Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a megoldás? Szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a megoldás? Szívesen beszélgetnék lányokkal de úgy érzem ha odamegyek Budapesten egy parkban valakihez beszélgetni az már egyből kikéri magának.23/F

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 21:46
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
75%

Az is normális reakció, hogy "szállj le rólam"!


Ugyanis én hülyét tudok kapni azoktól, akik mellém ülnek, és már lökik a sódert, mintha érdekelne, mit magyaráz.


Mondja a haverjának, de ne nekem, engem hagyjon békén.


És tudod, mi a szomorú? Hogy mondhatom szépen-csúnyán, az ilyenek 99%-a azonnal megsértődik, jön a kvaanyád, hülyepitsa, és társai.


Mintha kötelező lenne akár egy másodpercet is rááldozni az életemből D:

2018. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem hogy az ilyen lököm a sódert srácoktól agybajt lehet kapni. Igazából a normálisabb fiúkra gondoltam akik diszkréten, kérdésekre orientálva próbálnak meg beszélni a lánnyal és nem kizárólag a saját sztorijaikkal kápráztatják el a csajt.
2018. júl. 5. 21:29
 33/49 anonim ***** válasza:
60%
Csak mondja el rögtön az ilyen csodás teóriákat, hogy neki azért nincsenek barátai, mert túl normális.
2018. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Ha elmondja hogy neki csomó barátja van de közben egy taj paraszt akkor előrébb van? Szóval kizárja egymást az hogy valaki normális és az hogy nincsen barátja. Tehát az összes ember akinek van barátja az normális. A szétiszom magamat száundon és szétkúrok majd sok csajt típusú srácokat is bele értve akik széles ,, baráti körrel " rendelkeznek sokszor.
2018. júl. 5. 22:22
 35/49 anonim ***** válasza:
86%

Itt most rólad van szó, baba. Vergődsz, hisztizel, durcáskodsz, és hozzáteszed, hogy ja, amúgy nincsenek barátaid, mert normális vagy és mindenki szar.


Na most, aki egy-két emberrel sem tudja magát megkedveltetni, nincsenek olyan emberek, akik szabad akaratukból lógnak vele, mégis mit akar? Meg ez az érdekemberek duma, hagyjad már, annyira tipikus, az élhetetlenek emberek mindig ezt tolják.


És csak hogy ne kezdd el megint a hülye következtetéseket, én keményen introvertált vagyok, utálok eljárni, buliban sem voltam soha, mégis van két igaz barátom.

2018. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Én nem mondom senkire hogy szar, nekem is vannak szar pontjaim mint pl. az önbizalom. Egyébként a szűk csoportba tartozom. Abba a csoportba akiknek célja volt hogy jó egyetemre kerülhessenek és ami miatt a tanulással voltam elfoglalva a gimnáziumban is, hogy aztán a két emeltem jól sikerüljön. Nem a bulizással. Egy éjszakás kalandom sem volt pedig lehetett volna de én nem ilyen vagyok. Nem vagyok szarabb a többi szarnál aki csak arra használja a lányokat. Én mindegyik kiszemelt lánnyal alázatosan és értelmes ember módjára beszélek. Ha ők hagyjál békénnel reagálnak az őket jellemzi.
2018. júl. 5. 23:58
 37/49 anonim ***** válasza:
85%

De nem jellemzi, mert te senki vagy. Egy idegennek te senki vagy. Én is, meg itt mindenki más is. Senkik vagyunk egymásnak. És engem például a magam lelkivilága jobban érdekel, mint egy senkié.


Ezt kell felfognod, hogy te egy idegen vagy, akire ránézhet, és mondhatja, hogy hagyj békén, és nem lesz semmivel rosszabb, mint aki azt mondja, hogy "jujj oan cukika vagy, de van bajátom, cijamija!"

2018. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

- Szia! ne haragudj de megkérdezhetem a nevedet?

- Hagyj békén!


Az ilyen stílusú lányok maradjanak csak szinglik mert én még a csövesnek sem mondanám ezt ha lány lennék. A kutyámmal nem beszélek így, idegen emberrel sem hogyha normálisan hozzámszól.

2018. júl. 6. 00:10
 39/49 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy magamat ismerem, én erre, leplezetlenül döbbent és nem éppen vidám arckifejezéssel a következőt válaszolnám:


- Sajnálom, de nem. Csá.


Most jobb?

2018. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
55%

"- Szia! ne haragudj de megkérdezhetem a nevedet?"


Ne haragudj, de ez milyen gyökér egy kezdeményezésmód. :D


Vagy elegyedj szóba a nővel spontán, valamilyen apropóból, mintha a legjobb haverod lenne (ha neked természetes, akkor neki is az lesz) vagy indíts egy direkt nyitással, ami kizökkenti a nőt a hétköznapokból és (pozitív értelemben) szexuális feszültséget gerjeszt (nem, a füttyögő munkások módszere nem tartozik ide).


Utóbbi témában van egy csomó Youtube-os "direct daygame" videó (nagyrészt persze angolul), de ezek működnek magyarul is. A lányok pedig értékelik, ha tökös vagy és kifejezed a vonzalmadat, nyilván ezt nem jelenti azt, hogy sosem utasítanak vissza és automatikusan a barátnőd akarnak lenni. Ez egy ilyen műfaj, sok visszautasítást fogsz kapni, de idővel egyre ügyesebb leszel benne és javul a "hatékonyságod".

2018. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!