Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs meg a kémia" 2 randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs meg a kémia" 2 randi után, ez a kifogás, amúgy jól elvoltunk. Csak én gondolom úgy, hogy a szikra a másik megismerése után jön?

Figyelt kérdés
20/F
2017. ápr. 15. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Nem baj egyáltalán, hogy 2 tábor alakult ki, mert bennem is ez a kétféle verzió alakult ki, azt hittem, itt sikerül egyik ,,javára" eldönteni, vajon mi is történhetett. De mindegy.. ki érti a nőket :D
2017. ápr. 19. 10:22
 52/65 anonim ***** válasza:
92%

jó későn látom a kérdést, de muszáj kommentelnem :D



ekkora parasztot még nem láttam, mint a kérdező...a lány lekéste a buszt, megkérte a kérdezőt, hogy kísérje haza, de nemet mondott (sokan kifogásolták, minek aludt ott a lány, miért nem kérte meg a pasit a hazakísérésre...hát ez az, írta, hogy még meg is kérte :D ) ilyen helyzetben alap lett volna magadtól felajánlani...de nem, mert te nem fogsz éjjel egy nagy lányt kísérgetni, mert fél a sötétben :DD bmeg, nem a sötéttel van a gond, hanem hogy mennyi olyan erőszakos alak van, aki lazán kirabol/megerőszakol egy éjjel egyedül császkáló nőt. meg ez, hogy hívjon barátnőt aki hazakíséri o.o el sem hiszlek, annyira abszurd vagy :DD

ha már nem voltál erre a minimális hazakísérésre sem hajlandó, legalább nem ez lett volna, hogy felajánlod, hogy aludhat veled egy ágyban, vagy a földön XD

mert szerinted ez a férfias viselkedés :D egy vicc vagy, komolyan.


mi, válaszolók semmit nem tudunk a lányról, nem tudjuk 100%ra megmondani, miért nem akar tőled semmit. de az mondjuk nagyon valószínű, hogy értelmes nő egy ilyen férfiatlan suttyótól nem akar semmit ezek után :D

2017. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:
Amugy kajak elbasztam :D
2017. ápr. 27. 19:00
 54/65 anonim ***** válasza:
0%

"értelmes nő" :D

Értelmes nő nem hozza magát olyan helyzetbe, hogy kísérgetni kelljen.

2017. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
0%

Én elég sok dolgot nem értek:


1., Nincs taxi a világon?


2., Mi a franctól félt? Hogy megdugja egy pasi hazafelé? Ezért inkább nem is ment haza, hanem befeküdt egy másik ágyába? Tök logikus... Én is ezt szoktam tenni, ha nem akarom, hogy megdugjanak.


3., Mitől ennyire agyhalottak manapság az emberek?

2017. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
88%

előző, természetesen nem akarta, hogy megerőszakolják éjjel....mivel ismerte, és valamilyen szinten gondolom bízott a kérdezőben, feltételezte, hogy ő nem tenne ilyet. ne légy már fogyatékos :D mintha az is erőszak lett volna, illetve mintha mindegy lenne ki dugja meg :D


egyébként lehet, hogy nincs anyagilag úgy a lány, hogy megengedhesse a taxit. buszt meg mindenki késett már le, értelmes ember is, főleg, ha jól érezte magát, így nem látok sok érelmét az "értelmes nő nem.." című kommentnek

2017. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
0%

Régi ócska trükk, ne legyetek naivak!


Amikor a randipartnerben valami nem tetszik (munkája, keresete, ahol lakik, családi élete, különböző hobbi, bármi) akkor szoktak bezárkózni, egyoldalúak lenni randi alatt, miközben akár a randipartner törheti magát hiába, majd a végén, hogy a randipartner véletlenül se tudjon mit tenni, rá fogják ilyen szikrákra, kémiákra, stb...


Ennyi.

2019. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 Kége ***** válasza:
14%

Állásinterjú után felhívja a HR-es a munkavállalót:


- Sajnálom, nem önt választottuk.


- Értem. Megkérdezhetem mi volt a baj?


- Nem volt meg elsőre a szikra.

2019. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ezt mindenhova bemásolod? Attól még nem lesz értelme. Egy állást bárki be tud tölteni, a megfelelő végzettséggel és gyakorlattal. Egy partner meg....hiába felel meg paramétereknek, van hogy nem vonz. Más meg igen, pedig nem is felel meg minden paraméternek. Ezért semmi köze az állás interjúnak a randihoz.
2019. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 Kége ***** válasza:
37%
Nekem baromira tetszik. :D
2019. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!