Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bunkóság valakit kidobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság valakit kidobni az éjszaka közepén, mégha csak szexről volt szó is?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:

#70

Akkor mi volt a terved?

2018. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
32%

Nem volt átopertált férfi a nő... de tök mindegy. Szánalmas vagy, mert lepontozod a válaszokat.

Egy ribi vagy és próbálod kimagyarázni magadat.

2018. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 A kérdező kommentje:

Te vagy szánalmas és nem vagyok ribu!!!


Illetve te irogattad, hogy Kunhalasra vagy honnan fuvaroztal csajt dugni stb. Szánalmas vagy, akkor is

2018. jún. 15. 13:14
 74/85 anonim ***** válasza:
63%

Ausztriából fuvaroztatni magad egy pasival nem szánalmas? :) Még ha te "randi" címszó alatt éled meg; ő csak megakart dugni. Ingyen prosti voltál neki ez van.. tudom, fáj az igazság.

És azt a csajt sem magamnak fuvaroztam; haverommal volt a csaj, iszogattak. De hát mindegy.

Másokkal akarod igazolni, hogy nem vagy ..banc.

2018. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok ri banc.

Miért csak házasságban lehet lefeküdni valakivel???

Te voltál a prosti fiú, hogy elmentél dugni harmadiknak,bár csak képletesen szoptál.

Bics, de az nagyon beteg sztori.

2018. jún. 15. 14:15
 76/85 A kérdező kommentje:
Nem, nem pontoztam le senkit, illetve ezt most le fogom, mert értelmetlen. Illetve itt pontoz 40-100 ember egy kérdest, vagy még több, aki akarja, nem csak én.
2018. jún. 15. 14:16
 77/85 anonim ***** válasza:
72%

"bár csak képletesen szoptál"


Te meg igazából is, aztán meg rendesen is megszopattak! 😂

2018. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 A kérdező kommentje:

Most már nem bírom én sem 😂😂😂😂


Nem, nem szoptam és jó volt.


De nem egy átoperált faszi farkát, akkor se😂😂

2018. jún. 15. 14:42
 79/85 anonim ***** válasza:
83%

#74

Inkább azt írd le, hogy felkerestél-e már pszichológust, ahogyan az általad feltett (azóta már töröltetett) kérdésednél kb. 18-an javasoltuk egyöntetűen. Nem hinném, hogy neked kellene itt r.bancoznod, elítélned a kérdezőt azok alapján, amiket leírtál magadról ott, vagy akár ennél a kérdésnél is.

2018. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:

Nem voltam még szexkapcsolatban, de nem ilyennek képzeltem. Kizárt dolog, hogy fenn tudnék tartani egy olyan szexkapcsolatot, ahol nincs semmi összebújás.


És a szexkapcsolatba a vacsorameghívás belefér? Azért azt gondolom, az ürge se játszott akkor nyílt lapokkal.

2018. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!