Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem tudtok kilépni a komfortzónátokból és kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Így csak magatoknak okoztok problámákat és végső soron a belső félelmeitek erősödnek!
2019. márc. 11. 04:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%

Ez olyan kérdés, minthogy a gazdag családban született gyerekek miért nem mondanak le a pénzről, hogy átélhessék, mindenért meg kell nekik is küzdeniük?


A nők miért mondanának le kiváltságos helyzetükröl, amikor kényelmesen hátradőlhetnek, azzal a felkiáltással, hogy mindez nem az ő dolguk?

2019. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam, viszont azok a férfiak nem voltak elég határozottak egy idő után. Én voltam a tökös a kapcsolatban.
2019. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%

Ferfinak erzed magad, ha a no kezdemenyez?

Csak mert en nem nezlek ferfinak, ha ezen problemazol.

2019. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

1. Bizonyítsd be!


3. Pont az rolad van szó a kérdésben. Mitől félsz legbelül?


4." A valóság meg, hogy ugyanúgy rettegnek a csalódástól" így van!


7 "A nő jelez, a férfi lép, ha lép." Jelezni sem mertek, csak olyan érszre nem vehető módon, hogy ki tudj hátrálni ( mert félsz! )


9 "Ha meg viszont nem, akkor nem biztos, hogy jó ötlet, csak leégeti magát." A férfi nem égeti le magát szerinted?


13 Nem ez a kérdés,hanem hogy mitől rettegsz annyira, hogy visszadobod a labdát? Szerintem valamitől frusztrált lehetsz. De ha itt tartunk Én sokszor kezdeményeztem már eddig!

2019. márc. 11. 09:53
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

“A férfi nem égeti le magát szerinted?”


Olvasod te egyáltalán a válaszokat, vagy csak kiragadsz belōlük egy részletet és kötekedsz?:)) A leégés nem abból áll, hogy visszautasítják, hanem abból, hogy rásütik azt, hogy amit tesz, az nem nōies, mert a férfiak körében is sokak szerint a férfinak illik kezdeményezni.

2019. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem gondolom,, hogy a többi járókelő azzal lenne elfoglalva, hogy Te kit szólítasz le, mivel azt sem tudják, hogy ismered-e. De mivel a Nők nagyon értenek a jelekhez ki tudják szűrni azt a férfit, akinek nem probléma, hogy a nő kezdeményez ( a legtöbbnek pedig nem okoz problémát ).
2019. márc. 11. 11:15
 17/28 anonim ***** válasza:
72%

Ezerszer körbe lett járva ez a téma, olvasgass vissza.

A nő csábít, a férfi hódít, ennyi.

Hiába éljük ezt a modern világot ha egy pasi kezdemény természetes, ha egy nő, már nem az.És ez pontosan a pasiknak nem jön be, valószínű azért, mert ez nem egy nőies lépés.


Én megtettem kb. 2X, és nem is igazán kezdeményezés volt,nem jött össze.

Annyira nem,hogy az elsőnél a pasi közeledett felém, amire én először nem voltam vevő, meg is lepett a közeledése. Kitartó volt, aztán amikor meghódított (csak szóban, semmi nem volt köztünk)mintha meglepődött volna, már nem tepert annyira.Rögtön annak tudtam be,hogy elérhetetlenként még izgalmasnak talált, aztán már kevésbé :(

2019. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a 10. válaszra nem reagáltál, mit tekintesz kezdeményezésnek?

A 16. válaszodból azt szűröm le, azt szeretnéd, ha az utcán szólítanák le a nők a férfiakat. De ezt még a férfiak is ritkán csinálják. Engem legalábbis csak kétszer szólított le férfi ismerkedési szándékkal az utcán, mind a kétszer apám korabeli pasi. Korban hozzám illő, vagyis párkapcsolati szempontból szóba jöhető férfi egyszer sem. Vagyis ha erre várnék én is vénlány lennék.

A környezetemben a párkapcsolatok 80%-a ismeretségi körben szövődött. Iskola, munkahely, család barátja, rokon esküvője stb., ahol van lehetőség kötetlenül beszélgetni, lazulni.

2019. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy nálad nem kezdeményeznek, nem azt jelenti, hogy másnál sem.
2019. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

"A szavak szintjén ugye a kezdeményezés a férfi dolga."


Ez ugyanolyan, mint hogy "a nőnek a konyhában a helye".

2019. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!