Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs meg a kémia" 2 randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs meg a kémia" 2 randi után, ez a kifogás, amúgy jól elvoltunk. Csak én gondolom úgy, hogy a szikra a másik megismerése után jön?

Figyelt kérdés
20/F
2017. ápr. 15. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
Viszont sztem nem alszol együtt egy idegennel (látásból igaz ismerőssel) ha taszít, hanem hívsz taxit, baratnőt, vagy hazasétálsz.
2017. ápr. 15. 17:24
 12/65 anonim ***** válasza:
100%

"Lekéste a buszt és nem akart hazasétálni a sötétben,mert félt."


:D :D :D Aki fél, menjen haza korábban.

2017. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
79%

Annyi eszed nem volt, hogy HAZAKÍSÉRD???!!!!

Ha olyan bunkó voltál, hogy még hazakísérni sem jutott eszedbe, akkor nem csoda ha nem akar tőled semmit. Vagy a mai fiúknak az a szó, hogy UDVARIASSÁG, már nem mond semmit???!!!

2017. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Hát reggel hazakísértem, amikor a ,,sötétre" már nem lehetett fogni, hazasétáltam vele,mert tudtam h nekem szól a hazakísérés és nem félelem miatt pótlék vagyok. Este emiatt a furcsa érzés miatt nem volt kedvem hazakísérni.
2017. ápr. 15. 17:44
 15/65 anonim ***** válasza:
74%
Nem a hazakísérésre hajtott, hanem a dugásra. Az elmaradt, így már nem érdekled.
2017. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
Nem olyan lány amúgy de kajak nem :D Ezért sem próbálkoztam, full normális, sztem kajak félt.
2017. ápr. 15. 17:49
 17/65 anonim ***** válasza:
10%
Jaj, hány "nem olyan" lányról kiderült már, hogy mégiscsak "olyan" :)
2017. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
67%

Vajon akinek nincs párja / nem randizik éppen, azt ki kíséri haza?...

Ha valaki azt akarja, hogy kísérjék haza, akkor nyissa ki a száját. Ez nem a tini párkapcsolatok kategória.

2017. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Mondta, h kísérjem haza, de mint mondtam nem akarok egy nagy lányt azért haza kísérni, mert fél a sötétben. Még mondtam neki a tippeket is, h nincs-e baratnője a közelben stb. Az ő döntése volt h nalam alszik, és az is h nem a földön, hanem az ágyamban. Nem kényszerítettem semmire. Megdöbbentő, h ,,nincs kemia"-ra vonatkozva a 2. randi után elküldene :D
2017. ápr. 15. 17:58
 20/65 anonim ***** válasza:
80%

Hát 2km-t bármikor lesétálok. Kivéve, ha dugni akarok, ;)


28N

2017. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!