Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érti azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti azt hogy nem akaratból hanem muszájból szakítok? Miert várja el hogy hazudjak?

Figyelt kérdés

Szerelmesen szakitok, mert van egy elviselhetetlen oldala is, amivel nem lehet együtt élni.

De amúgy szerelmes vagyok, akarnám őt, vele lennék, ha csak a jó oldala lenne.

Megváltozni nem tud, már próbált.

Nagyon szenvedek a szakítástól, legszívesebben átölelném vele lehetnék, de nem lehet, nem tudok mert a rossz oldalát nem tudja levetni.

De állandóan azt erőlteti hogy mondjam ki azt hogy nem akarok vele lenni, nem akarom őt, nem kívánom őt, de ez nincs így. Ellenkezőleg van.

Kényszerszakítok csak, a saját akaratomat próbálom leküzdeni, ésszel megyek a szív ellen.

Miért kell neki ahhoz hazudnom hogy "elengedjen" és hagyjon békén?



2022. júl. 3. 08:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 A kérdező kommentje:
Úgy kell elképzelni kb, mint egy személyiségzavaros skizofrént, az egyik énjét szeretem, a másikat nem viselem el.
2022. júl. 3. 08:59
 2/112 anonim ***** válasza:
12%

Ha te vagy a férfi, és ő a nő, akkor azért, mert a nők nem viselik el az őszinteséget, sőt, kifejezetten igénylik a hazugságot.

Ha te vagy a nő, és ő a férfi, akkor azért, mert tudja, vagy minimum sejti, hogy találtál mást helyette, és nem esik jól neki, hogy még hazudsz is.

2022. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 anonim ***** válasza:
4%
Mindenkinek van hibaja. Maradjatok egyutt.
2022. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 A kérdező kommentje:

Ő a férfi és tényleg ezzel vádol, hogy biztos van más pasim.

Hiába mondom, hogy senkim nincs az egész földön, a rossz oldala csak az elviselhetetlen.

Próbált már változtatni, de nem változik. Nem tud. "skizotípus". Nem néz magába. Azt hiszi normális a negatív oldala. De nem, nem normális.

Igy a szakítás nem kérdés. Hanem muszáj. Kényszer. Alap.

Most hazudjak neki hogy nem, nem akarlak nem kívánlak nem szeretlek nem kellesz, egy hideg rideg nő vagyok, akit nem érdekelsz, csak hogy el tudjon engedni, le tudjon zárni?

Nekem ezt a terhet magamra kéne vállalnom úgy, hogy de szeretem, akarom, majd belepusztulok a szakításba? Hazudjak?

2022. júl. 3. 09:20
 5/112 anonim ***** válasza:
96%

Akaratból szakítasz.


"Miért kell neki ahhoz hazudnom hogy "elengedjen" és hagyjon békén?"


ELdönteni, hogy komolyan akarasz szakítani. Ha igen, akkor nem állsz vele többet szóba, ha nem akarsz.

2022. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 A kérdező kommentje:

Meg már azzal "szórakozunk" ki lesz hamarabb öngyilkos. Mert ő nem bírja nélkülem, élni sem akar akkor, de nekem is kegyetlen nehéz, de MUSZÁJ, én sem tudok nélküle.

Már kiidegeljük egymást.

2022. júl. 3. 09:24
 7/112 A kérdező kommentje:
5# nem, nem akaratbol szakitok. Szerezem őt és vele lennék, ha tehetném, de van egy másik"énje" amit kerülni KELL.
2022. júl. 3. 09:25
 8/112 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg puszta filozofálás, hogy ezt minek hívod.

Én azt mondom, hogy te itt nem muszájból, hanem szabad akaratodból szakítasz. Senki nem kötelez rá, hogy szakíts. Te hoztad meg a döntést, az egy másik kérdés, hogy azért, mert már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban a hülye viselkedése miatt.

Egyébként jól teszed. Ez egy toxikus kapcsolat.

2022. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/112 anonim ***** válasza:
1%
Miért hazudsz magadnak is? Más pasi miatt szakítasz, ezt a lelked mélyén te is tudod. Más okból egy nő nem szokott szakítani.
2022. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 anonim ***** válasza:
93%

"De állandóan azt erőlteti hogy mondjam ki azt hogy nem akarok vele lenni, ..."


És te akarsz vele lenni úgy, hogy ő olyan, amilyen, vagy nem akarsz?


(Ne arra válaszolj légy szíves, hogy akarnál-e vele lenni, ha nem lenne ez a negatív vonása, személyiségrésze, amin nem tud változtatni, hanem arra, hogy úgy, amilyen valójában, akarsz-e vele lenni. Köszönöm.)

2022. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!