent az emeleten, a szüleink meg a földszinten élnek. Rohadt nagy a ház, szóval erre nem lehet fogni, hogy anyádékkal élsz. Külön hatalmas szobám van, és a szüleim amúgy is fiatalosak, jó fejek, nem ilyen begyepesedett gyökerek...:D Sosem volt ebből problémája egyik barátnőmnek sem, hogy nincs külön lakásom.
2016. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
#17: No de itt alapelvárás ám, hogy külön lakj az ősöktől. :) Válaszul egyébként gyakran felvetettem, hogy a többgenerációs családi házak esetén is érvényes-e ez az igény, erre viszont sosem érkezett reakció egyik csajtól sem. LAKJ KÜLÖN! Ez volt csupán a lényeg.
2016. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem érdekel, ha ezt elvárja a nő. Szóva sem állok olyan nővel, aki ezen problémázik. Szánalom a 21. század...:D
2016. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Amúgy lassan le akarok lépni már itthonról, de csak akkor fogok, ha összejövök komolyan egy nővel, és van miért lelépni.
2016. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!