Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs meg a kémia" 2 randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs meg a kémia" 2 randi után, ez a kifogás, amúgy jól elvoltunk. Csak én gondolom úgy, hogy a szikra a másik megismerése után jön?

Figyelt kérdés
20/F
2017. ápr. 15. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megnevettetelek ;)
2017. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
91%

Okés.

1. Az igazi férfi hazakíséri a nőt éjszaka. Engem akkor is hazakísértek amikor csak barátok voltunk és nem azért mert a srác többen reménykedett, hanem mert férfi volt. Amit te leírtál, már egyértelműen elég ahhoz hogy az életben többet ne álljak veled szóba, akkor is ha a randin amúgy jól elbeszélgettünk.

2. Ha már ott alszik, az lett volna a férfias dolog, hogy te magad a földön alszol. (Egyszer így jártam egy buli után, a srác a földön aludt mellettem, én pedig az ő ágyában. Ennek több mint 15 éve, de azóta is őt szeretem)

3. Ha már nem akarsz a földön aludni, az lett volna még normális a részedről, hogy megkérdezed, mellé feküdhetsz-e vagy inkább a földön aludj.

4. Furcsa, hogy manapság azt tartjátok feministának, aki nőként viselkedik és férfias viselkedést várna el.

5. Kérdező, nem vagy férfias és egy kis féreg is vagy, mert a sötétben letapiztad, visszaéltél a helyzettel.

Ilyen esetben a két randi is kegyes volt a lánytól, te meg dolgozz magadon egy kicsit, mert a nincs meg a kémia most azt jelentette, hogy egy pasi aki nem kísér haza és akaratom ellenére fogdos, az nem kell.

2017. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
2%
Ne hallgass a feminácikra! Dugni akart, te nem dugtad meg, ez volt a hiba. Legközelebb minél előbb hajts a szexre, a nőket azzal tudod megfogni, nem a romantikával meg a hazakíséréssel. Ha pedig a földön aludtál volna úgy, hogy ő nálad alszik, az a legegyenesebb út a barátzónába.
2017. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólóval értek egyet! Szerintem hatalmas férfiatlanság és a nő iránti érdeklődésem legsértőbb verziója, ha én a földön alszom, miközben egy nő nálam az ágyamban alszik. Érdekes, mennyire 2 vélemény alakult ki egyébként, de köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.


Nem tartom magam féregnek egyébként, meg is kérdeztem miután befeküdtem mellé, zavarná-e, ha átölelem. AZt mondta nem. Szerintem úriember voltam.

2017. ápr. 17. 12:46
 45/65 anonim ***** válasza:
14%

"Nekem is volt olyan, akivel nem volt kémia, egyszerűen taszított a csókja, pedig jól nézett ki és rendes, férfias is volt."

Akivel nincs kémia, az nem jut el a csókig.


"Az igazi férfi hazakíséri a nőt éjszaka."

Az igazi nő pedig nem hozza magát olyan helyzetbe, hogy szívességet kelljen neki tenni :)

2017. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
27%

Ez egyértelmű.

Amelyik nőben van tartás, az nem megy fel a fickó lakásába aludni, miközben 2 km-re lakik.

Hanem megkéri a faszit, hogy kísérje haza.

Aki felmegy lakásra, az dugni akar.

2017. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
97%

Én már aludtam úgy férfinél hogy nem akartam dugni és ezt ő is megértette. Érdekes hogy itt a pasik mindig azt hiszik, milyen jól ismerik a nőket, mégis megy a sírás, hogy nem találnak nőt. A nők válaszát és véleményét meg nem veszitek figyelembe.

Azt gondolnám, a kérdezőt az érdekli, mi játszódik le egy nőben ilyenkor, de látom, csak az érdekli, hogy valamelyik pasi egyetért-e vele.

Szerintem 10 nőből 8 azt mondaná, hogy haza kellett volna kísérned az jobban vette volna ki magát. De te azt teszel amit akarsz, a lány meg szerencsés volt hogy hamar rájött milyen vagy és lépett.

2017. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, sőt valószínű, hogy 10-ből 8 nő ezt mondaná. Ez azért van, mert ti nők annyira nem ismeritek magatokat, hogy az már fáj. Csajozási tanácsot nőktől szigorúan tilos kérni, csak férfiaktól szabad, mert legtöbbször csak férfiaknak van tapasztalatuk a csajozás terén.
2017. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
94%
Értem, utolsó. Hát akkor.....sok sikert a nőknél. :-)))))
2017. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
0%
Én haza mentem volna, ha haza akarok menni, még akkor is, ha késő van a lány helyében. A nincs kémia sok mindent jelenthet, de most már lényegtelen, hogy mit jelentett ennél a lánynál, hogy őszinte legyek. Ha tovább keresel biztos találsz a saját habitusodnak megfelelőt. Nem az a lényeg, hogy a gyakori népes tábora mit gondol a helyzetről.
2017. ápr. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!