Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érti azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti azt hogy nem akaratból hanem muszájból szakítok? Miert várja el hogy hazudjak?

Figyelt kérdés

Szerelmesen szakitok, mert van egy elviselhetetlen oldala is, amivel nem lehet együtt élni.

De amúgy szerelmes vagyok, akarnám őt, vele lennék, ha csak a jó oldala lenne.

Megváltozni nem tud, már próbált.

Nagyon szenvedek a szakítástól, legszívesebben átölelném vele lehetnék, de nem lehet, nem tudok mert a rossz oldalát nem tudja levetni.

De állandóan azt erőlteti hogy mondjam ki azt hogy nem akarok vele lenni, nem akarom őt, nem kívánom őt, de ez nincs így. Ellenkezőleg van.

Kényszerszakítok csak, a saját akaratomat próbálom leküzdeni, ésszel megyek a szív ellen.

Miért kell neki ahhoz hazudnom hogy "elengedjen" és hagyjon békén?



2022. júl. 3. 08:57
 61/112 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Minden kérdesednél leírod, hogy minden válaszoló hülye, a gyik sz.r. Itt csak te vagy okos. Miért nem a barátaidnak teszed fel ezeket a kérdéseket? Ők biztosan megértenek. Ők is hülyék? Vagy nincsenek?🤔
2022. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/112 anonim ***** válasza:
100%

"es megyeget az asszertív kommunikacio"


Nem tudom, te hogy állsz vele, de ha neked "megyeget", akkor érdemes lenne használnod a (volt) pároddal, amikor már majd eldöntötted, hogy valóban szakítani akarsz.

2022. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/112 A kérdező kommentje:

Nem.irtam ilyet. Azon küzdök hogy a muszáj fogalmát atvigyem.

Nem lehet kapcsolatra alkalmatlannal emberrel kapcsolatpt működtetni hiába akarja az ember.

Nem.mondhatod kerekesszekesnek hogy kelj fel és jarj bármennyire AKAROD.


Borzalom fáraszt. Senki nem hülye persze. Csak gy-s.

2022. júl. 3. 12:30
 64/112 A kérdező kommentje:
*alkalmatlan
2022. júl. 3. 12:30
 65/112 anonim ***** válasza:
100%

"Azon küzdök hogy a muszáj fogalmát atvigyem"


Mindenki tisztában vele, felesleges ezen fáradoznod, és a helyzetedet is értjük. Azt próbáld megérteni, hogy te miért nem tudod se neki kimondani, se itt leírni, hogy szakítani akarsz vele.

2022. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/112 anonim ***** válasza:
94%

#59 Akkor a baj mégis velünk van, amiért valóság alapján gondolkodunk?


Már itt mindenről szó esett a kérdező magyarázkodásánál, de normális kézzelfogható választ nem kaptunk tőle.

Mellette egyetlen témáról van szó, amit próbáltunk tartani, mégis ő viszi át folyamatosan valóban irreális példákba.


Nem tudom, nekem ez a gondolkodási mód, ami a kérdezőnek van az egyenlő egy 5 éves gondolkodásával.


Mintha soha senkivel nem fordult volna ilyen elő, mégis utána mi kapjuk az ívet, ignorál mert azt hiszi rosszakarók vagyunk. Pedig ha tényleg rosszat akarnánk nem így válaszolnánk...

Utána meg azt gondolja hogy minket büntet ha nem válaszol, közben csak saját magának árt ezzel is.

2022. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/112 A kérdező kommentje:

Amiről szo van hogy mindenki arrol győzköd hogy en szakitani akarok.

Közben nem szakitanék, ha lehetne vele élni, ha nem lenne másik oldala.

A kerdést amúgyis megvalaszolta maga a párom időközben. Azert akarja hogy olyanokat állitsak hogy nem akarom őt nem szeretem őt, hogy megvádoljon azzal hogy én végig szórakoztam vele. Átvertem.

És kihívjam magam ellen.


Szóval a történetben teljesen mindegy én mit akarok vagy nem, ebből jól nem jövök ki.

2022. júl. 3. 12:42
 68/112 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért mondom, hogy szappanopera. Mind a ketten képtelenek vagytok felelősséget vállalni.
2022. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/112 anonim ***** válasza:
95%

Elmondanád kicsit részletezve légyszi, hogy milyen a "másik énje"?

Nekem gyanús, hogy egy bántalmazó/potenciálisan bántalmazó kapcsolatból próbálsz kilépni éppen.

2022. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/112 anonim ***** válasza:
98%

"Közben nem szakitanék, ha lehetne vele élni, ha nem lenne másik oldala."


Ja, ezzel mindenki így van.

Te szakítani akarsz, mert nem bírod elviselni a tulajdonságait, és úgy adod elő mint valami brazil szappaoperát.

2022. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!