Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit képzelnek magukról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit képzelnek magukról a Puncs.hu oldalon lévő egyetemista lányok, akik azért regisztráltak az oldalra, hogy támogatót, eltartót keressenek?

Figyelt kérdés

Számos egyetemista lány, de nemcsak azért van fent az oldalon, hogy egy gazdag eltartót keressen magának. Az alapelvárás velük szemben csupán annyi, hogy legyenek szépek és fiatalok. Ezért cserébe luxuskörülményeket várnak el.


Szerintetek ez normális? Nem elítélendő? Büdös számukra a munka és így kényelmesebb?


Véletlenül találtam erre az oldalra. Már Magyarországon is létezik ez a társkereső, amely az Egyesült Államokból indult. Mottója az, hogy a szerelem csak egy fogalom, amelyet a szegények találtak ki. Pénz nélkül semmit sem ér.


Tényleg ez a valóság?



2016. nov. 18. 17:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
35%
Én voltam már ilyen helyzetben, hogy apámnál idősebb férfi támogatott, lényegében a szabadidőmért cserébe. Elvált, gyermekes vállalkozó volt, én meg tanultam, külföldön. A szüleimnek elég volt a koleszt fizetni, ne fogadtam volna el ettől a férfitől a meleg kabátot vagy az egészségesebb ennivalót?
2017. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
29%
Én is rajta vagyok az oldalon, és imádom :D és nem azért vagyok rajta, mert nem tudnám magam megteremteni a pénzt. Ez egyfajta szórakozás számomra. Nem unatkozom. Mindent ki kell próbálni. Nem?;) drága kérdező és "támogatói" vegyetek vissza a prűd felfogásból. Ez nem elítélendő. Csak számotokra, akik itt próbálják megmagyarázni, hogy ők nem tennének ilyet soha, de titkon már regisztráltatok mind! Jó szórakozást nektek is! Csóóók! :*
2017. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
51%
Előző: a tradicionális formáját is próbáld ki, és állj ki a sarokra. Hisz mindent ki kell próbálni.
2017. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%

Remélhetőleg ilyen sunshinedoll formákat talál majd meg valami pénzes szadista szatír, ki az a hülye idős pali, aki egy ilyen kis lotyót támogatna?

Ha csak a szex kell neki, arra ott vannak az útszéli luvnyák, és pont.

Nagy kamu oldal az is, meg lehet nézni, hogy néznek ki a magyar 50-60-as férfiak, ami fotók ott vannak róluk, az is mind humbuk.

2017. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
33%
Ez prostitúció semmi más, gyenge jellemū lusta cafkák
2017. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Felsőoktatásban, mindig voltak, vannak ilyen nők.

Ez az egyik oka, hogy diplomás nővel, csak pár ágyjelenetet tervezek. Komolyat soha.

2017. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Amerikai színésznő a kezdőlapon, mint sugar baby :), mennyit fizethettek neki, hogy kurv***ként tehessék ki a képét???

Lehet, hogy nem is tud róla?

2017. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, ki az?


Én társkeresőket szoktam sztárokkal hirdetve látni, pl Hayden Panettiere-rel. Tök gáz.

2017. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
32%
Én ugyan már rég nem vagyok egyetemista, de regisztráltam az oldalra. Egy 30-as éveit taposó egyedülálló nő vagyok. Sok próbálkozásom volt már, hogy normális párkapcsolatot találjak magamnak, nem jött össze.. Ne menjünk bele, hogy miért, nyilván lehet mondani, hogy bennem van a hiba, elfogadom, de én már úgy voltam vele, hogy jó, próbáljuk meg ezt az oldalt. Már csak arra is kiváncsi voltam, hogy fel tudom-e venni a versenyt a huszonéves bigékkel. :P Az oldal meglepő módon tele van értelmes, jófej emberekkkel. (Nyilván találni egy-két beteg tagot, de ez mindenütt így van.) Sokan rossz házasságban élnek és így keresnek titos szeretőt, hogy kicsit szinesítsék az életüket. Nyilván egy házas ember nem jelentkezik fel a randivonalra. Engem egy 45 éves ügyvéddel hozott össze a sors, szerető lettem és nem bánom. Van saját keresetem, nem tervezem,hogy a testemből éljek meg, de a titkos szeretőm révén kicsit exkluzívabb dolgokat is kipróbálhattam, akár utazás, jó éttermek, stb. Kicsit segített az életszínvonalamon is emelni havi apanázs formájában. Fura volt nekem ez az egész, mert én aztán pont nem vagyok az a kis cicababa akiről az emberek elképzelik, hogy sugar-baby. A luxushoz sem ragaszkodom mindenáron, de most jelen helyzetemben élvezem ezt a titkos viszonyt és mindent ami ezzel jár.
2017. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%

Én nem értem miért elítélendő.


Más párkapcsolatok is érdeken alapszanak,nem feltétlenül szexszel fizetnek érte.

Akkor most minden párkapcsolat prostitúció?


Büdös a munka?

Hát persze.Miért szerinted mi lesz azoknak a nőknek a sorsa,akik olyan kitartóan dolgoznak?

Idővel megöregszenek,lestrapálónak,és még a férjük is megcsalja őket,vagy lecseréli egy fiatalabbra.

Én megértem,hogy vannak akik ebből nem kérnek.

2017. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!