Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem tudtok kilépni a komfortzónátokból és kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Így csak magatoknak okoztok problámákat és végső soron a belső félelmeitek erősödnek!
2019. márc. 11. 04:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem probléma.
2019. márc. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerű: van párom. És még rengeteg lány van így ezzel.

Ha nem lenne, és tetszik valaki, akkor nem okoz gondot kezdeményezni. Simán meg merek szólítani idegeneket, mindenféle félelem nélkül. Ha nem így lenne, ki is rúgna a főnököm. Részben ez a munkám. Nem mellesleg egy nap több elutasítást kapok, mint te egész életedben. De ott az a napi 10-15 igen is, ami a megélhetésem adja.


Ha egy kövér, lóarcú nőhöz soha, senki nem megy oda, hogy leszólítsa, akkor az miért van? Biztos csak gyávák a pasik, és nem mernek senkinél kezdeményezni.

És ha egy fiúhoz nem megy oda senki, akkor miért lehet? Hmm?

2019. márc. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Az nem férfi a szememben aki képtelen kezdeményezni. Ha ennyire nincs töke, nem kell. Van millió másik helyette.
2019. márc. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
19%

A szavak szintjén ugye a kezdeményezés a férfi dolga.


A valóság meg, hogy ugyanúgy rettegnek a csalódástól, visszautasítástól, hogy megtudja mindenki az egészet, mint a férfiak, csak megengedhetik, hogy ezen nem lépnek túl

2019. márc. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
45%
Mert a kezdeményezés a FÉRFIAK dolga. Mi lesz? Virágot meg bon-bont kérsz az első randira? Ha meg nem hoz a csaj akkor "nem lép ki a komfortzónájából"?
2019. márc. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
Mert az egyenjogúság csak addig kell nekik, amíg azzal ők járnak jobban. Így csak küldik a senki által észre nem vehető jeleket, aztán csodálkoznak, hogy nem kezdeményez a pasi, akinek valószínűleg fogalma sincs semmiről.
2019. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

A nő jelez, a férfi lép, ha lép.

Nem teszi, akkor annyi. Nem veszi a jeleket, gyáva, akkor minek is kellene?

Azért hagyjuk már meg a férfiaknak a vadászás ösztönét, hogy hódíthassanak, ne vegyük el tőlük a férfira jellemző

fellépést, kisugárzást.

Lehet, már megtettük a rohadt nagy kivívott egyenjogúságunkkal. annyira, hogy elvárják, mi kezdeményezzünk. Itt a világ vége.

2019. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

Ha kilepek a komfortzónámból mindig pórul járok. Úgyhogy maradok inkább ott. Így nem lesz plusz problémám.

Ez sajnos nem csak a parkapcsolatokra vonatkozik.

2019. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány kellōen magabiztos ehhez, akkor nem okoz neki problémát. Ha meg viszont nem, akkor nem biztos, hogy jó ötlet, csak leégeti magát. Férfiak között is sokan vannak, akik gáznak tartják, ha a nō kezdeményez, mert szerintük nem a nō dolga. Tehát ezt mondogasd nekik is inkább, ne csak a lányoknak.
2019. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Először tisztázzuk, mi számít kezdeményezésnek szerinted. Én pl. szimpatikus srácokhoz odamegyek és beszélgetést kezdeményezek. Az kezdeményezés? Volt akit meghívtam másokkal együtt programra, az kezdeményezés? Volt akit meghívtam kettesben programra (kiállítás ilyesmi), az kezdeményezés? Volt akit nyíltan megkértem, nem járnánk-e. Nyilván erre akkor került sor, ha én részemről már szerelmesnek éreztem magam az illetőbe, vagyis ismertem, mert már beszélgettünk, és már voltunk kettesben itt-ott, vagyis a fentieken már mind túl voltunk, és úgy tűnt ő is jól érzi magát mellettem.

Az utcán random idegeneknek nem kérem el a számát, és nem hívom őket kávéra, ez biztos.

2019. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!