Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a szerelmemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szerelmemnek, hogy az egyetemi tanulmanyaimat mibol finanszirozom?

Figyelt kérdés

Van egy srac, nalam egy evvel fiatalabb es mar honapok ota tetszik. Par hete randizgatunk es teljesen belezugtam. Nagyon jokepu es okos de igazan a szemelyisege fogott meg, olyan kedves es jolelku es szeretheto, hogy en nem tudok neki ellenallni. A baratnoje akarok lenni, es eddig nagyon jo uton haladok fele de van valami amirol nem tud. Szoval en vegzos egyetemista vagyok, sajnos nem tul jok a csaladi korulmenyeink de en mindenkeppen szerettem volna ide jarni es felkoltozni, szerettem volna normalis lakast is es eletkorulmenyeket es hat van par "tamogatom" , hogy igy mondjam. Nagyon sokat ragodtam rajta amikor ezt az ajanlatot kaptam de sajnos igent mondtam viszont mar nagyon megbantam. Senki azaz senki nem tudja ezt rolam, egyebkent nagyon igenyes vagyok magamra, szep vagyok jo alakom is van es ezert nem is ertem magam miert mentem ebbe bele de mar nem tudok valtoztatni rajta.


Amiota vele randizom eldontottem, hogy szo sem lehet tobbet ilyesmirol amugy sem tortent ez tul gyakran ( eddig 4 ev alatt kabe 10-15 alkalom) es nem voltam parkapcsolatban ezek alatt. 3 ferfivel csinaltam, mindegyikuk normalis kozepkoru vallalkozo volt, teljesen normalis igenyes emberek. Nem azt mondom, hogy egyebkent lefekudtem volna veluk mert nem, de nem utcasarki szinvonalat kell elkepzelni, es ok meseltek, hogy tobb lanyhoz is jarnak es tobben csinaljak ezt mint kepzelnem.


Nemtudom, hogy el kellene-e mondanom a kiszemeltemnek mert en nem vagyok benne biztos, hogy ezek utan meg fog akarni tolem valamit. De nem hazudhatok, ha osszejovunk es ugy derul ki az megrosszabb. Idoszeru lenne vele mar a szex is de huztam a dolgot, kicsit megutaltam sajnos az egyuttletet ferfiakkal nem is vagytam ra egyaltalan, viszont o mas ot kivanom es vele lefekudnek szerelembol. Olyan jo lenne.

De ez nyomja a szivem, nem tudom mit csinaljak. O evek ota az egyetlen normalis (sot annal sokkal tobb) ferfi az eletemben es nem akarom elrontani. Mit csinaljak?


2017. febr. 16. 13:53
 81/102 anonim ***** válasza:
78%
Egyrészt ne mondd el. Másrészt, valami nem stimmel. Tegyük fel, ha csak egy pasival szexeltél volna 4 évig összesen 15ször, az évi 4 alkalom. Vagyi 3 havonta egy aktus. Ku az aki ezért havi 100-150ezret ad?? Ráadásul te a 15 alkalmat 3 pasira osztottad el 4 év alatt. Valamint, ha havi 150ezret teljesen félreteszel és nem veszel egy darab ruhát sem (márpedig te igényes vagy és vettél), akkor sem tudsz lakást venni az összegből. Inkább ne mondd el az igazat a szerelmednek, mert nem elég, hogy lelkileg igénytelennek fog tartani (bár ruhában igényesnek - ez már valami), még megbízni sem fog benned soha, mert ez nyilvánvaló hazugság, a negyedévenkenti szex, havi 100-150 ezerért.
2017. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
0%

"amit normalis no sose vallalna be. Pl. Anal,seggbol szajba, kikotozos-veros-mellcsiptetos szex, hajhuzos, elfenekelos,fojtogatos. "


Te aztán tudod :) Ki ábrándítalak. Nem, a legtöbben nem ezért mennek.

2017. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom milyen életszínvonalon élsz, hol, milyen ruhaid vannak, mennyit költesz havonta. Én nem itellek el. Sajnos ebben az életben akik jó helyre születnek azok mindent megkapnak autót-lakást-pénzt ők nem lesznek kitartottak mert mindenünk megvan alanyi jogon. Sokszor ők ítélkeznek mások felett nulla tapasztalattal. Nagyon sok nőre lehetne mondani hogy luxusk rva vannak akik egy férfival vannak együtt párkapcsolat cimen de ugyanezt csinálják. Pénzért, érdekekért vannak valakivel és szexuálisan honorálják meg a férfinak. Én nem szólnék, mindenkinek vannak titkai amik csak az övé. Ugy is gondolhatod hogy volt három kapcsolatod amelyekből kaptál ezt-azt mint bármelyik más nő. Ha itt azt irtad volna ki hogy Audi Q3 kaptál a barátodtól akkor nem lennél kva, mert ő a barátod. Te pénzt kaptál. Felesleges ezen rágódni. Ha kiderül, kiderül. Szállj ki ha tudsz egy jó tanács

26/n

2017. febr. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
70%

Figyu kérdező amíg ezzel nem nézel szembe addig őrlődni fogsz, nem fogod feldolgozni. Nem az lesz a legnagyobb problémád, hogy rámegy a kapcsolatod, hanem az, hogy te mész rá erre. El kell fogadni, hogy igen curva vagyok, de holnap abbahagyom, nem szexelek többé pénzért és nem leszek curva. Onnantól pedig éled a nem curva életedet. Értem, hogy miért csináltad, szerintem mindenki érti. Elsősorban nem azt kell feldolgoznod, hogy árultad a tested, hanem azt, hogy féltél és félsz most is. Ha nem féltél volna felvenni a kesztyűt, akkor kidolgoztad volna a beled, mint az emberek általában. Nem azért mérgesek rád mert irigyelnek, hanem azért mert képes lettél volna ezt bicepszből megoldani, de nem hittél magadban. És ha rosszak a körülményeid ? Előtte is az volt, megszoktad. Pont azért akartál diplomát, hogy ez változzon. És ha nincs diplomád ? Akkor lett volna munkád amiből megélsz, amellett vagy spórolsz, vagy levelező. Mindig van választás, semmi bajod nem lett volna belőle. Csak megalkudni, nem választani gyáva dolog. Ezt dolgozd fel, ne a szexet. Többet szexeltem egy hét alatt, mint te 4 év alatt. Aki párkapcsolatban van simán szexel ennyit. A félelmeiddel nézz szembe inkább és azokat dolgozd fel.

Erőt és kitartást hozzá kérdező.


Nézzétek el, hogy nem követtem végig a vitát, így esetleg nem reflektál a jelen állásra a hozzászólásom. Éjszakás vagyok.

30/f

2017. febr. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
78%

#80 Tudod, mindig az a jó példa, amit téged igazol, ezért hoztam én a programozót, te az űrufeltöltőt. ;-)


De van egy nagy különbség. Ha valaki évekig eladja a testét, akkor hiába hagyja abba, a társadalom jelentős része továbbra is prostituáltnak fogja tartani, és ez a nem mindegy.

2017. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
62%

A kérdező hozott egy rossz döntést az életében, amire nem büszke, de ki nem hibázik?

Tisztában van vele, hogy ez kihat az egész életére, nem lesz egyszerű a jövőben párt találnia.

De nem gondolom, hogy ilyen megvetést érdemelne. Tényleg azért mert pénzért is együtt volt más férfiakkal azt érdemli, hogy vadidegenek is bele töröljék a cipőjüket? Ettől még lehet valaki értékes ember.


Csak egy kérdés. Ha most azért kért volna tanácsot, mert mondjuk már nem szereti a párját/férjét de nincs hova menni, nincs munkája stb. (mint sok nő teszi itt) ezért benne lenne egy sz@r kapcsolatban (ahol nyilván szex is van) akkor is leqrvaznátok? Azok a nők miért sajnálatot érdemelnek, akik "olcsón" adják magukat?

A kérdező is ugyanazt tette, érzelem nélkül szexelt, csak Ő kicsit többet kapott érte...

2017. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
84%
Egy rossz dontest? Te olvastad a kerdest? 4 evig !!! volt prosti,nem az van, h 1x lesz.opott vkit egy buliban egy cigiert. Na az egyszeri hiba. A kerdezo eletvitelszeruen k.urvalkodott.
2017. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
50%

Ha valaki 4 évre prostituálja magát az rossz döntés.

30/f

2017. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
27%

Igen, olvastam. És úgy gondolom, hogy épp elég nagy árat fizet ezért, mert a saját lelkiismeretével nem tud elszámolni.

Nyilván érthető, ha egy férfi ezt nem fogadja el, nem akar vele párkapcsolatot. De azt nem értem, hogy vadidegen emberek, akiknek semmi köze ahhoz, hogy mivel kereste a kenyerét, hogy képesek ilyen ocsmány stílusban beszélni vele. Továbbra is azt gondolom, hogy mindentől függetlenül lehet egy nagyon rendes ember. Nem kéne "leköpni".

2017. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
74%
Ez a nagyon rendes ember házas férfiakkal kezdett pénzért, legalábbis valószínű hogy olyan férfiak tartották el akiknek van felesége, esetleg gyereke. Nem az a baj amúgy hogy pénzért csinálta, ha van hozzá gyomra hajrá, de ne szépítse már hogy ez nem volt qrválkodás, mert igenis az volt.
2017. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!