Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a szerelmemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szerelmemnek, hogy az egyetemi tanulmanyaimat mibol finanszirozom?

Figyelt kérdés

Van egy srac, nalam egy evvel fiatalabb es mar honapok ota tetszik. Par hete randizgatunk es teljesen belezugtam. Nagyon jokepu es okos de igazan a szemelyisege fogott meg, olyan kedves es jolelku es szeretheto, hogy en nem tudok neki ellenallni. A baratnoje akarok lenni, es eddig nagyon jo uton haladok fele de van valami amirol nem tud. Szoval en vegzos egyetemista vagyok, sajnos nem tul jok a csaladi korulmenyeink de en mindenkeppen szerettem volna ide jarni es felkoltozni, szerettem volna normalis lakast is es eletkorulmenyeket es hat van par "tamogatom" , hogy igy mondjam. Nagyon sokat ragodtam rajta amikor ezt az ajanlatot kaptam de sajnos igent mondtam viszont mar nagyon megbantam. Senki azaz senki nem tudja ezt rolam, egyebkent nagyon igenyes vagyok magamra, szep vagyok jo alakom is van es ezert nem is ertem magam miert mentem ebbe bele de mar nem tudok valtoztatni rajta.


Amiota vele randizom eldontottem, hogy szo sem lehet tobbet ilyesmirol amugy sem tortent ez tul gyakran ( eddig 4 ev alatt kabe 10-15 alkalom) es nem voltam parkapcsolatban ezek alatt. 3 ferfivel csinaltam, mindegyikuk normalis kozepkoru vallalkozo volt, teljesen normalis igenyes emberek. Nem azt mondom, hogy egyebkent lefekudtem volna veluk mert nem, de nem utcasarki szinvonalat kell elkepzelni, es ok meseltek, hogy tobb lanyhoz is jarnak es tobben csinaljak ezt mint kepzelnem.


Nemtudom, hogy el kellene-e mondanom a kiszemeltemnek mert en nem vagyok benne biztos, hogy ezek utan meg fog akarni tolem valamit. De nem hazudhatok, ha osszejovunk es ugy derul ki az megrosszabb. Idoszeru lenne vele mar a szex is de huztam a dolgot, kicsit megutaltam sajnos az egyuttletet ferfiakkal nem is vagytam ra egyaltalan, viszont o mas ot kivanom es vele lefekudnek szerelembol. Olyan jo lenne.

De ez nyomja a szivem, nem tudom mit csinaljak. O evek ota az egyetlen normalis (sot annal sokkal tobb) ferfi az eletemben es nem akarom elrontani. Mit csinaljak?


2017. febr. 16. 13:53
 71/102 anonim ***** válasza:
76%
Aha, persze, csak vacsorazgatas. Egy pasi azert megy kvahoz, hogy olyan dolgokat kapjon meg,amit normalis no sose vallalna be. Pl. Anal,seggbol szajba, kikotozos-veros-mellcsiptetos szex, hajhuzos, elfenekelos,fojtogatos. Meg vannak a nyomik, akik a baratnofilingert, megvsirankozni, lelkizni. Na de te mem luzerekkel kefeltel,hanem oreg penzes,hazas vallalkozokkal. Csak most mar szepitened.
2017. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tehat 4 ev alatt 3 pasas osszesen 15 aktusert eltartott. Hogyne.
2017. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
100%
Ugyna már,egy pasi sem fizet azért,hogy elvigyen vacsorázni! Azt az ingyen nő is tudja!
2017. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer én is szptam le férfit pénzért. Senki nem tudja, de én nem ámítom magam, kvaság volt és pont. Ez van, nem lettem értéktelen, de elfogadtam hogy mit csináltam, és nem ámitom magm.


Te is prosti vagy, ez van, szokj hozzá a gondolathoz.

2017. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
55%
De te is #74
2017. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
0%
#71 te annyira jol tudod hogy ki mit hogy csinál ki tudja miért!?
2017. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire jol tudod akkor vagy az vagy vagy hozzájuk jársz! Akkor te se vagy különb.
2017. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
77%

Elképesztő, hogy milyen rossz indulatúak tudnak lenni az emberek.


Kérdező, én nem azért sajnállak, ami az életedben történik, hanem azért, amit itt kaptál sértegetést a sok embertől.


Szomorú, amit tettél. Volt másik út, hiába gondolod, hogy nem volt.


Pénz reményében szexelni prostitúciónak számít.


Amúgy szerintem ebből nem az következik, hogy kva vagy, hanem csak simán, hogy kválkodtál. Más. Akkor voltál kva, amikor csináltad. Ha már abba hagytad, akkor most már nem vagy az.


Amikor az ember éppen tanul, akkor diák. Ha már nem tanul, akkor már nem diák. Ilyesmire gondolok.

Míg egy gyilkosság mondjuk egy egész életen elkísér. Ha ölsz, akkor gyilkos leszel egy életre, az pl más. Mindegy.


Viszont rá kéne jöjj, hogy mi a helyzet. Elhiszem, hogy nehéz feldolgozni, de ha tagadod, akkor sose nézel majd szembe ezzel. Nagyon fog fájni, amikor végre átgondolod mélyebben, hogy eladtad a tested, és ez mit is jelent igazából... de ha nem teszed, akkor hazudhatsz magadnak egy életen át.


Szerintem a nagyobb baj az, hogy hazudsz magadnak, és nem az, amit tettél.


Nagyon szépen akarod eladni, de... valóság rideg.

Szomorú. A srácodnak nagyon nagy próbát kell majd kiállnia ezügyben, és könnyen lehet, hogy elbukik majd. Talán túl nagy akadály ez neki, hogy képes legyen megugorni. Viszont Neked muszáj lesz. Persze most is van más választásod, de nem ajánlom.


Gondolkozz és elmélkedj ezen sokat, mert nem azért írja itt ennyi ember, amit ír, mert nem igaz.


Az igazság az, hogy pénzért eladtad a tested.

Az igazság az, hogy ezt nevezik kválkodásnak.

Mindegy, hogy kivel és hol, hányszor, mikor.


Légy őszinte önmagadhoz, még ha fáj is. De fel fogod dolgozni az évek során, és tovább tudsz majd menni.


Hajrá! Szurkolok :)

2017. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
29%
#78 ha már nagyon szőrszálhasogatunk, ha valaki programozó, de épp nem programozókémt dolgozik, attól még programozó marad. ;)
2017. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
34%

A gyilkosság egy bűn, amit ha egyszer megteszed, akkor gyilkos leszel.


A szexet, ha egyszer "megteszed", akkor nem leszel többé szűz.


Ha programozó szakot elvégzed (kitanulod stb.), akkor programozó leszel. Ha programozóként dolgozol utána, akkor az is maradsz. Ha aztán nem ott dolgozol tovább, akkor is az maradsz. De nem az állástól lesz programozó.


Ha árufeltöltőként dolgozol, aztán ott hagyod és mást dolgozol, akkor nem maradsz árufeltöltő :'D micsoda baromság már :D


Ha kva vagy, akkor aktuális árulod a tested, tehát kválkodsz.


Ha abba hagyod, akkor már nem vagy kva.


Azért vannak itt különbségek. Ha kitanulja a szakmát, és leteszi, hogy ő doktorit kapjon arra, hogy kva legyen egy életre :D Akkor Dr. kva lesz, ha nem dolgozik akkor is :'D


De az árufeltöltős példa szerintem a jó. Az mindig vele fog maradni, hogy ő bizony már kválkodott, de aktuálisan nem lesz kva emiatt.


Ahogy ha voltam már bolti eladó, akkor aktuálisan nem vagyok boltieladó, mert 2 éve már csináltam... Érthető a logikám? Van, ami szerintem az emberhez tapad mint jellemző (mint a gyilkosság-gyilkos), és van, aminél a tettének aktualitása határozza meg.


Kválkodott ez van. De jelenleg nem prostituált.

2017. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!