Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a szerelmemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szerelmemnek, hogy az egyetemi tanulmanyaimat mibol finanszirozom?

Figyelt kérdés

Van egy srac, nalam egy evvel fiatalabb es mar honapok ota tetszik. Par hete randizgatunk es teljesen belezugtam. Nagyon jokepu es okos de igazan a szemelyisege fogott meg, olyan kedves es jolelku es szeretheto, hogy en nem tudok neki ellenallni. A baratnoje akarok lenni, es eddig nagyon jo uton haladok fele de van valami amirol nem tud. Szoval en vegzos egyetemista vagyok, sajnos nem tul jok a csaladi korulmenyeink de en mindenkeppen szerettem volna ide jarni es felkoltozni, szerettem volna normalis lakast is es eletkorulmenyeket es hat van par "tamogatom" , hogy igy mondjam. Nagyon sokat ragodtam rajta amikor ezt az ajanlatot kaptam de sajnos igent mondtam viszont mar nagyon megbantam. Senki azaz senki nem tudja ezt rolam, egyebkent nagyon igenyes vagyok magamra, szep vagyok jo alakom is van es ezert nem is ertem magam miert mentem ebbe bele de mar nem tudok valtoztatni rajta.


Amiota vele randizom eldontottem, hogy szo sem lehet tobbet ilyesmirol amugy sem tortent ez tul gyakran ( eddig 4 ev alatt kabe 10-15 alkalom) es nem voltam parkapcsolatban ezek alatt. 3 ferfivel csinaltam, mindegyikuk normalis kozepkoru vallalkozo volt, teljesen normalis igenyes emberek. Nem azt mondom, hogy egyebkent lefekudtem volna veluk mert nem, de nem utcasarki szinvonalat kell elkepzelni, es ok meseltek, hogy tobb lanyhoz is jarnak es tobben csinaljak ezt mint kepzelnem.


Nemtudom, hogy el kellene-e mondanom a kiszemeltemnek mert en nem vagyok benne biztos, hogy ezek utan meg fog akarni tolem valamit. De nem hazudhatok, ha osszejovunk es ugy derul ki az megrosszabb. Idoszeru lenne vele mar a szex is de huztam a dolgot, kicsit megutaltam sajnos az egyuttletet ferfiakkal nem is vagytam ra egyaltalan, viszont o mas ot kivanom es vele lefekudnek szerelembol. Olyan jo lenne.

De ez nyomja a szivem, nem tudom mit csinaljak. O evek ota az egyetlen normalis (sot annal sokkal tobb) ferfi az eletemben es nem akarom elrontani. Mit csinaljak?


2017. febr. 16. 13:53
 51/102 anonim ***** válasza:
96%

Volt itt egy lány, akinek ugyanilyen múltja van, csak talán ő még több pasival is volt, többször. És azzal a kérdéssel fordult a mélyen tisztelt gyk-sok felé, hogy a szerelme barátai nem fogadják el, a szerelme ismerte a múltját, és túltette magát rajta, a barátok viszont állandóan bántották őt.

Szóval ebből kiindulva, lehet, hogy ez a fiú is hajlandó lesz szemet hunyni a múltad felett. Joga van róla, hogy tudja, szóval valld be.

Magamból kiindulva, ha a kapcsolat alatt derülne ki, hogy a párom hasonlót csinált (mondjuk ő férfi, de látott már ilyet is a világ), borzasztó dühös lennék, mert nem kaptam meg a döntési szabadságom, hogy én akarok-e így kapcsolatot. Lehet, hogy az elején mérlegeltem volna, hogy szeretném-e így is. Viszont az eltitkolás, becsapás... az nem megbocsátható. Tudod, ha ebben hazudott, még miben? (És az igazság eltitkolása is hazugság, nem kell rákérdezni hozzá)

26L

2017. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
14%

A 3 pasi nem sok az évek alatt. Másnak ennél jóval több.

Ne mondd el. Minek.

2017. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 Bence_ ***** válasza:
36%

Első körben el kéne fogadnod saját magad.

Anno hoztál egy döntést, mert akkor, ott, azt tartottad jónak.

Ennyi.

Mivel elég vacak dolog eladni a lelked ezért azt gondolom okultál ebből.

Zsák a foltját. Ezért lenne fontos, hogy elfogadd megad mert ha ez megvan akkor úgyis egy olyan ember lesz a partnered aki szintén elfogadó. Ő a tükröd.

Simán elfogadható az amit tettél.

Nekem az ilyen az örömlány, mert ez egy őszinte kapcsolat.

Ügyfél pénzt ad ami neked jó te meg olyat adsz ami neki jó.

Nekem az a k@rva aki becsapja a partnerét, hazudik.

Párkapcsolatot őszintén érdemes élni mert a színészkedés rengeteg energiát felemészt. Olyan ember mellett érdemes élni aki TÉGED, így szeret. Akinek TE kellesz. Igen, így a múltaddal együtt. Legyél vele őszinte.

Nekem ez sokkal szimpatikusabb, elfogadhatóbb mintha megcsaltad volna a barátod.

Egyenese! :)

2017. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
10%
#47 az én barátnőm nem is kell hogy legyél mert nő vagyok. Miért neked a barátod csak bon bon adhat??? Vagy csak mozi ba vihet el??? Na ne szorakozz már... Nekem a barátom 3 éves kapcsolat után auto-t vett segített mondjuk én szerelemből vagyok vele ugyhogy ez más téma! De most mi nem lehet elfogadni mert egyböl prosti vagy na ne már. #45 voltam
2017. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
18%
#49 a prostituált kint áll az utcán!! Ő 3 ember volt együtt akik segítettek neki a megélhetésben nem naponta 5 emberel vagy 6-al. Itt vannak olyan nők akik házasok is akár de még nekik is van mellete szeretőjük.
2017. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
0%
Akkor öket hogy hivjuk??? #45 voltam
2017. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
100%

#54

pont erről beszéltem, hogy te -akkor ezek szerint pont beletrafáltam- szerelemből kaptál autót, kérdező viszont (vagy általánosságban aki ilyesmit csinál) támogatásért fekszik. Te nem azért vagy a pároddal mert gazdag (?), hanem mert szereted, és ő is téged, a kocsi csak mellékes. De mondom sokan a pénz miatt fekszenek, van aki ezt bevállalja, és van az a fajta "nő" aki odáig jut hogy szintén ezért van az adott férfival, csak elhiteti vele hogy nem ezért :)

Az én szememben az is Q amúgy


És nem, a barátom- ha megtehetné- vehetne kocsit is, bár ha annyi pénze lenne sem várnám el tőle.


#47

2017. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim ***** válasza:
30%

Senki nem kényszerített arra, hogy neked kötelességed egyetemre menni. Egyetemmel, diplomával sem biztos, hogy megtalálod életed munkáját. Lehet, csak egy wc tisztítóként végzed valamelyik szállodában.


Undorító vagy, nem hogy prosti vagy, nem, attól is rosszabb vagy, és szavak nincsenek rá. És próbálod beadni úgy az egészet, hogy te vagy az áldozat.

Csak fogadok, azok az emberek nem 30 ezreket adtak neked, gondolom senkinek fel sem tűnt, hogy te luxuscikként árulod magad és hirtelen honnan lett pénzed ruhákra, barátokra..

És fogadok, hogy már meg is szoktad ezt a kis kényelmet, hiszen 4 évig éltél benne, és majd amikor rá jössz, hogy az áhított pasi nem tudja megadni neked azt az élet körülményt, mint a többi, majd szépen vissza esel, és mégy megint öreg bácsikat leszopni a hotel mosdóban kb.

Vagy más egyéb helyeken. Pénzért árultad a tested, ergo PROSTI vagy, egy hülye K.

2017. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
32%

És ha tényleg normális a srác, akkor sokkal jobbat érdemel tőled, nem olyant aki pénzért árulta magát öreg embereknek.

Tudod mikor lenne gusztusom hozzád nyúlni, ha tudnám, hogy apám korú faszival dugtál.

2017. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, szegeny bulis ribikenek nem futotta fodraszra meg partirucira....

En is voktam diak,tudod,a diakelet ilyen....konyveket veszunk es etelt, ennyire futja. Lehet,h csak farmerban buliztam meg lehet, h nem nekem volt a legdivatosabb frizuram a csoportban, de en szoptam penzert senki faxat.


Kacagok azon, hogy ugyan hogy derulne ki a multad. Az elet a legkiralyabb rendezo. Mondjuk ugy, 5 ev mulva lrsz egy pasid,elmesz ele a mznkahelyere es az ajtoban a te egykori tamogatod fogad, mint a baratod fonoke. Jol meg is beszelik majd, h te annyiert engedted seg.gbol szajba, amebbyit a pasud nala targoncaskent keres.

2017. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!