Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit képzelnek magukról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit képzelnek magukról a Puncs.hu oldalon lévő egyetemista lányok, akik azért regisztráltak az oldalra, hogy támogatót, eltartót keressenek?

Figyelt kérdés

Számos egyetemista lány, de nemcsak azért van fent az oldalon, hogy egy gazdag eltartót keressen magának. Az alapelvárás velük szemben csupán annyi, hogy legyenek szépek és fiatalok. Ezért cserébe luxuskörülményeket várnak el.


Szerintetek ez normális? Nem elítélendő? Büdös számukra a munka és így kényelmesebb?


Véletlenül találtam erre az oldalra. Már Magyarországon is létezik ez a társkereső, amely az Egyesült Államokból indult. Mottója az, hogy a szerelem csak egy fogalom, amelyet a szegények találtak ki. Pénz nélkül semmit sem ér.


Tényleg ez a valóság?



2016. nov. 18. 17:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%
Elítélhetjük, de amíg van rá kereslet addig ez így lesz. Mellesleg ha nem lenne a pénz fogalma a világon, sok férfi csak álmodozhatna szép nőkről, így ha valakinek van rá pénze, meg is kapja.
2016. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Inkább gazdag pasik felajánlott pénzét költsék, mint az apjukét. De most komolyan. Nem elég szépnek lenni, különben baromi könnyű meló lenne. Nyilván szexelni kell az illetővel, érdekesnek kell lenni, tudni kell beszélgetni vele, meghallgatni, támogatni, tanácsot adni neki. Azért vannak, hogy a pasik levezessék a munkahelyi, magánéleti stresszt. Terapeuták, anyukák, szex munkások egyben. Igazából csak rajtuk meg a férfiakon múlik, mennyit kérnek el érte. Ha a pasi kifizeti, akkor miért kérne kevesebbet? Ez a kapcsolat kölcsönös megegyezésen alapul, úgy csinálsz, mintha a pasikat becsapnák :D A férfiak pontosan tudják, hogy ezek a lányok a pénzük miatt vannak velük. Ha őket ez nem zavarja, neked mi a gondod?
2016. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
54%
Nem elitelendo sot, nem is hangzik rosszul ez az oldal lehet en is beregisztralok, engem is eltarthatna valami oreg luzer. Lehetoleg legyen kogazdag, impotens es halalos beteg, aki miutan elpatkolt hagyja ram mindenet.
2016. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%
Létezik még őszinte igaz szerelem! Csak sok pénz kell hozzá meg jó külső.
2016. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
34%
Jól értem, hogy az ide író nők maguk is beismerik, hogy rajtuk is van valahol egy árcédula csak legyen egy bolond aki fizet értük? ;)
2016. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%

A csunya es csoro ferfiak az oldal nelkul is nehezebben talalnanak csinos baratnot, nem kell azt hibaztatni erte, es ugyanugy az anyagias csinos lanyok az oldal nelkul is talalnanak eltartot, ez kb csak egy segitseg.

Egy rakas no es ferfi van, akik nem regisztralnak erre az oldalra, es egyeb modokon sem keresnek eltartot vagy eltartottat. (A tobbseg.)

2016. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
55%

"Jól értem, hogy az ide író nők maguk is beismerik, hogy rajtuk is van valahol egy árcédula csak legyen egy bolond aki fizet értük? ;)"


Nem jól érted mert fogyatékos vagy és szöveget értelmezni sem tudsz!

Rajtam pl. nincs árcédula és nem is lesz! Na erre varrjál gombot apukám!

2016. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
42%
Legalább őszintén bevallják, hogy mi a helyzet. Szerintem rosszabb az, amikor rendes lánynak mondja magát valaki, panaszkodik, aztán "véletlenül" egy hasonló férfi mellett köt ki.
2016. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, építettünk egy olyan társadalmat, amely nem érték, hanem pénzalapú, aztán csodálkozunk, hogy nem az értékek, hanem gazdasági megfontolások alapján hozzák az emberek a döntéseiket.


Rohamosan nőnek a társadalmi egyenlőtlenségek és mindenki kapar, hogy ne a társadalom nagyobbik, leszakadó felében kössön ki. Így aztán hoznak az emberek érdekes döntéseket.


Szégyenletes, de ez a valóság, igen.

De ha az vigasztal, nem mindenkinek ez a valósága. Viszont egyre többeknek ez lesz, ha még nehezebb helyzetbe kerülnek az emberek.

2016. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
62%

Félreértés ne essék, nem mentegetni akarom őket, hiszen nyilván sokan ilyen feltételek mellett is a tisztes szegénységet választják.


De látni kell, hogy manapság ezért senki nem kap buksisimogatást, maximum megmosolyogják, hogy szegény naiv hülye. Nem én mondom ezt, csak szerintem egyre terjed ez a hozzáállás.

2016. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!