Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párom elhidegul leépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elhidegul leépít de nem szakít, akkor nyugodt szívvel társkeresőzhetek, es ha lebukok egy szava sem lehet?

Figyelt kérdés

Csak mert ő fent van kam reglappal. És alkalmanként felnéz.

Valszeg engem ellenőrizni mert szinte betegesen féltékeny nyomozós típus.


Hónapok óta kínoz azzal, hogy hanyagol, (szexben nem), hideg rideg nem szól hozzám stb. Azt mondta bizonytalan (valszeg tudja nagyon is hogy nem akar vrkem lenni, vagy szakitani akar, de kamuzik)


Idegileg már nem birom.

Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne.



De csak veszekedni tud ha beszelunk ill engem kritizalni, csak rossz gondolatai vannak rolam.


Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi.


Mivel ő mellettem fent van társkerin, így én is inkabb felregiznèk.



Csak most azon gondolkodom hogy kb 2 perc alatt meg fogja tudni.

Vagy írjam meg neki esetleg elore, hogy amig te szemét vagy velem es bizonytalan es nem tudod mit akarsz tolem, addig én keresek olyat aki szeret esetleg, vagy meddig várjak rá?



Vagy hogy csináljam?

Már nem birom, érzelmileg kibuktam szinte naponta sírnèk



2021. nov. 11. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Együtt laktok? Anyagilag függsz tőle?
2021. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:

Felnottek vagyunk. Isnmét mondtam neki hogy ha nem nyújtja amit kéne nekem keresnem kell mást tudja jol.

Erre azt mondta akkor keressél.


Mindezek utan amikor viszont megemlitettem neki hogy te meg kamreggel fent vagy..helybol visszakérdezett hogy te ezek szerint tarskeresőzöl?? Fent vagy valahol??

Nem győztem tagadni...


Ennyit arrol hogy keressek mást.

Ha meglátna fent...afelett ő nem megy el csak ugy simán ezekszerint.

Most kiakadt azon hogy en lehet fent vagyok ez betett neki.


Most az van hogy en tagadok hogy de nem, es nem hiszi el..

Besértődött vagy nem is tudom mi ez most benne. Ez betett neki most.

2021. nov. 12. 09:19
 33/86 A kérdező kommentje:
Nem is besértődött. Teljesen elďurrant az agya..
2021. nov. 12. 09:21
 34/86 A kérdező kommentje:
Ja nem. Sikerult visszahozni meggyoztem h nem tarskeresozom...
2021. nov. 12. 09:24
 35/86 A kérdező kommentje:
Anyagilag stb stb nrm fuggok
2021. nov. 12. 09:28
 36/86 A kérdező kommentje:

Ja meg ő is mondta nekem olyat ugyse fogok találni aki megad nekem mindent. Erzelmekben elhalmoz szexben meg az isten.


Eleve en vagyok a hibas hogy mi a francnak akarok en filmbeli erzelmeket

2021. nov. 12. 09:33
 37/86 anonim ***** válasza:
92%
Csak szinészkedik. Amíg azt hiszed, hogy ő féltékeny, addig igazából csak szinészkedik, téged manipulál.
2021. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy ennyire beleragadsz ebbe a helyzetbe?
2021. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
92%

Így van, manipulál, mert látja, hogy mindig rohansz utána. Meg sem próbál azonos mércével mérni: természetes, hogy társkeresőzik, de neked tilos. Közven azt leszarja, hogy lelki életre is szükséged van, meg sem próbál ezen a téren is teljesíteni.

Később ez csak rosszabb lesz.

2021. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
100%

" keresem azt a ffit aki jó az ágyban szexben és még engem szeretni is tud. Es akkor otthagyhatom a mostanit."


Valahogy csak kibírod, ha x ideig nincs senki, nincs szex. Ő valóban csak manipulál mert hú de féltékeny hogy te társkeresőzöl-e - nem féltékeny, csak nem akarja elveszteni a kizárólagosságot az ingyenpunára, akinek ő a pöcsén kívül semmit nem nyújt, mégis rá vagy tapadva.

Te viszont így abszolút nem vagy nyitott, mert ezt a hapsit próbálod győzködni, illetve inkább magadat, hogy de bizony jó lenne ez ha beszélgetnétek mert akkor törődő lenne... igaz nem akar beszélgetni és nem törődő, de ez számodra részletkérdés.

Manipulál téged. Neked meg tetszik mert körítettél a szexkapcsolatod köré egy álomvilágot, hogy ő hú de mennyire mert te aztán szexben felejthetetlent alakítasz.

Hurrá.

Viszont boldogtalan vagy. Ezt gondold át.

2021. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!