Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párom elhidegul leépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elhidegul leépít de nem szakít, akkor nyugodt szívvel társkeresőzhetek, es ha lebukok egy szava sem lehet?

Figyelt kérdés

Csak mert ő fent van kam reglappal. És alkalmanként felnéz.

Valszeg engem ellenőrizni mert szinte betegesen féltékeny nyomozós típus.


Hónapok óta kínoz azzal, hogy hanyagol, (szexben nem), hideg rideg nem szól hozzám stb. Azt mondta bizonytalan (valszeg tudja nagyon is hogy nem akar vrkem lenni, vagy szakitani akar, de kamuzik)


Idegileg már nem birom.

Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne.



De csak veszekedni tud ha beszelunk ill engem kritizalni, csak rossz gondolatai vannak rolam.


Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi.


Mivel ő mellettem fent van társkerin, így én is inkabb felregiznèk.



Csak most azon gondolkodom hogy kb 2 perc alatt meg fogja tudni.

Vagy írjam meg neki esetleg elore, hogy amig te szemét vagy velem es bizonytalan es nem tudod mit akarsz tolem, addig én keresek olyat aki szeret esetleg, vagy meddig várjak rá?



Vagy hogy csináljam?

Már nem birom, érzelmileg kibuktam szinte naponta sírnèk



2021. nov. 11. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
100%
És ezelőtt csak az "online szerelmed" volt, akit említettél párszor? Rendes komoly kapcsolatod nem volt még?
2021. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:

Eleve olyat se találtam elotte,aki tetszene.

Irtam, hogy szórtam kifelé mindenkit es őt is...


Most is legutóbb egy idegbeteg srác írogatott nekem, az élettársa mellől. Mit kezdjek én ilyenekkel?

Az elott meg egy olyan, aki olyan mint egy mesefigura, es ugy is beszél.

Mondjuk a 3.nagy haverom lett. Habár neki is van nője es eléggé hűtlen típus de agyilag viszont irtó jól gondolkodik jó vele beszélgetni de ugye tőle sem akarok tobbet értelemszerűen. De irtó jo fej. Es ffiként is tetszik. De nekem nem kell hűtlen típus.



En a jelenlegi mellett se találok senkit. Azzal, hogy lelépek tole sem változik meg a "piac".

50 olyan fog rámírni akinek nője van. Ez alap a pasiknál ahogy látom. És ez csak a jéghegy csúcsa.


Annyira rengeteg az inkompetens ember aki férfinek sem mondhato el hogy komolyan gyomor kell a kereséshez.


Legutóbbi randin (mikor egyetlen egyszer szakítottam) szószerint hányingerem lett a másik sráctol. Nem volt elég a szakítás fájdalma önmagában, az a srác akkora lapáttal rá tett az igénytelenségével, hogy azt hittem nem élem tul, hogy nekem ilyenekkel kellene lennem, miután szakítok??

És az az érzés, mikor nem tudod sírj e vagy hányj, vagy elszaladj, vagy hazamenj e 4 fal közè, vagy átmenj e vmi barátodhoz, vagy felhívd anyádat akár, vagy esetleg leidd, vagy kinyírd magad, amikor teljes ERROR van, es totálisan kisül az agyad, az az érzés, hát azt senkinek nem kívánom.


Szépen visszamentem a paromhoz és egész éjszaka szexeltem inkább vadul, hogy elmúljon a sokk a szakítástol is(nagyon erős ügyes okos kislány voltam mert én aztán szakitottam..), meg attol a sráctól is, olyan hatalmas érzelmi kavar volt bennem, hogy a szex élethalál fontosságúra nőtt akkor es ott helyben, és szinte önkívületben voltam. A parom meg ugye teljesít, ha kell, egész éjszaka is. Kihozom belőle bármikor a "vadállatot". Mert benne van is. Más erre képtelen lett volna.


Ja lassan értem, hogy a parom miért is mondja hogy más nő egy nulla hozzám képest.



De mivel menthetetlen vagyok a fenti válaszoló szerint. Akkor legyek az. Rábízom a sodrásra a dolgokat.

2021. nov. 12. 13:40
 73/86 anonim ***** válasza:
92%
Bízd. Meg egy pszichológus nagyon-nagyon rádférne.
2021. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:

71 azelott volt egy masik srac.

Azzal nem egyeztunk mert gyereket akart. Ami nekem sajnos nagyon sok feltételes dolog.

A feltételeimnek nem akart, vagy nem tudott megfelelni. Mai napig is ha beszélunk (mert pl a szex sem rajta múlna)rákérdez arra hogy ha jonne, velem lenne, szexelnénk, hogy lenne ez az amaz, gyerekvállalással hogy állok.


Es itt lesz megint minden off. Megint elmondom neki hogy én nem..megint nem akar látni sem.


Valamiért ő ilyen "gyerekfóbiás"

Arra még nem sikerult rájönnöm, minek akar gyereket. 27 volt mikor csak jártunk. Azota kb 30 éves. Minek akar egy 27 éves gyereket??


Na ő volt az online szerelmem előtt.

2021. nov. 12. 13:45
 75/86 A kérdező kommentje:

73 szakitani senkinek nem.konnyu aki szeret.

Ehhez nem kell pszichologus.

Más bőg 4 fal.között. en meg nem ez vagyok. Ennyi csak.

2021. nov. 12. 13:53
 76/86 anonim ***** válasza:
0%

Túl sokat agyalsz. Volt régen nekem is egy ilyen bnőm, aki ennyit agyalt.

Aztán rájött, hogy ha inkább szexelünk, akkor nem agyal. Hát jöttünk mentünk együtt és ő átélt naponta 10-15 orgazmust. Hol velem, hol nélkülem egyedül. Persze nekem se állt a farkam hetekig egész nap. De valahogy mindíg el volt ázva :-).

És ez így sokkal jobb volt mint agyalva.

2021. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
92%

A szakításhoz többnyire nem is kell pszichológus, valóban, bár olyan is előfordul, hogy valaki nehezen dolgozza fel.

A szexfüggőség, a társfüggőség meg ez az iszonyat mániákusság, ahogy ezt a témát tolod... nem tudom, férfiak ezt hogy bírják, de picit ijesztő vagy. Erre értettem a pszichológus segítséget.

2021. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is nagyon ijesztő.
2021. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
94%

Maniákusság.

Ez a jó szó rá tényleg. Meg persze az ijesztőben is van valami.


En is és még sokan félnek az egyedülléttől. De ez már beteges.

2021. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
92%

Ezt írtad:

"De nekem nem kell hűtlen típus.

En a jelenlegi mellett se találok senkit. Azzal, hogy lelépek tole sem változik meg a "piac".

50 olyan fog rámírni akinek nője van. Ez alap a pasiknál ahogy látom. És ez csak a jéghegy csúcsa."


De te is a barátod mellett ismerkednél. Rólad is joggal gondolhatják így, hogy hűtlen vagy és lehet egy normálisabb értékrendű pasinak pont ezért nem fogsz kelleni.

2021. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!