Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem tudtok kilépni a komfortzónátokból és kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Így csak magatoknak okoztok problámákat és végső soron a belső félelmeitek erősödnek!
2019. márc. 11. 04:03
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

17. Akkor mégse tetted meg.


18. írtam már, hogy a Nők nagyobb része még egyértelmű jelet sem mer adni,

nemhogy kezdeményezni: azaz leszólítani, akár ürüggyel,akár anélkül.

Én szólítottam már le többször lányokat, /volt aki megsértődött egészen konkrétan, hogy Én hogy mertem Őt leszólítani ilyen céllal /de vagy nem Én jöttem Nekik be, vagy nem voltak vevők,de a lányok sokszor írják, hogy próbálkozz tovább kitartóan. Azért is tettem fel a kérdést, hogy nem egyszerűbb, ha Ti szólítanátok le a pasikat? Akkor egyértelmű lenne részükre, hogy Ti akartok velük ismerkedni és nem kellene felesleges köröket futni.

Itt nem arról van szó a mai világban már ,hogy mi kinek a dolga, állítólag egyenjogúság van, a Nők szavazhatnak is! Na ,akkor most szavazzatok ÉLŐBEN !!

2019. márc. 11. 12:33
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért a férfiak sem tolongnak az utcán kezdeményezési céllal. Nem csak nálam mondjuk, de másoknál sem látom, hogy próbálkoznának. Vagy csak reggel 7-9 és délután 5-8 között azon az útvonalon, amerre én közlekedek, nem szokott ilyen előfordulni... :-)
2019. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"18. írtam már, hogy a Nők nagyobb része még egyértelmű jelet sem mer adni,

nemhogy kezdeményezni: azaz leszólítani, akár ürüggyel,akár anélkül."


Ez még mindig nem válasz a kérdésre. Mi az egyértelmű jel?Kezdeményezni ezek szerint egyenlő a LEszólítással? Vagyis muszáj egy ismeretlent, valami tevékenysége közben LEszólítani? Egy épp ráérősen úldögélő látásból ismert valaki MEGszólítása nem elég jó?

2019. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
74%

#21

Ha máskor se figyelsz oda a többi emberre, csak nyomatod a saját szöveged erőszakosan, mint itt is, akkor még szép, hogy a próbálkozásaid elutasítják.


Mit nem értesz azon, amit írunk?


1. TE nem próbálkozol. De rajtad kívül 875578 fiú viszont igen, és lesz is belőle valami.



2. TE nem is kellesz senkinek annyira, hogy nálad próbálkozzon. Aki vonzó, annál azért nyíltan kezdeményeznek a lányok.


3. TE nem érted, nem ismered fel a jeleket. Magyarul az emberi kommunikáció 80%-át kitevő metakommunikáció számodra dekódolhatatlan.

Még szerencse, hogy a legtöbb fiú nem ilyen...


4. Nyugodtan ülj a se.ggeden, és várd, hogy odamegy az a lány, akit nézel. De nem fog, mert nem akar. És 90%, hogy VAN barátja. Tehát senkinél se kezdeményez. Aki nála igen, azt pedig elutasítja, mert VAN barátja.


Vagy te úgy látod, hogy csupa gátlásos, magányos, szingli lány sétálgat mindenhol?

2019. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kérdező: Szoktak kezdeményezni a lányok is, maximum nem nálad, mert szarul nézel ki. Bocs, de ez a helyzet.
2019. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

24 Nem igazán érdekel miket írkáltál az első mondatodról is lerí ,hogy gondjaid vannak!

El sem olvastam a többit és nem is fogom, csak a végét mert valószínűleg te is ilyen vagy /lejjebb/ :

"Vagy te úgy látod, hogy csupa gátlásos, magányos, szingli lány sétálgat mindenhol?"


Igen! Rentgeteg a gátlásos és vagy frusztrált szingli Nő ,mint te is. Csak a gátlás nem abban áll, amiben látszik.

Pszichológiát tanultam, de nem szeretnék belemenni a részletekbe és nem is nagyon vagyok kíváncsi arra mi van a fejedben.


De egyértelmű,abból, amit írtál,hogy itt próbálod meg levezetni a frusztrációidat.



23- "Egy épp ráérősen úldögélő látásból ismert valaki MEGszólítása nem elég jó?" Az is elég "

Az,hogy mi az egyértelmű jel azt Neked kell tudnod, hiszen Te akarsz jelet adni ( de szerintem a minimum, hogy a srác észrevegye )



25 Láttál ? Ne itt rontsd a levegőt!


Én tisztában vagyok a valós értékeimmel, ilyen szöveggel nem lehet megetetni!


Ellentétben sok frusztrált,kiégett, stb "nővel" ( nem mind, csak sok!)

2019. márc. 11. 22:51
 27/28 anonim ***** válasza:
57%
25 Te egy szánalmas lúzer vagy! Ha férfi vagy :lúzer vagy, ha nő, szánalmas!
2019. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
38%
24 Hagyjad már! Látszik, hogy egy megkeseredett r.c vagy!
2019. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!