Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párom elhidegul leépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elhidegul leépít de nem szakít, akkor nyugodt szívvel társkeresőzhetek, es ha lebukok egy szava sem lehet?

Figyelt kérdés

Csak mert ő fent van kam reglappal. És alkalmanként felnéz.

Valszeg engem ellenőrizni mert szinte betegesen féltékeny nyomozós típus.


Hónapok óta kínoz azzal, hogy hanyagol, (szexben nem), hideg rideg nem szól hozzám stb. Azt mondta bizonytalan (valszeg tudja nagyon is hogy nem akar vrkem lenni, vagy szakitani akar, de kamuzik)


Idegileg már nem birom.

Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne.



De csak veszekedni tud ha beszelunk ill engem kritizalni, csak rossz gondolatai vannak rolam.


Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi.


Mivel ő mellettem fent van társkerin, így én is inkabb felregiznèk.



Csak most azon gondolkodom hogy kb 2 perc alatt meg fogja tudni.

Vagy írjam meg neki esetleg elore, hogy amig te szemét vagy velem es bizonytalan es nem tudod mit akarsz tolem, addig én keresek olyat aki szeret esetleg, vagy meddig várjak rá?



Vagy hogy csináljam?

Már nem birom, érzelmileg kibuktam szinte naponta sírnèk



2021. nov. 11. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz ennyire kapcsolatfüggő.. hogy lehet, hogy nem akarsz szakítani?
2021. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
100%
De azért lefekszel vele..Egy darab rongynak tartod magad? Ha nem, akkor minek szenvedsz egy ilyen fostengerben??
2021. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:

Addig is van kivel szexelni.

Ha masra nem képes keresnem kell sajnos olyat aki másra is képes es lehetőleg remelem szexre is az lesz. Mert a ffiaknal sajnos ezt nem tudni.


Ő fent van csak kam reggel.

Ez maximálisan betett nekem most.

2021. nov. 11. 12:29
 14/86 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is szexelj vele, de mondd meg hogy részedről ez csak ennyi. Így nem hiszem hogy egy rongy lennél, hiszen kölcsönösen kihasználjátok egymást. Ha meg találsz valakit, akkor befejezitek.
2021. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig kínlódsz vele?

"Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne."

Te szeretnél. Ő nem teszi. Ha nem ilyen lenne veled. De ilyen.

Hónapok óta rideg. Hanyag. Megdugni hajlandó csak. Megbeszélni nem.

Komolyan kérdezem: miben reménykedsz? Még hány száz kérdést teszel fel a következő x hónapban, mi tévő is legyél, mikor már százan százszor megírtuk, hagyd a fenébe. Ja de így van kivel szexelni. Akkor kínlódj.

2021. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
84%

Engem csak az érdekel, hogy szerinted egy szava se lesz, mert te ezt így levezetted, hogy jogosan társkeresőzöl? Miközben írod, hogy betegesen féltékeny és nyomoz utánad.

Esélyesebb, hogy eldurran az agya, és falhoz csapkod. Pont le fogja xarni, hogy neked mi a véleményed, meg mihez van jogod. Ő szakítást provokálja ki. Te meg az agyonverést. Megérdemlitek egymást!

2021. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 A kérdező kommentje:

Nincs kiforrva a haditerv utolso.

Gőzöm nincs mit csinaljak.


Korabban is ket pasim volt.

Egy erzelmekre (online 1 éves kaocsolat tele szerelemmel videocgattel)es egy szexre. Ez utobbi volt ő. De amiert feltekeny volt kotelezett tiltani a szerelmem es mondta vele legyek teljesen.

Amibol ugye az lett hogy amiert nem törődő stb erzelmi hiányom lett.


Ő ISMER engem tudja hogy en ezt pótolni akarom ha nelkulozom.

Szuksegem van egy ffi erzelmeire is meg egy ffi f.rkára is. Persze az idealis lenne ezt egyvalakiben megtalálni.


De ha ffiak nem tudnak 2 in 1 lenni, logikus hogy akkor 2 pasi kell..


Tisztában van vele en ki vagyok.


Kerdeztem is hogy akkor szoval keressek mást?

Csak keruli a választ..valszeg ugye birtokolna.

Lenne ehy lyuk ami csak az övé.értem en csak ez nekem nem opcio mert igy szenvedes nekem.

Nekem minden kell. Szerelem erzelmek es nagyon kemény szex is. Eu utobbit adja meg ő mert sok pasi "gyenge" az ágyban, azt ugy nagyon sajnálom:(

2021. nov. 11. 18:39
 18/86 anonim ***** válasza:
100%
De miért félsz attól, hogy egy ideig szingli legyél? Mert az egyértelmű, hogy te szépen át akarsz "csúszni" egyik kapcsolatból a másikba. Miért nem szeded össze a maradék méltóságodat és lépsz ki ebből a kapcsolatnak sem nevezhető valamiből? Így kevesebb az esélyed normális pasit találni.
2021. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:

Voltam az.

Nem az a vágyam éppen hanem vmi más.



Ez hianyerzes. Pl éhes vagy. Erre nem az a normalis reag hogy ne egyél legyél fényevő ülj le es meditálj magadon..

2021. nov. 11. 18:51
 20/86 anonim ***** válasza:
100%

Fényt ne

De ha van türelmed kivarni a finom ebédet és nem eszel délelőtt száraz kenyerhejat vízzel mert éhes vagy, sokkal jobban fogsz járni

Nem most azonnal

Majd délben

2021. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!