Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bunkóság valakit kidobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság valakit kidobni az éjszaka közepén, mégha csak szexről volt szó is?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
27%
A sztori egyre tisztul... Nem, így nem bunkóság. Ha tárgyként viselkedsz, akkor tárgyként kezelnek. Tényleg egyre jobban azt érzem, hogy egyes fiatal nők még kisgyerekek.
2018. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ötödik randi után tesz utcára, ugyanaz. Nem biztos, hogy rájösz, hogy egy roh@dék, ő is kedvesbek tűnt.
2018. jún. 15. 00:28
 13/85 anonim ***** válasza:
93%
Jaj :( Elég rosszul hangzik és igen , bunkóság bár ezt a jelzőt kicsit túlszárnyalta. Bár ahogy előttem is írták, elég bátor dolog volt, sőt férfiakat megszégyenítő hozzáállás :D Azóta írt?
2018. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:
Dehogy írt, de le is tiltottam, ne is tudjon.Bár ez 1 nap után volt.
2018. jún. 15. 00:30
 15/85 anonim ***** válasza:
26%

Nőként te utaztál ki egy másik országba egyetlen szexért... Akkor az a pasi minimum úgy nézhetett ki mint egy görög félisten. Inkább örülj, hogy meg lettél dugva, nem csak potyára utaztál.

Ha én élnék így, hogy csajok többszáz kilómétert utazgatnak hozzám kizárólag emiatt, már csak bosszúból is ezt tenném, hiszen holnap úgyis lesz másik.

2018. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
36%

"Szerintem ha ötödik randi után tesz utcára, ugyanaz. Nem biztos, hogy rájösz, hogy egy roh@dék, ő is kedvesbek tűnt."

Ötödik randi után nem fognak így az utcára tenni. A hapsi közölte, hogy szexet akar. Te naiv tinilányként viselkedtél. Most pedig itt próbálod az önérzeted helyrepofozni.

Ha én egy fél órás randin kedvesnek tűnök, beugrasz az ágyamba?

2018. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sajnálom, de ez sajnos benne van a pakliban, nagyon sok fura ember mászkál az utcán, nem nehéz belefutni ilyenekbe sajnos..
2018. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 A kérdező kommentje:

Ő jött értem és vitt el egy étterembe. De azt mondta haza is hoz. Felőlem maradhattunk volna Szombathelyen is.

Nem többszáz kilóméter, csak 40.De mivel országhatár és nincs vasút, körülményes volt hazajutnom.

2018. jún. 15. 00:34
 19/85 anonim ***** válasza:
19%
Szerinted ha én kifujom az orrom egy papirzsebkedőbe akkor nem fogom azt a szemétbe dobni? Nehogy már a taknyot hurcoljam a zsebemben.
2018. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan jutottál haza?
2018. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!