Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bunkóság valakit kidobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság valakit kidobni az éjszaka közepén, mégha csak szexről volt szó is?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy ostoba vagyok.

Azért, mert átmentem vele vacsorázni, ahhol nem mellesleg jól éreztem magam, tényleg jó hely volt és nagyon jól éreztem magam vele. Nem tudom mit kell ezen annyira megszólni. Azért, mert nem tudtam, hogy ilyen, tényleg nem. Benne van a pakliban. Ja ő is "aludni alart". Nem mellesleg találkoztam már vele, tudtam ki,nem egy tök ismeretlennel voltam.

Illetve nem vagyok bunkó azért sem, mert a sztorimat nem hasonlítom ahhoz, hogy Badoon talált egy perverz fogorvost, akihez lefuvarozta a fater 150 km-re, hogy beszálljon harmadiknak egy átoperált pár mellé, akit le kellett volna szopni.

Or elmegyek randizni egy normális férfival?


Na mindegy. Talán, ha nincs nálam pénz, tényleg gáz lett volna a helyzet. De azért Dél-Burgenlandból haza lehet jutni. Nem, nem kell hozzá stoppolni, vagy sz. pni. Elég, ha beszélsz kicsit németül.


De a kérdés nem erre irányult, hanem az, hogyha valakivel csak egy éjszaka volt, vagy nem tervezel hosszútárvra, elfogadható hogy kib. szod az utcàra az éjszaka közepén??!?

2018. jún. 15. 11:50
 62/85 anonim ***** válasza:
100%

"Azért, mert nem tudtam, hogy ilyen, tényleg nem. Benne van a pakliban."

De érted, minek bízod rá magad olyanra, akiről nem tudod, hogy milyen?? És ha neadjisten egy pszichopata kéjgyilkos nekrofil? És ne gyere azzal, hogy szimpi volt, meg hogy normálisnak tűnt, mert Ted Bundy is kifejezetten szimpatikus pasi volt, és normálisnak tűnt.


"Nem mellesleg találkoztam már vele, tudtam ki,nem egy tök ismeretlennel voltam"

Szóval akivel talikázol 2x meg chateltek, az nem ismeretlen? Te jó ég! 4 évesen több eszem volt. Anyukád nem nevelt meg, hogy nem bízunk idegenekben?


"De azért Dél-Burgenlandból haza lehet jutni. Nem, nem kell hozzá stoppolni, vagy sz. pni. Elég, ha beszélsz kicsit németül."

Akkor meg mi a problémád?


Milyen válasz vársz amúgy? Ő bunkó volt, te meg buta, megérdemeltétek egymást.

2018. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 A kérdező kommentje:
Egy lagziban találkoztunk korábban. Nyilván utánéztem ki.
2018. jún. 15. 12:00
 64/85 anonim ***** válasza:
95%

“Elmentem randizni egy ferfivel akit azert ismertem elotte”


[link]

2018. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
97%

#63

"Egy lagziban találkoztunk korábban. Nyilván utánéztem ki."

Éppen erről beszélek. Te komolyan azt hiszed, hogy ezután "ismered", vagy hogy egyáltalán fogalmad van róla, hogy kicsoda-micsoda? :D

Ennyire nem lehetsz naiv!

2018. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 A kérdező kommentje:
Istenem, nyilván nem ismerem annyira. De hogyan ismernéd meg, ha nem találkozol vele????
2018. jún. 15. 12:04
 67/85 anonim ***** válasza:
97%

#66

Szóval találkozni csak úgy lehet, ha megkefélteted magad vele első randin 40 km-re otthontól, ahol nincs normális közlekedés. Wow.

Fene tudja, én ismertem már meg pár embert, és sose kellett hozzá ilyeneket csinálnom.

2018. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként ne érts félre, szerintem is bunkóság volt, amit csinált, csak fura, hogy ennyire nem látod be, hogy miért is rossz, amit csináltál, és nem érzed, hogy tulajdonképpen rohadt szerencsés vagy, csomó nőt darabokban találtak meg itt-ott egy hasonló kaland után. Én csak remélem, hogy talán tanulsz ebből, mert leckének jó volt, és ezután jobban meggondolod, mit teszel, kiben bízol..
2018. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
100%

Biztos én vagyok rosszul összerakva, de ha valakivel csak szex van megbeszélve, és bele is megyek, akkor nekem természetes, hogy szex után megyek haza. Mondjuk nem furikáztatom magam x kilométert, vagy lerendezzük nálam, és egyéni szociális, hogy ő hogy jut haza, vagy lerendezzük a kocsiban, vagy a természet lágy ölén, aztán mindketten megyünk haza.

Nem mondom, hogy ez a megszokott hétvégi programom, de nem vagyok álszent. Nem véletlen borotválok puncit randi előtt. ;)

Kérdező, itt te voltál naiv, mert arra vártál, hogy furikázni fogja a popsid oda-vissza, és elcsodálkoztál, hogy nem.

Lehet, hogy annyira mégse beszélsz jól németül, és félreértettétek egymást.

2018. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 A kérdező kommentje:

Nem, nem gondoltam, hogy hazahoz, bár azt ígérte.

Hanem hogy nem tesz ki az utcára az esőben egy osztrák faluban, azt. Hajnali fél 1-kor.

2018. jún. 15. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!