Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a szerelmemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szerelmemnek, hogy az egyetemi tanulmanyaimat mibol finanszirozom?

Figyelt kérdés

Van egy srac, nalam egy evvel fiatalabb es mar honapok ota tetszik. Par hete randizgatunk es teljesen belezugtam. Nagyon jokepu es okos de igazan a szemelyisege fogott meg, olyan kedves es jolelku es szeretheto, hogy en nem tudok neki ellenallni. A baratnoje akarok lenni, es eddig nagyon jo uton haladok fele de van valami amirol nem tud. Szoval en vegzos egyetemista vagyok, sajnos nem tul jok a csaladi korulmenyeink de en mindenkeppen szerettem volna ide jarni es felkoltozni, szerettem volna normalis lakast is es eletkorulmenyeket es hat van par "tamogatom" , hogy igy mondjam. Nagyon sokat ragodtam rajta amikor ezt az ajanlatot kaptam de sajnos igent mondtam viszont mar nagyon megbantam. Senki azaz senki nem tudja ezt rolam, egyebkent nagyon igenyes vagyok magamra, szep vagyok jo alakom is van es ezert nem is ertem magam miert mentem ebbe bele de mar nem tudok valtoztatni rajta.


Amiota vele randizom eldontottem, hogy szo sem lehet tobbet ilyesmirol amugy sem tortent ez tul gyakran ( eddig 4 ev alatt kabe 10-15 alkalom) es nem voltam parkapcsolatban ezek alatt. 3 ferfivel csinaltam, mindegyikuk normalis kozepkoru vallalkozo volt, teljesen normalis igenyes emberek. Nem azt mondom, hogy egyebkent lefekudtem volna veluk mert nem, de nem utcasarki szinvonalat kell elkepzelni, es ok meseltek, hogy tobb lanyhoz is jarnak es tobben csinaljak ezt mint kepzelnem.


Nemtudom, hogy el kellene-e mondanom a kiszemeltemnek mert en nem vagyok benne biztos, hogy ezek utan meg fog akarni tolem valamit. De nem hazudhatok, ha osszejovunk es ugy derul ki az megrosszabb. Idoszeru lenne vele mar a szex is de huztam a dolgot, kicsit megutaltam sajnos az egyuttletet ferfiakkal nem is vagytam ra egyaltalan, viszont o mas ot kivanom es vele lefekudnek szerelembol. Olyan jo lenne.

De ez nyomja a szivem, nem tudom mit csinaljak. O evek ota az egyetlen normalis (sot annal sokkal tobb) ferfi az eletemben es nem akarom elrontani. Mit csinaljak?


2017. febr. 16. 13:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
57%

Na azért ne vágjunk rögtön követ a lányhoz. Nem naponta 10-en mentek hozzá.

Hány olyan nő van, akinek 4 év alatt volt 2-3 szexkapcsolata?? Szerintem elég sok (jah és férfiak körében is amúgy...)

Pénzt fogadott el. És?????

Szerintem a k rva szó nem fedi azt amit csinált. Ahogy nem r banc az sem, akinek volt már 2-3 egyéjszakás kaladja.

Ne túlozzunk már.

Gondolom a válaszolók az élet minden területén makulátlanok és erkölcsileg megkérdőjelezhetetlenek.. hagyjuk már.


Szerintem felesleges erről beszélned, mindenki csinált olyat fiatalon, amire nem büszke (hajjajjj). Elmondod ha nagyon akarod, hogy volt kapcsolatod idősebb férfiakkal, és ők nagyon kedvesek voltak hozzád. Ennél többet felesleges, főleg h nem is bízhatsz benne 100%-ra. Lehet ő is egy erkölcshuszár aki le k rváz és még el is mondja mindenkinek, hogy jól megszivasson (de ha nagyon megbízol benne, akkor is lehet, hogy elmondja egy olyan embernek akiben ő megbízik és a végén mégis mindenki megtudja).

A titok addig titok, amíg csak te ismered, ha kiadod akkor onnantól kezdve nincs befolyásod arra, hogy kihez jut el.

2017. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
22%
k* rva vagy, k ö p j fel és állj alá
2017. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs azzal, hogy ki és mit csinál. Mindenki azt vállalja be, amihez gyomra van. Én egyedül azt nem szeretem, amikor így mismásolni meg rejtegetni próbálnak, mint a kérdező, mert győzködni, hogy "jaj, az nem úgy volt", és én nem olyan vagyok. Ha valaki (alkalmanként is akár, teljesen mindegy) pénzt fogad el szexuális szolgáltatásért, akkor ő prostituált. Pont. Nincs ezzel baj, nem véletlen alakult ki ez a foglalkozás sem. Csak aki ezt csinálja, az ne akarjon magáról fals képet közvetíteni, hanem ha csinálja, akkor legyen ahhoz is arca, hogy felvállalja, és ne akarjon hamis képet mutogatni magáról másoknak - különösen ne a szerelmének, mert annak mi értelme? A srác szeret egy lányt, akinek igazából köze nincs a valódi személyhez ilyen módon.
2017. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
0%

Hát, most belegondolok, egyetemi éveim alatt nem három férfival volt szexuális viszonyom, hanem többel, és némelyiket szívesen letagadnám utólag. (Mondjuk nem anyagi támogatásért szexeltem velük, hanem pusztán hülyeségből.)

Szóval én egyáltalán nem tartom ezt olyan vészesnek, mint ahogy azt sokan beállítani próbálják. Mindenki követ el hibákat, én legalábbis sokat elkövettem és tanultam belőlük. (Utána 12 évig éltem monogám kapcsolatban, egészen addig, amíg a kedves férjem meg nem csalt... pedig neki egyetem alatt végig egy barátnője volt. Semmit nem jelent...)


Na de a lényeg: most függetlenül a lelkiismereti dolgoktól, meg mindentől, írod, hogy vannak azóta szexuális zavaraid. Ha másért nem, ezért mindenképpen érdemes elmondani, hogy a kiszemelted tudjon róla, ne vegye magára, ha esetleg előjönne köztetek a probléma (mert azért van rá némi esély, attól, hogy kívánod). Szóval mondd el neki, és ha elfogadja a tényeket, akkor beszélj őszintén a szexuális problémáidról is.

2017. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor is van kulonbseg, akinek barátja van vagy csak sima szexkapcsolatban van ott is elofordul hogy a ferfi vesz ezt-azt a nonek akkor o mar kva? Es elso eves koromban dolgoztam rengeteget de sehogy sem jottem ki a penzbol, pedig en is voltam hostess, arufeltolto, telefonos asszisztens stb. Amikor a szuleid konkretan semmit nem tudnak kuldeni es eppen csak kajara meg konyvekre es alapveto tisztalkodasi cuccokra van penz sot haza sem tudsz utazni mar es nem csinalsz mast csak picit alszol tanulsz aztan dolgozol azt nem lehet sokaig birni. En nagyon rosszul ereztem magam, hogy egyebkent magamra nagyon igenyes nokent szakadtak es elnyuttek a ruhaim, nem tudok egy fodraszhoz sem elmenni vagy elkiserni szorakozni a baratnoimet mert mar egett a pofam hogy folyton meghivtak csak en meg sose tudtam visszaadni vagy meg belepore sem volt penzem. Persze biztos senki nem fogadott volna el ilyenkor egy havi 100-150 ezres tamogatast nehany egyuttletert cserebe, ja es en emellett is dologzok csak mondom, most is van munkam egyetem mellet. Es nehogy azt hidd hogy ez aztan a konnyebb ut, latszik hogy fogalmad sincs rola, hogy miket irsz. Kopjem szembe magam meg ne nezzek tukorbe, oke szerinted en boldogan tudok a tukorbe nezni? Nem neked kell ezzel egyutt elned neked konnyu onnan itelkezni, de fogalmad sincs rola milyen ezt tenyleg atellni, nokent aki eddig tok normalis neveltetest kapott es ertekesnek tartotta magat, egesz eletembe egyutt elnem ezzel. En nem azert csinaltam ezt mert nem akartam apuci penzet szipolyozni ahogy te irtad hanem mert nem volt mas valasztasom, vagy dolgozok vagy egyetem mert a ketto egyutt nem ment maskepp es en noramlis eletet akarok es diplomat, te sem vagy kulonb nalam csak mondom, lehet te ilyesmit nem csinaltal de nem lehetsz valami fenyes jellem ha igy bansz egy idegennel akit nem is ismersz. Ugyhogy takarodj inkabb innen, nem erdekel a velemenyed ne is irogass tobbet senki sem kivancsi ra.

(ez a 77%-nak ment)

2017. febr. 16. 14:39
 36/102 anonim ***** válasza:
58%

Ebben a fórumban azt szeretem, hogy mindenki szűz, sosem volt egy éjszakás kapcsolata, sosem nézte mennyi van a másiknak, hogy néz ki, nem tett semmi olyat amire nem büszke...


Kedves kérdező!

Ez a múltad, és azt szeretnéd, hogy a jövőd ő legyen.

Mi ebben a kérdés?

Ha valóban csak ennyi volt amit leírtál, nem szép, de szingliként azt csinálsz amit akarsz.

Ha nem mondod el neki sem csapod be, ne foglalkozz ezzel a kérdéssel.

2017. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jobb az elején tisztázni és vállalni a következményeket, mint titkolózva élni. Szóval őszintén, kertelés nélkül mond el neki.



Egyébiránt:

"A prostitúció általánosan a személyi szabadság kiszolgáltatása fizetségért vagy befolyásért. Prostitúciónak nevezik a fizetség ellenében nyújtott szexuális szolgáltatást is. A prostituált szó a latin „prostere” igéből származik, jelentése: kiáll, árul, árulja magát. Nem különíthető el az általában vett prostitúciótól a kitartott szerető esete, aki elsősorban az anyagi támogatásért cserébe enged támogatója szexuális kívánságainak. A legfőbb különbség az, hogy a prostituált a szexuális szolgáltatásait több vásárlónak ajánlja fel."


Forrás: [link]

2017. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
64%
Jójó, cicám, megyek is :) Mindjárt megsajnállak tényleg, hogy nőként ezen kellett átmenned. Ja, nem.
2017. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a gond, amit csinal. Senki nem kezdett vitazni vele amig be nem nyogte, hogy o nem kva. Legalabb merje mar maga elott neven nevezni a dolgokat.

Ha en szandekosan kilokok a metro ele valakit, akkor gyilkos vagyok, tok mindegy, hogy ez volt az egyetlen alkalom, es hogy miert csinaltam.

Kerdezo, a legtobb lakasos prosti ugyanezen okokbol prosti, mert nem futja neki arra amikre szeretne. Tehat ez nem eppen erv arra, hogy te nem vagy az. Parkapcsolatban az ajandekok meg altalaban kolcsonosek es nem a szexert cserebe kapjak az emberek. Szexkapcsolatban meg szerintem eleg ritka :D

2017. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem sértésből mondom, de ettől még tényleg prosti voltál. Viszont megértem a motivációdat. A legjobb, ha minél előbb kiszállsz és megpróbálod elfogadni a tetteidet. Nem mások miatt, mert láthatóan téged is bánt a dolog. Zárd le és tedd túl rajta magad.


Továbbiakban a korrekt hozzáállás az lenne, ha elmondanád a lehetséges jelölteknek a jövőben. Itt viszont meg van rá az esély, hogy elutasít. Összegezve én azt mondom, hogy van az "okos", illetve az őszinte döntés. Kérdés melyik fontos a kapcsolatodban.


25/F

2017. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!