Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a szerelmemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szerelmemnek, hogy az egyetemi tanulmanyaimat mibol finanszirozom?

Figyelt kérdés

Van egy srac, nalam egy evvel fiatalabb es mar honapok ota tetszik. Par hete randizgatunk es teljesen belezugtam. Nagyon jokepu es okos de igazan a szemelyisege fogott meg, olyan kedves es jolelku es szeretheto, hogy en nem tudok neki ellenallni. A baratnoje akarok lenni, es eddig nagyon jo uton haladok fele de van valami amirol nem tud. Szoval en vegzos egyetemista vagyok, sajnos nem tul jok a csaladi korulmenyeink de en mindenkeppen szerettem volna ide jarni es felkoltozni, szerettem volna normalis lakast is es eletkorulmenyeket es hat van par "tamogatom" , hogy igy mondjam. Nagyon sokat ragodtam rajta amikor ezt az ajanlatot kaptam de sajnos igent mondtam viszont mar nagyon megbantam. Senki azaz senki nem tudja ezt rolam, egyebkent nagyon igenyes vagyok magamra, szep vagyok jo alakom is van es ezert nem is ertem magam miert mentem ebbe bele de mar nem tudok valtoztatni rajta.


Amiota vele randizom eldontottem, hogy szo sem lehet tobbet ilyesmirol amugy sem tortent ez tul gyakran ( eddig 4 ev alatt kabe 10-15 alkalom) es nem voltam parkapcsolatban ezek alatt. 3 ferfivel csinaltam, mindegyikuk normalis kozepkoru vallalkozo volt, teljesen normalis igenyes emberek. Nem azt mondom, hogy egyebkent lefekudtem volna veluk mert nem, de nem utcasarki szinvonalat kell elkepzelni, es ok meseltek, hogy tobb lanyhoz is jarnak es tobben csinaljak ezt mint kepzelnem.


Nemtudom, hogy el kellene-e mondanom a kiszemeltemnek mert en nem vagyok benne biztos, hogy ezek utan meg fog akarni tolem valamit. De nem hazudhatok, ha osszejovunk es ugy derul ki az megrosszabb. Idoszeru lenne vele mar a szex is de huztam a dolgot, kicsit megutaltam sajnos az egyuttletet ferfiakkal nem is vagytam ra egyaltalan, viszont o mas ot kivanom es vele lefekudnek szerelembol. Olyan jo lenne.

De ez nyomja a szivem, nem tudom mit csinaljak. O evek ota az egyetlen normalis (sot annal sokkal tobb) ferfi az eletemben es nem akarom elrontani. Mit csinaljak?


2017. febr. 16. 13:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
67%

kérdező ha a pénzért dugsz az a kvaság...

ha valaki szexkapcsolatban van és kap valamit az nem kva, mert nem az ajándékok miatt van a másikkal...


Sokan vannak abban a helyzetben, mint te mégsem választják a prosti létet...te így döntöttél és vállalnod kell a következményeit...


Am meg nem életed végéig kellett volna kevés pénzből élned...

vagy ha ennyire nincs pénzed akkor miért nem hagytál ki egy évet és félreraksz, mint olyan sokan mások?

te választottad ezt az utat...hiába akarod máshogy beállítani, meg kimosni magad...


Én pl nem jártam még egyetemre, lehet a jövőben fogok, de már előtte elmentem dolgozni, minimálbérrel kezdtem programozóként, holott volt jobb állás is

(igaz nekem van OKJ-s végzettségem).

Ha nincs pénzed egyetemre, akkor nem muszáj kvának állnod, de te mégis ezt választottad és ez már az életed része...bármennyire próbálod tagadni sajnos ez van...még ha bánt is el kell fogadnod, mert te saját magadnak is hazudsz...

pénzért nyújtottál szexuális szolgáltatást...nem szexkapcsolatod volt ÉS csak úgy támogattak, hanem a pénzért szexeltél...

bármennyire is bánt a dolog, jobb ha beismered magadnak, mert csak fel fog őrölni ez a dolog...


23F

2017. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hül.ye kérdés és csak bennem merült föl de ha eddig nem tudtad megoldani az életed e nélkül akkor ezután hogy fogod ha most abbahagyod az ilyen kapcsolatokat?
2017. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
23%
Itt mindenkinek frocsog a szajabol a f.s mint mindig. Foleg kiadsam333-nak, probalja minden kategoriaban osztani az eszt. Kerdezo, ne foglalkozz senkivel, nem mondom hogy igy volt helyes, de mindenki hibazik. Bar teny, hogy sokan masok is megoldjak tamogatok nelkul. Ez rossz dontes volt, viszont nem a vilag vege. En is azt mondom, hogy ne mond el. Ez a te multad, kesz.
2017. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
16%
Te bánat:D
2017. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
28%
Milyen sok kritizáló ember.... De belelátni a lány életébe azt nem csak kritizálni itt többen vannak szerintem akik 3 férinál többen voltak a 3 év alatt akkor ök is prostik azt hogy az ajándék milyen értékű nem mindegy? Nem az útra ált ki! Annak könnyű beszélni aki a lábát logatja othon és várja a férj fizetését haza. KÉRDEZŐ szerintem nem feltétlenűl kell elmindandod a barátodnak hogy mi a helyzet mond el hogy az utóbbi három évben voltak kapcsolataid akik segítettek ki fizetni az egyetemet azt nem kell mondani hogy középkoruak! Te hány éves vagy?
2017. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:
38%
Attól mert törölteted a hozzászólásom, még ribizli maradsz:D
2017. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 anonim ***** válasza:
85%

#45

Azért nagyon nem mindegy hogy valaki virágot kap, vagy bonbont, esetleg valami bizsut, vagy csak elhívják moziba, színházba, vacsizni néha,

vagy több százezer forintot, esetleg lakást autót. Illetve hogy az illető az ajándékért csinálja e, vagy sem (nyilván egy szál rózsáért senki nem fog ágyba bújni), mert előfordulhat hogy tényleg szerelemből (szerelmétől) kapja az autót, bár ebben az esetben egyáltalán nem erről van szó.


Vagy szerinted egy doboz bonbon elfogadása már prostitució? :D A te barátnőd se lennék...

2017. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 anonim ***** válasza:
100%

"Max ha kiderul letagadod, megmondod hogy nem igaz, regen volt."


Attól, hogy "régen" volt, még igaz.


Kérdező, nincs más, csak az egyenes út.Az esélyt meg kell adnod neki, hogy dönthessen így is akar-e téged.Még azon az áron is, ha emiatt nem kíván veled semmilyen kapcsolatra lépni.

2017. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
100%
45ös nem egy szexkapcsolatról van itt szó, ahol néha kapott valamit ajándékba. Hanem a kérdező kifejezetten támogatásért cserébe szexuális szolgáltatás nyújtott. Ugye tiszta sor, hogy minek hívják ezt a fajta tevékenységet? Az meg, hogy hol és hogyan szerez kuncsaftot és bonyolítja le az aktust csak részletkérdés.
2017. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom milyen különbséget látsz te közöttük, de bizony ez kr-vaság. Ők miért csinálják? Hogy eltartsák magukat. Te is épp ezért csináltad. Szóval az vagy. A ri-biség sem illik, hisz ők pénz nélkül csinálják...

Viszont ezt te is tudod jól, ezért félsz a fiú reakciójától, mert tudod, hogy nem a legtisztább dolgot tetted. Mindneképp mond el neki, mert jobban fog fájni neked is, neki is, ha hosszabb kapcsolatban derülne ki, mellesleg a lelkiismereted sem hagyna nyugodni.

2017. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!