Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párom elhidegul leépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elhidegul leépít de nem szakít, akkor nyugodt szívvel társkeresőzhetek, es ha lebukok egy szava sem lehet?

Figyelt kérdés

Csak mert ő fent van kam reglappal. És alkalmanként felnéz.

Valszeg engem ellenőrizni mert szinte betegesen féltékeny nyomozós típus.


Hónapok óta kínoz azzal, hogy hanyagol, (szexben nem), hideg rideg nem szól hozzám stb. Azt mondta bizonytalan (valszeg tudja nagyon is hogy nem akar vrkem lenni, vagy szakitani akar, de kamuzik)


Idegileg már nem birom.

Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne.



De csak veszekedni tud ha beszelunk ill engem kritizalni, csak rossz gondolatai vannak rolam.


Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi.


Mivel ő mellettem fent van társkerin, így én is inkabb felregiznèk.



Csak most azon gondolkodom hogy kb 2 perc alatt meg fogja tudni.

Vagy írjam meg neki esetleg elore, hogy amig te szemét vagy velem es bizonytalan es nem tudod mit akarsz tolem, addig én keresek olyat aki szeret esetleg, vagy meddig várjak rá?



Vagy hogy csináljam?

Már nem birom, érzelmileg kibuktam szinte naponta sírnèk



2021. nov. 11. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 A kérdező kommentje:
*220 oldalas szakirodalmakbol
2021. nov. 12. 12:24
 62/86 anonim ***** válasza:
Menthetetlen vagy.
2021. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 A kérdező kommentje:

Attol ha neked semmi ötleted nem a másik a menthetetlem hanem a te kognitív képességeid adták fel a helyzet megokdásához nem.tudsz hozzá szolni.



Ha van egy x problema es az nem oldhato meg 3 módon, az nem jelenti azt hogy x probléma megoldhatatlan es az elszenvedőlye menthetetlen. Az azt jelenti hogy Neked nincs 4.opciod a megoldasra.

2021. nov. 12. 12:31
 64/86 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan bakker hogy rendelek a netrol egy ffit es beprogramozom kemény szexre meg lágy érzelmekre és boldogság. Es dobom a használtat.


Csak mert itt valahogy mintha errol lenne szo.


Persze van a kockázat meg nincs garancia az uj pasira. Értem.


Akkorhát?

2021. nov. 12. 12:34
 65/86 anonim ***** válasza:
Vannak ötleteim, leírtam párat. Te meg hajtod a magadét, mint a pereces. Azért vagy menthetetlen.
2021. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:

Akkor hát az életben valóban semmire nincs garancia. Arra se, hogy belátható időn belül, ha a trubadúrodat dobod, jön a herceg. De elég valószínű. Idő kérdése, és tenni sem árt érte.

De neked eszed ágában sincs se őt elhajtani - akkor per pill nincs kivel szexelni - se kockázatot vállalni, mert mi van ha...


Ez ilyen.


Ezért vagy menthetetlen.


Az én kognitív képességeim kapcsán annyit, hogy én kirúgtam anno a mellettem társkeresőző hapsit, pedig szerettem. Elsirattam, felálltam, felregisztráltam és megtaláltam a vőlegényemet, aki szeret IS meg jól IS szexel. Meg el IS vesz.

ezekeket már mind leírtam.

Te meg jössz a garanciával meg a sírdogálással, hogy addig is ki fog téged dugni.

Akkor maradj ezzel a hapsival.

2021. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
Milyen 220 oldalas szakirodalomból diagnosztizáltad magad? Amikor az elszenvedője szót nem tudod leírni helyesen?
2021. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 A kérdező kommentje:

De utolso előtte egyedul voltam. Egy online szerelmem volt csak.


Es tettem. Kerestem.es szortíroztam szelektáltam. De kíméletlenul. Ez sem kell az sem kell, amaz sem kell (köztük volt ő is!), es inkabb maradok egyedül!


En ez voltam!

Egyedul es abszolut kizarolag csak a szexhiány vezetett el oda, es semmi más, hogy ugy gondoltam addig is kell már vki csak arra. Nem érdekel semmi! Legyen fitt helyes egyedulállo meg kozel es tudjon írni legalább.

Abszolut random ráböktem egyre. És nagyon készséges volt:D es azonnali es abszolut mindent bele. Pont olyan volt mint akiben felébresztettem vmi "cápát", aki azonnal "rámar" a kishalra. Es nekem pont ez kellett, aki kegyetlenül "letarol".


És aztán szépen lesokkoltuk egymást...fergeteges volt a szex, aztán a szerelem, a teljes őrület volt. "Bedrogoztunk" átvitt értelemben.


Es akkor most menjek vissza ugyanoda? Hogy egyedul elvagyok ez sem kell az sem kell az se férfi, uristen ez beszélni sem tud foga sincs, ez csak szexre megy, amaz ugye idegbeteg, amarra ránézni is rossz, ..


Aztán a szexhiány..

(A mostani pasim mellett 1 hétig nem birom ki szex nélkul. Vajon mennyi idő kellene ahhoz hogy kibírjam a pasik szelektálását es azt hogy az életemről.is lehoznak ugy, hogy ne írjak rá..?)


Van ertelme szakítani ugy hogy 1-2 hét múlva már rajta "dolgozom"?Hülyét csinálnék saját magambol.

2021. nov. 12. 12:55
 69/86 A kérdező kommentje:

67 a szenvedély megkavart:D nagyon hasonlít az "elszenvedőjére" szóra:D


Amugy hagy ne keresgessem már miket olvastam. Google kidob millio oldalt szexfüggőség témában.

2021. nov. 12. 12:56
 70/86 anonim ***** válasza:
92%
Jezus ereje...😅😅 Miert vagy igy meg gyozodve rola hogy senki mas nem lenne kepes ugy megkefelni mint ez a majom???? Mibol van a cerkaja? Aranybol? Ugyan mar kerlek... Dobd ki a picsaba ezt a csavot aztan keress masikat. Miert vagy ugy betojva tole hogy akkor nem lesz kivel dugni? Olyan kotvány kinezeted van hogy orulsz ha megdug valaki??
2021. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!