Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érti azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti azt hogy nem akaratból hanem muszájból szakítok? Miert várja el hogy hazudjak?

Figyelt kérdés

Szerelmesen szakitok, mert van egy elviselhetetlen oldala is, amivel nem lehet együtt élni.

De amúgy szerelmes vagyok, akarnám őt, vele lennék, ha csak a jó oldala lenne.

Megváltozni nem tud, már próbált.

Nagyon szenvedek a szakítástól, legszívesebben átölelném vele lehetnék, de nem lehet, nem tudok mert a rossz oldalát nem tudja levetni.

De állandóan azt erőlteti hogy mondjam ki azt hogy nem akarok vele lenni, nem akarom őt, nem kívánom őt, de ez nincs így. Ellenkezőleg van.

Kényszerszakítok csak, a saját akaratomat próbálom leküzdeni, ésszel megyek a szív ellen.

Miért kell neki ahhoz hazudnom hogy "elengedjen" és hagyjon békén?



2022. júl. 3. 08:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
100%

#87: Ezek az ő kérdései.

Nagy nehezen hónapok után eljutott addig, hogy szakítani akar. Csakhogy a pasija nem engedi. Ő meg mindenféle magyarázatot gyárt, de a vége az hogy nem tud szabadulni tőle.

Itt is leírja, hogy már tök mindegy hogy szereti vagy sem, ha szakít a pasival akkor az meg fogja bosszulni.


"A kerdést amúgyis megvalaszolta maga a párom időközben. Azert akarja hogy olyanokat állitsak hogy nem akarom őt nem szeretem őt, hogy megvádoljon azzal hogy én végig szórakoztam vele. Átvertem.


És kihívjam magam ellen.


Szóval a történetben teljesen mindegy én mit akarok vagy nem, ebből jól nem jövök ki."


Csak úgy tudna kiszabadulni ebből ha elköltözne (a pasas tudta nélkül). Ezt tanácsolják a segélyszervezetek is (NANE).

2022. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 A kérdező kommentje:

Azért nem írok konkrétumkt mert 1. A gyk "nem érdemli meg"

2.tökmindegy mi az indok a parkapcsolatban az egyik fél normája abszolut kizárja azt.


Tökmindegy mi az indok.

2022. júl. 3. 14:26
 93/112 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Milyen választ vársz a kérdésedre? Amire te 100%-ot adnál?

Mi nyugtatna meg?


Így szól a kérdésed:


"Miért nem érti azt hogy nem akaratból hanem muszájból szakítok? Miert várja el hogy hazudjak?"


Tessék a válasz:

Azért nem érti hogy JOGOD van szakítani, mert beteg az agya (drogtól, gyógyszerektől). Azért várja el hogy hazudj, hogy beléd tudjon kötni, és erőszakkal maga mellett tartson (kell neki az ingyen szex). Érzi, hogy rajtad lehet lelkileg uralkodni, mert gyenge és manipulálható vagy. Neki hosszú távra egy ilyen nő kell.

De már ennyi bántás után te is rájöttél, hogy vele nem lehet a közös jövőt tervezni.

Ne a gyk-t szidd, ha belinkeljük az előző kérdéseidet azt segítő szándékkal tesszük. Lehet látni, hogy honnan hová jutottál el. Egy jó ideig szakítani sem akartál mert, hogy "milyen buli vele lenni". Mára ide jutottál.

Nem kell itt a szerelem kérdésen agyalni, hanem ha kedves az életed, számít a jövőd, akkor menekülni kell ahogy csak tudsz.

2022. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben értjük amit írsz. Tipikus áldozat típus vagy, aki nem hajlandó otthagyni a bántalmazó pasiját, mert "szereti". (Ha a tied a linkelt kérdések).

Nem tök mindegy mit gondol? AZt gondol, amit akar. Összepakolsz él elmész. Ha félsz, megkérsz valakit, hogy segítsen, aztán mindenhonnan tiltod, és alegfontosabb: KERESS FEL SZAKEMBERT!!!!

2022. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 A kérdező kommentje:

Már megvan a válasz miert akarta kiprovokálni hogy azt mondjam nem akarom őt. Az exem világított erre rá. Támadasi felületet "kér" ezzel ahhoz hogy vádoljon azzal hogy szórakoztam vele átvertem es akkor masik pasim van biztos hazudgálok ossze vissza.


Es egyáltalán nem arrol van szo hogy enélkül nem tudna elengedni.


Ilyen választ vartam de már megvan.

2022. júl. 3. 14:37
 96/112 anonim ***** válasza:
100%

#95:

Remélem nem készülsz visszamenni az exedhez. Az a tavalyi sem volt különb ennél.

Ha már megvan a válaszod, akkor mi fog változni?

Attól tartok, hogy holnap megint felteszel egy hasonló kérdést, és minden marad a régiben (csak a veszekedések miatt rosszabb lesz).

2022. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 A kérdező kommentje:
Én már ezt feladtam. Elengedtem. Csak ő nem. Nekem is nehéz ugyan, tudom min megy keresztül.amin én is. Lehet belepisztulunk, de ezt végig kell csinálni.
2022. júl. 3. 14:47
 98/112 A kérdező kommentje:
*ugyanúgy
2022. júl. 3. 14:48
 99/112 anonim ***** válasza:
100%
#96 Tök mindegy, mert még ha kidobja a mostani pasiját, és nem megy vissza az exéhez, akkor is összejön egy harmadik agresszív állattal, mert erre vágyik.
2022. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó pelda ha valaki azert szakit mert megcsalták és nem jókedvéből, az igenis egy kikenyszerített szakítás."


Nevezheted kikényszerített szakításnak, vagy bárhogy, ahogy szeretnéd, de ettől még tökéletesen megállja a helyét ebbe a helyzetben az a kijelentés, hogy az, akit megcsaltak, az azért szakít ezek után, mert "szakítani akar".


Ez az, amit te nem voltál képes leírni sokadjára felett kérdésre sem, és nagyon valószínűleg tartom, hogy kerek-perec kimondani sem voltál képes ezt annak, akitől szabadulni akarsz, hiába tudod, hogy nincsen közös jövőtök.


Szerintem benned sem született meg az egyértelmű és visszavonhatatlan elhatározás, hogy kilépsz az életéből, ezért tart ott a történet még mindig, ahol tart.

2022. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!