Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a szerelmemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szerelmemnek, hogy az egyetemi tanulmanyaimat mibol finanszirozom?

Figyelt kérdés

Van egy srac, nalam egy evvel fiatalabb es mar honapok ota tetszik. Par hete randizgatunk es teljesen belezugtam. Nagyon jokepu es okos de igazan a szemelyisege fogott meg, olyan kedves es jolelku es szeretheto, hogy en nem tudok neki ellenallni. A baratnoje akarok lenni, es eddig nagyon jo uton haladok fele de van valami amirol nem tud. Szoval en vegzos egyetemista vagyok, sajnos nem tul jok a csaladi korulmenyeink de en mindenkeppen szerettem volna ide jarni es felkoltozni, szerettem volna normalis lakast is es eletkorulmenyeket es hat van par "tamogatom" , hogy igy mondjam. Nagyon sokat ragodtam rajta amikor ezt az ajanlatot kaptam de sajnos igent mondtam viszont mar nagyon megbantam. Senki azaz senki nem tudja ezt rolam, egyebkent nagyon igenyes vagyok magamra, szep vagyok jo alakom is van es ezert nem is ertem magam miert mentem ebbe bele de mar nem tudok valtoztatni rajta.


Amiota vele randizom eldontottem, hogy szo sem lehet tobbet ilyesmirol amugy sem tortent ez tul gyakran ( eddig 4 ev alatt kabe 10-15 alkalom) es nem voltam parkapcsolatban ezek alatt. 3 ferfivel csinaltam, mindegyikuk normalis kozepkoru vallalkozo volt, teljesen normalis igenyes emberek. Nem azt mondom, hogy egyebkent lefekudtem volna veluk mert nem, de nem utcasarki szinvonalat kell elkepzelni, es ok meseltek, hogy tobb lanyhoz is jarnak es tobben csinaljak ezt mint kepzelnem.


Nemtudom, hogy el kellene-e mondanom a kiszemeltemnek mert en nem vagyok benne biztos, hogy ezek utan meg fog akarni tolem valamit. De nem hazudhatok, ha osszejovunk es ugy derul ki az megrosszabb. Idoszeru lenne vele mar a szex is de huztam a dolgot, kicsit megutaltam sajnos az egyuttletet ferfiakkal nem is vagytam ra egyaltalan, viszont o mas ot kivanom es vele lefekudnek szerelembol. Olyan jo lenne.

De ez nyomja a szivem, nem tudom mit csinaljak. O evek ota az egyetlen normalis (sot annal sokkal tobb) ferfi az eletemben es nem akarom elrontani. Mit csinaljak?


2017. febr. 16. 13:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 A kérdező kommentje:

Jolvan en akkor sem vagyok kva. Legyszi hagyjuk a dolgot, ne hivjatok igy. Inkabb a kerdesre valaszoljatok.


8-as: Az a baj, hogy en ezt nem tudom magamban tartani, csak akkor nyugodnek meg ha kiontenem a lelkem neki. De fogalmam sincs, hogyan reagalna, o olyan normalis szerintem neki nem ferne bele ez...

2017. febr. 16. 14:09
 12/102 anonim ***** válasza:
100%
Magyarazd mar meg, mi az ami ebben a sztoriban teged "nem k-rvava" tesz :D Tenyleg erdekel, mitol nem vagy az szerinted.
2017. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
100%
Nézd valószínűleg úgy reagálna mint itt bárki. Az hogy meg tudja e emészteni "munkád" vagy sem majd kiderül de arra nem számíts hogy mosolyogva vállon vereget.
2017. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
100%

nem bántásból, de te sem fogadod el az igazságot :S

tőle elvárnád, hogy elfogadja? :S

kíváncsi lennék nálad a "kva" szó mit takar pontosan...


meg ha te nem tartod magad annak, szerinted elmondod neki ezt a történetet ő annak fog tartani?


hát hoztál egy döntést és most vállalnod kell a következményeit...

pontosabban most el kell döntened, hogy hazugságban élsz e tovább, vagy sem...

ha most eltitkolod és X év múlva már nem bírja a lelkiismereted, lehet, hogy végleg tönkre vágja a dolgot...

most is benne van a pakliban, hogy vége lesz és az is, hogy elfogadja...X év múlva is szakíthat vagy elfogadhatja, de addig te X évig őrlődni fogsz

és talán az őrlődésed fogja tönkretenni a kapcsolatot...


neked kell döntened ismét...

anno úgy döntöttél, hogy ilyen útra lépsz, most is több út van előtted, választanod kell...


23F

2017. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mondhatod, hogy volt az életednek egy sötét időszaka, amire nem vagy büszke, de szeretnéd, ha ez, ami már teljes egészében a múlt, nem állna közétek. Mondhatod, hogy szexkapcsolataid voltak, azt nem feltétlenül kell kihangsúlyozni, hogy ebből sok minden dolgot tudtál finanszírozni. Ha mindenáron szeretnéd, akkor persze, mondhatod, hogy volt, aki az alkalmi románcaitokat ilyen-olyan anyagi módon honorálta, de szerintem annyi elég, hogy csak mint alkalmi szexpartnerekről számolsz be. Vagy teljesen, minden részletéről szeretnél beszámolni? Veheted úgy is, mint amikor ajándékot kaptál valamelyik volt pasidtól, csak ez kicsit nagyobb értékű, de arról sem adsz számot a következőnek, nem?
2017. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
95%
De, az vagy. Most lehet itt mentegetni magad, azért feküdték össze férfiakkal, hogy tudj bulizni, tudj menőzni az új sz.rjaiddal, meg a ruháiddal. Nincs ám mindenkinek gazdag apucija, és érdekes módon más élni tud koliban, akár tud melózni kicsit, hogy keressen egy kis zsebpénzt, és tisztességes lány tud maradni. Te meg azt csináltad ehelyett, hogy dugtál gazdag faszikkal. Szóval de, kva vagy, akármennyire is rossz olvasni, és nem, sose jönnék veled össze, ha ezt tudnám, és ha egyszer kiderülne, teljesen mindegy, hogy mikor, dobnálak. 23/F
2017. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 anonim ***** válasza:
100%
De miért? Esküszöm, nem értem... ott van a diákhitel, évi 2, azaz kettő százalékos kamattal, istenjó feltételekkel, mellette meg egy kis nyelvtudással, motivációval simán lehet diákmunkát találni rugalmas idővel, jó órabérrel, és még idegen farkakat se kell lepippantani érte... Ja, hogy ott nem keresel 30 ezret fél óráért... bocsika. Akinek ilyen igényei vannak, az vállalja is fel a gyomrát, és ne titkolózzon. Legyél prosti, no problema, csak vállald is fel, hogy "igen, nekem a munka büdös, ezért a saját kényelmem miatt inkább ezt választottam.".
2017. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
77%

Ha sehogyan sem tudnád magadban tartani, akkor legjobb lesz ha egyszer- még mielőtt nagyon összemelegedtek- leülsz, és beszélsz vele. Elmondod miért csináltad, mi vezetett ide, és azt is hogy bánod. Hülye voltál, többet nem tennéd.

Nem ígérem, hogy el fogja fogadni, de nem is esélytelen. Mindenki csinál hülyeségeket az életben. Ráadásul lehet hogy ez prostítució, de négy év alatt három férfi- átlag ötször az nem olyan vészes.

Lehet hogy elveszíted ha elmondod. De ha tényleg utólag derül ki valahogyan, vagy akkor döntesz úgy hogy nem bírod magadban tartani, akkor ha veled is marad, nem fog igazán bízni benned.

Szerintem legalábbis.

De jó lenne ha erre írna olyan valaki, aki hasonló helyzetben volt.

N

2017. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 A kérdező kommentje:
Hat szerintem azert van kulonbseg nem keves akozott amit en csinaltam meg amit kvaságak neveznek. En inkabb "eltartattam" magam vagy nemtudom, ez se szep szo tudom, de ez nem olyan mint akinek barki fizethet es barki megkaphatja aztan azt csinalhat vele amit akar, nem valogat, napi tobb ferfival csinalja vagy kiall az ut melle esetleg hirdeti magat. Azert van egy "kis" kulonbseg szerintem te is tudod. Nekem nem ez a "munkam" en sosem akarnam ezt csinalni es nem is tudnam, engem csak tamogattak ennyi. De mondom hagyjuk most ezt a temat legyszives, ne firtassuk, jol esne ha nem hivna igy senki csak ennyi, szepen kertem szerintem.
2017. febr. 16. 14:18
 20/102 anonim ***** válasza:
100%

#16:

itt most nem arról van szó, hogy téged apuci és anyuci nem támogatott és nem kvárkodtál...

a válaszodból az jött le, hogy savanyú a szőlő...

a kérdező is tudja, hogy mi, csak nem meri magának és másnak sem bevallani...


23F

2017. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!