Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párom elhidegul leépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elhidegul leépít de nem szakít, akkor nyugodt szívvel társkeresőzhetek, es ha lebukok egy szava sem lehet?

Figyelt kérdés

Csak mert ő fent van kam reglappal. És alkalmanként felnéz.

Valszeg engem ellenőrizni mert szinte betegesen féltékeny nyomozós típus.


Hónapok óta kínoz azzal, hogy hanyagol, (szexben nem), hideg rideg nem szól hozzám stb. Azt mondta bizonytalan (valszeg tudja nagyon is hogy nem akar vrkem lenni, vagy szakitani akar, de kamuzik)


Idegileg már nem birom.

Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne.



De csak veszekedni tud ha beszelunk ill engem kritizalni, csak rossz gondolatai vannak rolam.


Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi.


Mivel ő mellettem fent van társkerin, így én is inkabb felregiznèk.



Csak most azon gondolkodom hogy kb 2 perc alatt meg fogja tudni.

Vagy írjam meg neki esetleg elore, hogy amig te szemét vagy velem es bizonytalan es nem tudod mit akarsz tolem, addig én keresek olyat aki szeret esetleg, vagy meddig várjak rá?



Vagy hogy csináljam?

Már nem birom, érzelmileg kibuktam szinte naponta sírnèk



2021. nov. 11. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 A kérdező kommentje:

De ez barát utolsó?

Kvázi szakít velem.


Most furdaljon a lelkiismeret hogy mással találkozom? Vagy ha szexelek is esetleg majd? Az megcsalásnak minősülne olyan esetben, amikor nem is szeretnek vagy ilyesmi?

Segitene a szakításban legalább. Hátha így sikerulne 2. nekifutásra szakítanom vagy leküzdeni ezt a kötődést, es nem jön az az érzés mint a múltkor, hogy visszarohantam hozzá.

Most bízom egy másik srácban mert őt már ismerem régebbről es nem rossz pasi.



Most komolyan még én lennék az alja ezek után ha másra nyitok?

Szerintem ezt várja pont..

2021. nov. 13. 18:46
 82/86 anonim ***** válasza:

Akkor meg szedd össze magad és az önbecsülésed, köszönj el a mostanitól és vissza se nézz többet. De soha többé! És akkor próbáld meg ezzel az újabb sráccal.

Ne haragudj, ha ez durván hangzik de szerintem te is tudod valahol belül, hogy ez lenne a legjobb döntés, ha lezárod végleg (!) ezt a kínlódást.

2021. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 A kérdező kommentje:

Ha van kiért akkor le tudnám.


Most csak van egy aprobb segitség. Azzal nem bizti még, hogy menni fog.


Amugy miert kéne elkoszonnom tőle, ha nincs is velem?

Ugyanugy mehetne ez egészen addig, amig nem tudok leválni rola.


Miert az ő érdekeit nézzem ha ő sem nézi az enyémet? Ő használhat engem fordítva en meg zárjam le? Ez kettősmérce.


Most csak az tesz be hogy egyáltalán miert zavarja ha kimaradok es lebukás esetén miert háborodna fel. Mert ez lenne.

Ha ő "aljas", en legyek szent?


A másik amugy laza jófej srác nagyon.



Es ami most nagyon mellbe vágott:

Amíg az akit szeretek lerázninakar es elbizonytalanitani, meg szakotassal zsarol meg sorolhatnám, ez a másik srác...olyan öröm volt a hangjában ahogy beszéltünk, szinte meg volt hatódva,(rég beszéltem már vele), es azonnal látni akar, es engem akar es azonnal "eldob" mindent.


Ég és föld találkozik igy bennem most.

2021. nov. 13. 19:32
 84/86 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, de nekem úgy hangzik, mintha a szeretője lennél és azt csinál veled amit akar. Azok szoktak ennyire függőségbe kerülni, és azok szoktak nehezen leválni egymásról. Ha így van akkor neki semmi köze ahhoz, hogy te kivel-mikor-hol "csalod", ahogyan te fogalmaztál. De, ha nem is vagy a szeretője, akkor is ez egy kinlódás.

Vagy tiltod-törlöd az életedből, vagy maradj vele és kinlódj tovább.

2021. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 A kérdező kommentje:
A 2 srác között kell most dontenem. mindketto válaszokat vár.
2021. nov. 14. 14:26
 86/86 A kérdező kommentje:

Most az elso fel akarja keresni a masikat. Es megcsalasnak veszi.

A másik meg nem bízik bennem.

2021. nov. 14. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!