Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a megoldás? Szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a megoldás? Szívesen beszélgetnék lányokkal de úgy érzem ha odamegyek Budapesten egy parkban valakihez beszélgetni az már egyből kikéri magának.23/F

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 21:46
1 2 3 4 5
 41/49 csakazolvassa válasza:
73%

Én is úgy látom, hogy az a gond itt, hogy azt hiszed, az emberek tartoznak neked valamivel.

Hát miért nem akarnak ismerkedni?

Mert nem.

Te akarsz ismerkedni.

Te szorulsz rájuk.

És közben tele vagy frusztrációval, haraggal, nőgyűlölettel.

Nem gondoltál bele talán, hogy a "helyes" csajoknál egy nap hányan próbálkoznak így.

Unják.

2018. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Értem :) akkor békén hagyom őket, nem szólok senkihez maximum ha kérdeznek. Gondolom a lényeg hogy gyakorlatilag a véletlenre és a spontaneitásra hagyja az ember a dolgot és úgy levegőnek nézni a random lányokat mint ahogy ők teszik ezt a random nem alfa férfiakkal.

Egy normális srác (engem vegyünk nem normálisnak de ez most mindegy) ne akarjon leszólítani senkit csak úgy parkban sem utcán. Ha dolgozik és a munkahelyén nincs számára megfelelő lány akkor járjon el munka után még helyekre különben esélytelen.

Arról nem is beszélve hogy én is egy szexéhes, darab szarnak lettem nézve azért mert szeretnék egy parkban random lánnyal beszélgetni.

2018. júl. 6. 16:46
 43/49 anonim ***** válasza:
80%
Épp ez az, hogy te beszélgetésnek álcázva a dolgot akarsz becsajozni. Ha a kiszemelt lány erre azt mondaná neked, hogy oké, CSAK beszélgetni rendben van, amennyiben tudomásul veszed, hogy soha nem fogsz nálam labdába rúgni, mint férfi, akkor meg arra sértődnél be halálosan. Ugye, eltaláltam?
2018. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, hiába hiszed ezt, a nők sem hülyék. Pasikhoz is odamehetsz BESZÉLGETNI, de alapból a randizás témakörben van a kérdés.
2018. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Mikor eléggé magányos voltam odamentem egy szimpatikus lányhoz a közelben aki épp sétált azzal hogy megkérdezzem merre van x utca. Ez természetesen álca volt, ismerkedni szerettem volna. Jól elbeszélgettünk és találkoztunk párszor utána, illetve együtt sétáltattuk a kutyusainkat. Mindezt úgy hogy neki volt barátja és én ezt tudtam. Mégis nekem nagyon jól esett az hogy beszélgetek egy szép lánnyal. Nem akartam felszedni őt, elszedni a barátjától. Szerintem sokan nem hiszik el hogy létezhet ilyen hogy egy srác csak pusztán ismerkedésből, barátkozási szándékból menjen oda először egy lányhoz.
2018. júl. 6. 18:15
 46/49 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem sokan nem hiszik el hogy létezhet ilyen hogy egy srác csak pusztán ismerkedésből, barátkozási szándékból menjen oda először egy lányhoz."


írod ezt azok után, hogy


"Ez természetesen álca volt, ismerkedni szerettem volna."


Te saját magadat mennyire tudnád ezek után komolyan venni?

2018. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Ja hogy hazug szemét voltam:D így is lehetne nézni, én csak próbáltam kitalálni valamit ami nem egyből arra utal hogy ismerkedni szeretnék vele.. mégis mi mást mondjon az ember. Majd unalmas óráimban kitalálok kreatívabbat, szellemesebbet. Elég sok videót néztem hogy külföldön kicsit helyesebb srác annyit mond hogy hey, I just saw you and I think you are super cute.. maybe we can go out sometimes.. és az esetek nagy részében a lányok nagy mosollyal vagy azt mondják hogy sorry I have a boyfriend vagy azt hogy sure..

Nálunk nincs ennek hagyománya, megszokták az emberek ha valaki odamegy hozzájuk az vagy dugni akar egyből vagy cigit/tüzet kérni, sokszor értetlenkedve és flegmán fognak rádnézni.

Akkor csak odamegyek egy lányhoz szimplán ugye nem kell ,,tartoznia" semmivel, megdicsérem hogy milyen szép és már megyek is tovább. Persze utánam nem fog jönni akkor sem de ő örül mert megdicsérte valaki akire nem is kell áldoznia semennyi időt az életéből, én is örülhetek mert ő örül és lehet molyogva fogadta ezt.

2018. júl. 6. 18:43
 48/49 anonim ***** válasza:
0%
Jaj már, én tuti beszélgetnék veled, pláne ha kutyával sétálsz oda. Sokkal többre tartom ezt, mint a partikon való/netes ismerkedést.
2018. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

"Elég sok videót néztem hogy külföldön kicsit helyesebb srác annyit mond hogy hey, I just saw you and I think you are super cute.. maybe we can go out sometimes.. és az esetek nagy részében a lányok nagy mosollyal vagy azt mondják hogy sorry I have a boyfriend vagy azt hogy sure.."


Ja, hát a neten látott videóknak nem kell bedőlni, ha sokat keresgélsz, olyat is találsz, ahol a csaj tangában várja a vízvezetékszerelőt és öt perc múlva már a mosügép tetején dugnak. Most akkor én is induljak Amerikába, mert ott ez megy? :D

2018. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!