Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a megoldás? Szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a megoldás? Szívesen beszélgetnék lányokkal de úgy érzem ha odamegyek Budapesten egy parkban valakihez beszélgetni az már egyből kikéri magának.23/F

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 21:46
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Szerintem ez itt a probléma. Mielőtt mondana a férfi 5 mondatot már meg vannak bélyegezve. Elég sokan hasonlóan negatív előítéletekkel rendelkezhetnek az ilyen ismerkedéssel kapcsolatban. Én nem gyónni szeretnék egyik lánynál sem, csak szimplán megismerni szeretném őket. Én kivételesen az a fajta vagyok aki nem csak dugni szeretne hanem elvagyok azzal is ha normálisan beszélgethetek egy padon ülve. Persze ha a beszélgetést nem úgy kezdeném hog ,, Szia cica van gazdád " hanem úgy hogy mi a kedvenc színed stb. akkor én leszek az unalmas. Ugyanis mi férfiak legyünk azok akik intelligensek és humorosak miközben a lányok nagy része totál unalmas és persze nem a kinézetre mennek rá (hát hogyne). Az elvárásaik valahol a fellegekben vannak mert ha nem a szőke herceg szólítja le őket random módon akkor az már kevés.
2018. júl. 3. 22:28
 12/49 anonim ***** válasza:
80%
De nem érted, hogy indok nélkül nemet lehet mondani neked? Beszélgess a haverjaiddal.
2018. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
88%
Ha meg ennyire rossz véleménnyel vagy a nőkről, hagyd őket békén.
2018. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Én megértem hogy indok nélkül is lehet nemet mondani nekem. Ugyanolyan ember vagyok mint a többi. Én csak azt mondom hogy ha normálisabban néz ki valaki, normálisan öltözködik és normálisan megszólít valakit akkor lehetne egy normális reakciót kipréselni.
2018. júl. 3. 23:13
 15/49 A kérdező kommentje:
Lelkileg nyomorult vagyok meg hogy csorgatom a nyálamat. Szerintem a nők is hagyjanak békén engem, az ilyenek akik vizionálnak olyanokat amiről gőzük sincs.
2018. júl. 3. 23:16
 16/49 A kérdező kommentje:
az senkinek meg sem fordult a fejében hogy esetleg mégsem bennem van a probléma. Egyből én vagyok a retardált :D
2018. júl. 3. 23:18
 17/49 anonim ***** válasza:
46%
A magyar nem egy barátságos nép,elöbb fognak a park szatírjának nézni,minthogy elbeszélgessenek veled mondjuk az idöjárásról. De ezzel nem is feltétlen van baj. Ha annyira ismerkedni akarsz,menj ki hétvégén a Deák-térre,lesz ott vagy ezer spicces kiscsaj,akivel dumálhatsz.
2018. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező

Nem szertem amikor “idegen ferfiak “ jönnek oda hozzam beszélgetni ismeredni akarnak mert utalok idegen emberekkel bájcsevegni a semmiről pláne úgy hogy hátam közepere sem kívánok egy férfit

Nem szertem amikor letamdnak és nem értik meg a nemet

Alapjáraton sem szeretek ismerkedni nagyon

2018. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
0%

Ha jol nezdl ki,mindenhol orulnek neked a csajok.

N

2018. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
9%
#18 - Akkor javaslom költözz egy barlangba, torlaszold el a bejáratot és élj ott életed végéig. Az ilyen antiszoc., hozzám senki se szóljón mert ez “zavar” típusú embereknek ott a helyük.
2018. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!