Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bunkóság valakit kidobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság valakit kidobni az éjszaka közepén, mégha csak szexről volt szó is?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
6%

Ezért nem kell külföldi pasival kezdeni. Ezt utálom a sok nőben, hogy megy inkább külföldre, mert nem jó neki a saját közege.

Én se tennék ki nőt este; bár volt már első találkozásra szex egy csajjal, de igazából az is egy történet:

Volt egy ismerősöm, egyidős velem de otthonra nem vihet senkit.

Aztán volt rá példa régebben, hogy beengedtem ide csajjal, hogy itt dugja meg.

Na egy csajt elhoztunk Kunszentmártonból, megakarta dugni (már régebben állítólag meg volt neki a csaj), de akkor este nem ment bele végül vele.

Haverom elment; majd a csaj ugye maradt, reggel én vittem haza vissza. Viszont ugye nem ismertem, semmi, de lefeküdt velem.

Még délután vissza jött; de este bekattant és elviharzott :D, nem akartam neki engedni, de ő elment.

Végül rá hagytam. Semmi erőszakoskodás nem volt.

Tök normálisan beszélgettünk, majd elkezdett furán viselkedni és behülyült :D

2018. jún. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
Feldobták ezek a beszélgetések az estèmet :D
2018. jún. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
96%

25-ös

Akkor végül mégis csak szoptál ....

2018. jún. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
86%

"Mekkora lúzernek kell lenni ehhez??? Ráadásul apucival 100 kilométereket utaztatni magad.


Szánalom."



Írja az, aki utaztatta magát egy random férfival, aki egy menetre felhasználta, majd az éjszaka közepén kidobta, mert a reggeli menetre sem kellett... :DDDDDDd

2018. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
72%

Ő... miért lenne szánalom? Ja azt nem tettem hozzá, hogy anyum meghalt 8 éve és apumnak meg Szeged mellett van egy barátnője már évek óta és minden hétvégén oda jár szinte.

És pont pénteki nap volt és ment a barátnőjéhez este :)

Amúgy meg ha ez undorító, akkor az mi, hogy kimész egy pasihoz és megdugatod magad :)

Ezután a stílus után azt mondom, hogy meg is érdemled hogy kidobott. Gusztustalanul beszélsz az emberekről.

2018. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 A kérdező kommentje:

Az én történetem kevésbé ilyen perverz és veszélyes.

Én jól beszélek németül, angolul meg kiválóan.

Egy lagziban találkoztunk. 2 hétig chateltünk. Majd megbeszéltünk egy randit és értem jött. Elmentem vele egy étterembe, jól éreztük magunkat, majd igen, felmentem hozzá.

Ennyi a történet.


Nincs benne perverzség, prostik, homokosok, stricik, stoppolás.

2018. jún. 15. 01:04
 37/85 anonim ***** válasza:
77%

"Nincs benne perverzség, prostik, homokosok, stricik, stoppolás."


De, prosti van a sztoridban! :D

2018. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem így beszélek.

De nem érzed, hogy más, ha egy neked tetsző férfival randizol, mintha utaznál, hogy beszállhass harmadiknak egy átoperált lény mellé, egy perverz fogorvos lakásán. Bocs, nem tudtam végigolvasni.

2018. jún. 15. 01:06
 39/85 anonim ***** válasza:
86%
Két hét chatelés az lófing. Első randikor le nem feküdnék senkivel, mondom ezt fiúként. Ötödik randin is előfordulhatott volna, igen, csak sokkal kisebb az esélye. Hiszen ha 5 randit kibírt szex nélkül, akkor valószínűbb, hogy nem csak arra kellesz neki. Várnod kellett volna, s ha ő is tud várni akkor van esély, hogy nem csak arra kellesz, ha pedig nem, akkor kibújt a szög a zsákból és ráadásul ez sem történik meg.
2018. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
77%

"hogyha valaki tárgyként viselkedik, akkor ne csodálkozzon, hogy tárgyként kezelik."


Hagyjuk mar ezt a hulyeseget. A szex kolcsonos dolog. Az egyejszakas neveben is benne van, hogy egy ejszakas. Ejszaka kozepen kidobni vlakit proli taplosag. Se tobb, se kevesebb.

2018. jún. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!