Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párom elhidegul leépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elhidegul leépít de nem szakít, akkor nyugodt szívvel társkeresőzhetek, es ha lebukok egy szava sem lehet?

Figyelt kérdés

Csak mert ő fent van kam reglappal. És alkalmanként felnéz.

Valszeg engem ellenőrizni mert szinte betegesen féltékeny nyomozós típus.


Hónapok óta kínoz azzal, hogy hanyagol, (szexben nem), hideg rideg nem szól hozzám stb. Azt mondta bizonytalan (valszeg tudja nagyon is hogy nem akar vrkem lenni, vagy szakitani akar, de kamuzik)


Idegileg már nem birom.

Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne.



De csak veszekedni tud ha beszelunk ill engem kritizalni, csak rossz gondolatai vannak rolam.


Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi.


Mivel ő mellettem fent van társkerin, így én is inkabb felregiznèk.



Csak most azon gondolkodom hogy kb 2 perc alatt meg fogja tudni.

Vagy írjam meg neki esetleg elore, hogy amig te szemét vagy velem es bizonytalan es nem tudod mit akarsz tolem, addig én keresek olyat aki szeret esetleg, vagy meddig várjak rá?



Vagy hogy csináljam?

Már nem birom, érzelmileg kibuktam szinte naponta sírnèk



2021. nov. 11. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:

De most az szinte mindegy neki mi a terve.


Itt a kerdes az en mit csinaljak.

Igen, bele vagyok ebbe ragadva, hogy van az elengedhetetlen meg keresnem kéne másikat aki teljesit aki meg nincs meg keresni se nagyon tudok.

Az is lehet helybol dobna.


Meg se merem vele beszelni hogy oke vele szex es keresek mást mert ez van mint amit irtam.

Szoval csak titokban kereshetnék mast. De kapásbol buknék akkor.



Marad az az opcio, hogy az élet.

Azaz a véletlenek. Ha elém pottyan egy csődör aki szerelmes is tud lenni es magával ragad, mert engem akar, aminek az eselye 1 a milliohoz.., az ugy még esély.


Csak azért hiszek ilyenekben mert vele is ilyen véletlenen múlt.

2021. nov. 12. 11:14
 42/86 anonim ***** válasza:
100%

Az a jelek szerint teljességgel elképzelhetetlen számodra, hogy bye-bye szexkapcsolat, irány a net és keresel egy hapsit, aki megfelel az igényeknek?

Lehet, hogy dobna?

Lehet, hogy nem felelne mégsem minden igénynek?

Ne haragudj, de garanciát vársz az élettől, hogy ha ezt teszed, akkor így lesz, ha azt léped, akkor úgy lesz? Nincs kész recept a számodra tökéletes férfi megtalálására.

2021. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 A kérdező kommentje:

37# nagyon birtoklo.

A kapcsolatunk elején irdatlan sok balhe volt, kezdve azzal is, hogy van egy online pasim. Egy online szerelem nem valos nem igazi hanem online! Es tiltanom kellett.

Aztán jött a többi számtalan de számtalan hasonlo problémája velem.

Azt mondta ő még szexkapcs ban is hűséget vár el. Nem kér. Elvár. De már kezdem is érteni hogy miért."megtanitott" vmire. Ennek 2 ember közt van ereje nem 3 ember közt, ill ha már 3 an/többen lennének az egészben akkor az teljesen más lenne

2021. nov. 12. 11:25
 44/86 A kérdező kommentje:

42# nem is tudom mihez hasonlithatnám hogy megérts.


Momdjuk van egy jó kocsid. Imádod, húzatod, van vele egy "flow" élményed, önmagad vagy vele. Ami te magad vagy. Aki profi, aki imádja vezetni azt a kocsit, aki imád azzal "siklani"az úton, bravúrozni vagy akármi.


De neked le kell cserèlni egy traktorra vagy lovaskocsira, mert elveszi tőled az életed mert nem ad, hanem elvesz belőled, es voltaképp csapda.

Es a traktorna reál. Meg a valoság.

2021. nov. 12. 11:32
 45/86 anonim ***** válasza:
92%

"Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi."


Te ezeket az érzéseket nem fogod megkapni tőle. Amúgy meg az az érzésem, hogy te idealizálod őt meg a szexet vele, és ezt ő rendesen ki is használja.

Mi lenne, ha nem hagynád, hogy hitegessen és te sem hitegetnéd tovább magad?

2021. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:

Miért lenne bármelyik új hapsi traktor a jelenlegi ferraridhoz képest...? Már mindenkivel lefeküdtél az országban, hogy tudod, mind csak bénák vannak...?

Akkor kínlódj a ferrariddal. Aki jól dug. De ennyi.

Ez nem csapda és semmit nem vesz el tőled az élet. Egy dacos kétéves vagy, aki mindent akar és most.

Ha semmit nem vagy hajlandó sem tenni, sem feláldozni, azért a sorsban ne nagyon reménykedj, hogy holnap beállít a herceg, aki felültet a lovára és öröm-boldogság, szeret is, jó is az ágyban.

2021. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:

A traktor helyett talán a drog jobb példa.

El vagy szállva repulsz es illuzio az egész és a reál vár. És tudod azt hogy a reál az kiábrándítóan rossz a droghoz képest.


Na talán így érthető.


Az az idegbeteg srác akirol irtam IS red flag hogy mi vár engem a reálban.

2021. nov. 12. 11:44
 48/86 A kérdező kommentje:
Még ő maga is mondta(a jelenlegi), NE várjak olyat, akivel jo is a szex is, meg elhalmoz mesebeli érzelmekkel is egyszerre. Gondoljam át jol mit akarok en.
2021. nov. 12. 11:46
 49/86 A kérdező kommentje:

Neki ez a baja velem hogy miert nem elég amit nyújt. Minek kell nekem folyton több és több és több. Miert nem tudok én "józanul" szeretni ill miert nem elég az nekem.

Miért nem vagyok nyugodt. Na ez idegesíti bennem hogy en folyamat nyugtalankodom hogy hianyzik hianyzik hianyzik, kevés.

2021. nov. 12. 11:49
 50/86 anonim ***** válasza:

És ha ő azt mondja, nem létezik jó szex + érzelmek egy hapsiban, te ezt elhiszed és ok, akkor maradsz te...? Ő honnan tudja? Te honnan tudod?

Hagyod magad manipulálni. Ő nyilván nem fogja azt mondani, igaz én csak szexelek veled, amúgy tojok a fejedre és társkeresőzök - nekem lehet neked nem - de nyugodtan keresd csak a herceget, valahol vár rád. Hülye lenne.

2021. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!