Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párom elhidegul leépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elhidegul leépít de nem szakít, akkor nyugodt szívvel társkeresőzhetek, es ha lebukok egy szava sem lehet?

Figyelt kérdés

Csak mert ő fent van kam reglappal. És alkalmanként felnéz.

Valszeg engem ellenőrizni mert szinte betegesen féltékeny nyomozós típus.


Hónapok óta kínoz azzal, hogy hanyagol, (szexben nem), hideg rideg nem szól hozzám stb. Azt mondta bizonytalan (valszeg tudja nagyon is hogy nem akar vrkem lenni, vagy szakitani akar, de kamuzik)


Idegileg már nem birom.

Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne.



De csak veszekedni tud ha beszelunk ill engem kritizalni, csak rossz gondolatai vannak rolam.


Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi.


Mivel ő mellettem fent van társkerin, így én is inkabb felregiznèk.



Csak most azon gondolkodom hogy kb 2 perc alatt meg fogja tudni.

Vagy írjam meg neki esetleg elore, hogy amig te szemét vagy velem es bizonytalan es nem tudod mit akarsz tolem, addig én keresek olyat aki szeret esetleg, vagy meddig várjak rá?



Vagy hogy csináljam?

Már nem birom, érzelmileg kibuktam szinte naponta sírnèk



2021. nov. 11. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:

Ott a lehetőség már ma: köszönöm Béla, ennyi volt, nekem ez kevés.

Ajtó becsuk.

Regisztrálsz a netre és elkezded keresni a megfelelő hapsit. De te inkább hisztizel meg de a béla azt mondta, meg a többi hapsi nem tud dugni, meg mi van akkor ha x ideig egyedül maradsz...

Akkor megérdemled Bélát. Vagyis nem. Akkor csak Bélát érdemelsz.

2021. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:

Amúgy én spec találtam olyat, akivel jó a szex és elhalmoz mesebeli érzelmekkel. Sőt feleségül is vesz.

Nem kell a fosban benne ragadni. Az a titka.

2021. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:

45 bár idealizálnam:D

Nagyom imàdom vele.


46 azért csapda, mert a csapda pont ilyen. Annak az illuzióját kelti hogy valami nagyon jó, kozben meg nagyon menekulni kéne belőle, mert valojában lehúz.

Mint a drog. A szex az drog.


Es nem x-el y-al hanem vele. Mert x y 5 perces meg egyalkalmas meg hűtlen meg stb gondolom mindenki ismeri milyen a pasik javarészt az ágyban

2021. nov. 12. 11:53
 54/86 A kérdező kommentje:

52 ez jo ha így látod..

Addig amig en ezt nem kaptam en is azt hittem az exemmel jo a szex:D


Aztán lám egy ffi megmutatta azt mi a valóban JÓ szex.

2021. nov. 12. 11:54
 55/86 A kérdező kommentje:

51

Köszi hogy logikailag próbálod levezetni.

Én pont a logikát keresem az egészben hova hogy lenne erdemes haladni.


Belaval eleve nem kell becsukni az ajtot. A fene se fog áldozatot hozni olyanért akit nem is ismerek, aztan vagy egy nulla az ágyban, vagy nem szeret stb

Ilyenek miatt vágjak ki bárkit is?

Vagy mégjobb. Azért hogy malmozzak egyedül, meg meditáljak az élet nagy dolgairol?


Marad az hogy mellette kell keresni

2021. nov. 12. 11:57
 56/86 A kérdező kommentje:

50#

Mindegy mit mond. Ismerem hogy ő nem én. Ő nem hajtja a szerelmet nem kapar nők után érzelmi indokkal.

Neki erre joformán igénye sincs.

Teljesen jól elvan így.


Nem erzelmi alapú.

Korábban volt koztunk ugyan a mindent elsöprő,de ez mindenhol elmulik. Átalakul(na)szeretetté.


Ő nem ilyen típus aki ömleng meg rozsaszin lepkék repdesnek korulotte. Irto komoly férfi. Nem egy szerelmesen repkedo idiota tipusu csicska.

2021. nov. 12. 12:10
 57/86 A kérdező kommentje:
Szoval jogos az érvelése valahogy hogy ne a rozsaszin ködöt hajkurásszam már. Hűljek már le.
2021. nov. 12. 12:12
 58/86 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad feljebb, hogy nem betegesen kell a szex. De ezen az oldalonn meg azt írod, hogy a szex olyan, mint a drog. Mindketten s.zexfüggők vagytok. Inkább menj el szexuálterapeutához, mert igenis te már függő vagy. Kitölthetsz akármennyi tesztet, de egyedül ezt nem fogod megoldani. Nem tudom hány oldalon keresztül próbálsz minket, de főleg magadat meggyőzni arról, hogy k.vára jó vele a s.ex és nem tudsz élni nélküle. Már-már magasztalod, közben ez a "kapcsolat" úgy ahogy van halott. Érzelmet nem kapsz, közben meg teljesen kiégsz. De te csak folytasd!

Olvasd vissza miket írtál.

2021. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:

Ja a rozsaszín köd is ugyanugy illuzo tényleg.

Az meg a másik.

Pláne ideiglenes is.

2021. nov. 12. 12:16
 60/86 A kérdező kommentje:

58# utánajártam mar a témában, és nem vagyok szexfuggo.


Kibányásztam a fő vonalat a rakat 20 oldalas szakirodalmakbol.

A szexfüggő az aki azért szexel mert szex nélkul rosszul van. Es ezt a kínt akarja csillapítani. Muszájból kényszerből szexel hogy ne érezze a kínt.



A nem szexfüggő meg pl az élvezethajhász. Nem az elvonási tünetektől retteg hanem az élvezetért megy át mindenen keresztul "embert istent nem nézve"(van vmi ilyesmi mondás)


Plusz a szexfüggők NEM korlatozódnak le 1 emberre sőt. Állandóan MÁS kell nekik. Képtelenek hűségre.


Nálunk meg az van hogy szexre más nem kell egyszerűen.


Nekem is CSAK azért kéne más szexre hátha az még többet tudna nyújtani érzelmileg is.

De erre mondja a párom illuziót kergetek ezzel is (azaz drogot keresek a szerelemdrogot. Ami megint nem a reál!)

2021. nov. 12. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!