Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párom elhidegul leépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elhidegul leépít de nem szakít, akkor nyugodt szívvel társkeresőzhetek, es ha lebukok egy szava sem lehet?

Figyelt kérdés

Csak mert ő fent van kam reglappal. És alkalmanként felnéz.

Valszeg engem ellenőrizni mert szinte betegesen féltékeny nyomozós típus.


Hónapok óta kínoz azzal, hogy hanyagol, (szexben nem), hideg rideg nem szól hozzám stb. Azt mondta bizonytalan (valszeg tudja nagyon is hogy nem akar vrkem lenni, vagy szakitani akar, de kamuzik)


Idegileg már nem birom.

Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne.



De csak veszekedni tud ha beszelunk ill engem kritizalni, csak rossz gondolatai vannak rolam.


Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi.


Mivel ő mellettem fent van társkerin, így én is inkabb felregiznèk.



Csak most azon gondolkodom hogy kb 2 perc alatt meg fogja tudni.

Vagy írjam meg neki esetleg elore, hogy amig te szemét vagy velem es bizonytalan es nem tudod mit akarsz tolem, addig én keresek olyat aki szeret esetleg, vagy meddig várjak rá?



Vagy hogy csináljam?

Már nem birom, érzelmileg kibuktam szinte naponta sírnèk



2021. nov. 11. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban jàrok...?

Es ha nem éppen?

Eleve onmagaban egy pasi nem sokra képes ahogy elnézem sajnos

2021. nov. 11. 21:30
 22/86 anonim ***** válasza:
Csinalj te is valami kamu profilt valami jo csaj fotoval aztan irjal ra es kezdj el puhatolozni milyen cellal van fent stb.stb. persze ne olyan stilusban hogy rogton levagja te irsz neki. Megtudod minek van fent a tarskereson
2021. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
100%

Ha szted egy pasi se képes sokra akkor nincs is miről beszélni

Ha csak arra jók hogy egyiket erre, másikat arra használod akkor kinlodj

Mert ez pont neked rossz

És ha éppen nem? De Előbb utóbb jön olyan akivel egyeznek az igények elképzelések Csak az élet sajnos nem úgy működik hogy van egy lelki társad egy szexpartnered és nekedMOST teremben egy akiben minden megvan

Elengeded akik nem felelnek meg

Egyedül megerősödsz ELFOGLALOD MAGAD picit Akár hónapokra igen Keresel közben SZELEKTALSZ Nem csúszol bele folyton felmegoldasokba hátha át tudod gyúrni hogy majd hátha meg akar felelni az elvarasaidnak

És a turelmednek kitartó munkadnak hidd el meglesz az eredménye

Lehet nem holnap

De meglesz

Hidd el tapasztalatból írom

2021. nov. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az adok kapok játékot én mindíg is utáltam.

Szakíts te és kész. Én is fiatalabb koromben szenvedtem egy lánytól, 9 hónap szépen, utána 3 hónap szenvedés után elhagytam. Fájt mint a rohadás, nekem kb 3-4 hónapig egyedül otthon, de még mindíg jobb volt így, mint több évekig kínlódni tovább.

2021. nov. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtartod ezt a srácot, illetve hagyod, hogy ő megtartson, kizárod Magad egy csomó jóból. Szakíts, egy ilyen libidójú lány nagyon gyorsan talál magának valakit, aki "kettő az egyben" típus. Bízz Magadban és ne hagyd hogy kihasználjon! Ez az életkor nem jön vissza, nem tudom,hány éves vagy pontosan, bár túl öreg nem lehetsz, hiszen nem éltek együtt, ha jól veszem le.

Miért mondanál le egy építő és támogató kapcsolatról? Ez a srác lelkileg semmit nem ad, pedig szükséged lenne rá - amit jó olvasni.

A barátod csak testileg kötődik Hozzád, és gyanús, hogy megcsal. Ne szarozz vele tovább.

2021. nov. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:

22# nagyon átlátszo lenne neki. Nagyon nem most jott le a falvédőről

1. Az exe így tesztelte eleve hogy vmi bnojével ráírt direkt hogy venné e a lapot

2. Már az önmagában gyanus lenne hogy minek ír egy nő rá egy kép nélkuli kam ffi reglapra

3.ha nőzik a neten kizárolag ő kezdeményez valszeg es akik ráírnak azt szépen offolja miutan lecsekkolta a reglapját mert 1.pont lehet pont egy bnőm

4.ha feltennék jo nő képet, stb friss a regem, a friss regisztracio miatt is alapbol gyanus lennék mert friss reggel miert is állna szoba egy nő egy keo nélkuli kam reglapos ffival mikor olyankor szállnak rá a pasik(a friss regesekre repkednek a ffiak)

5. A-z ig csekkolna ha kam képpel felmennék ezer biztos hogy még kérne képeket érdekelné de csak a háttér is önmagában

6.ha egy bnommel meg is beszélném, a bnoim pont olyanok hogy rá is szállnának(lefekszenek mindenkivel)joforman igy igazi megbizhato bnom sincs


23# en keresem azt a ffit aki jó az ágyban szexben és még engem szeretni is tud. Es akkor otthagyhatom a mostanit. Ezèrt is akarok regizni. De eddig amit probalkoztam ismeros korben ismerkedni (face ismeros ismeros ismerose vagy aki face tarskeren van)azok kritikán aluliak. Írni nem tudnak mar itt kezdodik. Legutoljára meg olyannal ismerkedtem aki szoszerint kikészult attol hogy nem írok neki naponta, es szerinte szórakozom vele, es tiszta idegbeteg lett hogy nem kap meg, MIKÖZBEN (kiderult az elso chatek alatt),élettársa van! Az még hagyján is, de idegbeteg is ez mellett..

Borzalom nehéz igazi ffit találnom.

De mennék társkerres fel de ezen még mindig csak hezitálok így.


24# szerintem én függök a szextől.

Elotte egyedul voltam es volt egy online szerelmem akirol irtam. Naponta videochateltunk stb.

Olyan szintű szexhiányom lett hogy a vibrátor se elégített ki mar, szószerint kínlódtam, így random ráirtam egy nekem jo pasira, hogy már nem birom alapon nem e esrtleg lenne szíves "segíteni".

Akkora hatalmas mákom van vele, hogy amikor meglattam az életben eleve el se kellett rohannom sikítva mert kaoásbol vonzott (magas helyes es komoly ffi nem idiota röhögős kisoaraszt), es nem kezelt le mint egy r.ngyót, hanem mindennek ellenére tisztelt(!), és képes dominánsan fél/órákig is a szexre es szinte brutál szétb.sz, es többmenetes is, amire eddig soha senki nem volt képes, hogy ezt nemhogy meggondolom hogy elengedjem e (plane azert hogy egyedul legyek), hanem mégcsak kèpesség sincs bennem arra, hogy én ezt elengedjem.(es akkor arrol még nem is beszéltem, mi van ha a kövi srac 5 perces kisf.rku kis "gyök")

Ja és neki is akkora "sokk" voltam hogy plusz beütött nála a szerelem is, es senki másé nem lehetek csak az övé meg a stb.(mégis itt tartunk hogy erzelmileg nekem nagyon de nagyon kevés a srác:()


Amiért borzalom szexcentrikus vagyok, már nyomoztam a témában, tesztek szerint nem vagyok beteges.

2021. nov. 12. 07:17
 27/86 A kérdező kommentje:

Ja es ő nem megcsalos típus. Neki überellem az eddigi összes nőjèt. Màsban nem a szexet keresi, tudja hogy úgyse kap ilyet mint én soha.ezt ő maga mondja nem is egyszer mondja. Hanem nagyon de nagyon sokszor.


Millio nővel volt már. Szerinte en messze átlagon felül vagyok neki szexben. Ugyanott van mint én. Hogy más erzelmekre kellene (habar elmondása szerint ő nem keresi mert ő viszont siman elvan erzeomek nelkul ez tény), a meglevő pedig szexre.

2021. nov. 12. 07:22
 28/86 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ti összeilletek. Ne keress mást!
2021. nov. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 A kérdező kommentje:

De hiányérzésem van.

Mondtam is neki hogy igy olyan sz.r vele lenni hogy nincs az a plusz az egeszben.

Ő viszont nem filozik ilyeneken abszolut ez kizarolag csak engem zavar. Őt meg nagyon nem.



Es amiert engem igen addig igy én "be leszek sózva", nyitva vagyok másokra.

2021. nov. 12. 08:18
 30/86 A kérdező kommentje:
A masik mellett szexhiányom volt. Akit tiltanom kellett mert elvárta. A mostani mellett meg érzelemhiányom van.
2021. nov. 12. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!