Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bunkóság valakit kidobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság valakit kidobni az éjszaka közepén, mégha csak szexről volt szó is?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ráadásul esett is.
2018. jún. 15. 01:17
 42/85 anonim ***** válasza:
97%

Nem olvastam a kommenteket, csak a kérdésre reagálok - az ilyen egy büdös paraszt.


Velem egyszer megtörtént, hogy randiztam egy sráccal, akit korábbról ismertem és egy normális pasinak tűnt, a reggeli vonatomig akartam maradni, olyan jó volt a randi(5-kor lett volna a vonat, amit előre mondtam is neki). Erre 2-kor beközli, hogy amúgy ő most álmos és kikísér az állomásra. Mondom tuti viccelsz, ki hagyna egyedül éjszaka egy lányt az állomáson? Ekkora gyökér a Földön nincs. Hát van. De fogtam ott egy taxit és hazamentem. És másnap még képes volt rámírni, hogy ne haragudjak, van-e kedvem még találkozni? Elküldtem a francba.


Ritka az ilyen paraszt, legalábbis én elég úriembereket szoktam kifogni, de vigyázni kell.

2018. jún. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
11%

#40: Nem, a szex nem feltétlenül kölcsönös dolog. Rengetegszer az egyik fél akarja csak a saját kielégülését és a másikét nem. Pont úgy, mint egy vibrinál. Ha valaki ehhez asszisztál, akkor utána miért lepődik meg?

Az egyéjszakás nevében benne van, hogy egyéjszakás? A veréb szóban is benne van, hogy ver, mégsem veri ki senki farkát.

2018. jún. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
33%
Nálatok amúgy a "normálisnak tűnt" mit takar? :D Nem írta a homlokára, hogy egy gyökér és mondott 2-3 szép szót, mellette pedig jól is nézett ki?
2018. jún. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen bunkó, beképzelt, nagyszájú nőhöz eleve hozzá se nyúlnék. Még szívem szerint azt is eljátszottam volna, hogy elviszem étterembe, kajálunk egy jót.. eljátszottam volna, hogy elmegyek wc-re, aztán a pincéreknek meg benyögtem volna, hogy a csajnál van a pénz :D

Azt csessze meg az ilyen :D

2018. jún. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
82%

#44


Azért általában kisugárzás és pár perc beszélgetés alapján le lehet szűrni valakiről, hogy milyen. Csak van néhány ember, aki jól játssza a rendes fickót, közben egy manipulatív paraszt.

2018. jún. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
67%
#46: Ezen az oldalon én vagyok az egyetlen, akit ha átvágnak, saját magán kezd el gondolkodni és nem instant a másikat tartja mindenféle szuperszínésznek?
2018. jún. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
75%

#47


Persze, magadba is kell nézni, de szerinted ha elmegyek valakivel egy randira, kedves vagyok, jól érzem magam, és utána ilyet megcsinál, azt mégis mi indokolja? Én akkor sem csinálnék ilyet senkivel, ha valaki világi bunkó velem. Ugyanis a tetteid téged minősítenek. Ergo aki éjszaka kirak egy nőt akárhova, az a saját alpári felelőtlen hülyegyerek mivoltát prezentálja :)

2018. jún. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
13%
#48: Mindkét felet prezentálja. Ha eléd áll valaki, hogy megakarja nézni a telefonodon az időt, odaadod neki a telefonod?
2018. jún. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
75%
#49 Nem tudom, mi az összefüggés, vagy hogy egyáltalán mire próbálsz kilyukadni. Szerinted az a fél, aki elment a randira, mert szimpatikusnak találta a másikat, az hibás abban, hogy ott lett hagyva éjszaka? De..miért? :D Nem értelek, ez most ilyen áldozathibáztatós dolog megint?
2018. jún. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!