Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit képzelnek magukról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit képzelnek magukról a Puncs.hu oldalon lévő egyetemista lányok, akik azért regisztráltak az oldalra, hogy támogatót, eltartót keressenek?

Figyelt kérdés

Számos egyetemista lány, de nemcsak azért van fent az oldalon, hogy egy gazdag eltartót keressen magának. Az alapelvárás velük szemben csupán annyi, hogy legyenek szépek és fiatalok. Ezért cserébe luxuskörülményeket várnak el.


Szerintetek ez normális? Nem elítélendő? Büdös számukra a munka és így kényelmesebb?


Véletlenül találtam erre az oldalra. Már Magyarországon is létezik ez a társkereső, amely az Egyesült Államokból indult. Mottója az, hogy a szerelem csak egy fogalom, amelyet a szegények találtak ki. Pénz nélkül semmit sem ér.


Tényleg ez a valóság?



2016. nov. 18. 17:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Az oldal koncepciójával nem is lenne gond, de a realitás az, hogy az ilyen kapcsolatok nem igazán tudnak az interneten köttetni úgy, hogy ne prostitúció legyen a vége. Az oldal nagy százalékban profi lányokkal van tele, emiatt az amatőr lányok is profikká "degradálódnak". A férfiak nagy százaléka úgy használja az oldalt, mint a rosszlanyok.hu-t. Ez a helyzet.
2017. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Tam-Tam-TAM válasza:
Én is regisztráltam az oldalra,de szerintem nem sok egyetemista lány van az oldalon.. Viszont cserében van sok kamus lány.. de lehet h nem is lány :) Vagy arra is gondoltam,h mivel kevés a lány így az oldal szerkeztöi regisztráltak maguknak kamu profilokat és arról hülyitik a pasikat ..
2018. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!