Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs meg a kémia" 2 randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs meg a kémia" 2 randi után, ez a kifogás, amúgy jól elvoltunk. Csak én gondolom úgy, hogy a szikra a másik megismerése után jön?

Figyelt kérdés
20/F
2017. ápr. 15. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is azt remélte, hogy szex lesz, de nem volt így a kémia is eltűnt. Vannak lányok akik azt szeretik, ha nagy erőkkel nyomulsz és vannak akiket ez taszít. Ez csak később derül ki. És néha a szende lányokról derül ki, hogy épp ők csak igazán "olyanok".
2017. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
79%

Ez jó lecke volt.

Majd legközelebb ha egy lány bemászik az ágyadba, akkor nem aludni fogsz.

Ennél nagyobb felhívás keringőre nincs is, hogy 2 km-re lakik, de nálad alszik, mert "fél" hazamenni.

2017. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
66%

"Az ő döntése volt h nalam alszik, és az is h nem a földön, hanem az ágyamban"

Miért, egyébként meg elaltattad volna földön? Micsoda gáláns lovag. Nekem sem kellenél, szerintem minden értelmes nő elhajtana.

2017. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:

Egyszer letapiztam a fenekét, de visszahúzta a csipőjére a kezem:)

Ha már úgy döntött ott alszik, gondoltam biztos nem baj neki ha az ágyamban fog, nem is volt neki baj .... Összezavaró teljesen ez a dolog.

2017. ápr. 15. 18:09
 25/65 anonim ***** válasza:
37%
Látod, ha nem ba szod meg rendesen a nőket, ilyen érzelmeket váltasz ki belőlük, mint a 23-asból.
2017. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
99%
Vilagos, tehat szerencsetlen csajnak ott kellett maradnia nalad, mert te galans lovag, nem kisered haza ejszaka a belvarosban (nem, nem a sotettol felunk, hanem attol hogy mi van, ha ket megtermett hapek berant minket egy kis utcaba, es az egyetlen ember, aki meghallhatna minket az az ejjeles BKV or, de az meg szarik ra - de gondolom, neked ez eszedbe sem jut, es siman hagytal volna egy valoszinusithetoen dekorativ not ejszaka egyedul csaszkalni a belvarosban... vagy a felajanlottad neki, hogy miert nem hiv baratnot vagy akarkit... gratulalok, kb. ennel a pontnal veszthetted el minden ferfiassagodat a szemeben), hanem helyette magadnal altatod, ahol az egyetlen hely az agy. Es ezutan meg be is fekszel melle, majd letapizod a segget, es utana idejossz csodalkozni, hogy miert nincs meg a szikra? Hat, azert mert egy ferfiatlan tapogatot lat benned, aki elso alkalommal bemaszik az intimszferajaba, miutan olyan helyzetet teremtett, hogy a csaj a ferfias gondoskodas legkisebb jelet se velhesse felfedezni benne. Hat, ezert nincs meg az a szikra, ami valoszinuleg siman meg lett volna, ha annyit mondasz, hogy "nem szeretnem, hogy bajod essen, hazakiserlek. Sok hulye csaszkal odakint neha." vagy, ha mar nem kisered haza, akkor nem maszol bele taplo parasztkent a felismeretlen csaj intimszferajaba, es felajanlod neki az agyat, es te meg alszol mashol. Ennyit kellett volna csinalni, hogy picit ferfinak is tunjel.
2017. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:

Ha én lemegyek a földre, vajon nem tűnök-e még férfiatlanabbnak? Szerintem ezen érdemes elgondolkodni!


És még azt is megkérdeztem, zavarná-e ha megölelnémm, azt mondta nem. Nem hiszem, h túlfeszítettem volna a húrt. A tapogatás ügy pedig nekem is egy pozitív visszajelzés volt számomra, h a lány kajak nem ,,ringyó". És sztem neki is pozitív volt, h ott aludt, és korrekten viselkedtem vele, nem próbáltam olyan helyzetbe hozni amit nem akar stb. Nem hiszem h ebben lenne kivetnivaló.

2017. ápr. 15. 18:37
 28/65 anonim ***** válasza:
93%
"Ha én lemegyek a földre, vajon nem tűnök-e még férfiatlanabbnak? Szerintem ezen érdemes elgondolkodni!" - :D. Nem, azzal, hogy udvarias vagy, es ha mar nem tisztelted az akaratat, hogy hazakiserd ahogy az ferfihez illik, meg nem leszel ferfiatlanabb soha. De a foldon alvas helyett inkabb azon toprengj hogy a lany valamiert megsem akar ujra latni... es a legkozelebbi randin kiserd haza a lanyt idiota tippek helyett.
2017. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
90%
Ha feminaci lennek, akkor nem pont azt kene mondanom, hogy a lany egy szar gyongecske, mert haza akarta kisertetni magat? :D Legalabb ertelmesen sertegesd mar a masikat, olyan szavakkal, amiknek pontosan tisztaban vagy a jelentesevel :D.
2017. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
12%
Ez jó nagy öngól volt, mert ezek szerint pont te nem ismered a szó jelentését :) Femináci = aki túltolja a feminizmust, gyűlöli a férfiakat, és őket hibáztatja mindenért, minden helyzetben.
2017. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!