Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érti azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti azt hogy nem akaratból hanem muszájból szakítok? Miert várja el hogy hazudjak?

Figyelt kérdés

Szerelmesen szakitok, mert van egy elviselhetetlen oldala is, amivel nem lehet együtt élni.

De amúgy szerelmes vagyok, akarnám őt, vele lennék, ha csak a jó oldala lenne.

Megváltozni nem tud, már próbált.

Nagyon szenvedek a szakítástól, legszívesebben átölelném vele lehetnék, de nem lehet, nem tudok mert a rossz oldalát nem tudja levetni.

De állandóan azt erőlteti hogy mondjam ki azt hogy nem akarok vele lenni, nem akarom őt, nem kívánom őt, de ez nincs így. Ellenkezőleg van.

Kényszerszakítok csak, a saját akaratomat próbálom leküzdeni, ésszel megyek a szív ellen.

Miért kell neki ahhoz hazudnom hogy "elengedjen" és hagyjon békén?



2022. júl. 3. 08:57
 71/112 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten kiír egy kérdést. Hónapok óta cirkuszolnak a pasival. A párja drogozik, néha antidepresszánsokat szed. Amikor szakítani akar vele, akkor megfenyegeti. Már a rendőröket is ki kellett hívni. Bántalmazó az ürge, nem tud tőle megszabadulni. A csaj meg pszichésen sérült. Minden mondatra talál valamilyen normálisnak nem tekinthető magyarázatot.

Szerelmesen is lehetne szakítani. Kimondod, hogy NEM akarsz vele együtt lenni, mert JOGOD van így dönteni. És ha szereted bizonyos tulajdonságait, akkor is.

Csakhogy a pasas tele van bűnöző haverokkal és ezért nem lehet tőle megszabadulni. Többször leírtuk már többen is hogy el kell költözni, amikor az ürge nem látja. De erre is jött a sok agyament magyarázat.

Sajnos teljesen mindegy mit írtok neki.

Ez volt a tavalyi exével is. Attól úgy szabadult meg, hogy beújította ezt a bűnöző barmot. Most meg ettől nem tud megszabadulni, csak gyárt hozzá ilyen szerelemmel kapcsolatos dumákat.

Ja, és most ezt is le fogja tagadni, hogy nem róla van szó. És kezdi elölről az egészet.

Úgy fog majd ettől a pasastól is megszabadulni, ha talál egy másik faszit, aki távol tartja ettől. De annak egy még sötétebb alaknak kell lenni, hogy ezt a drogos bűnözőt ki tudja iktatni.

Egyszerűbb lenne elköltözni. Addig marad a napi dráma.

2022. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/112 anonim ***** válasza:
97%

Ha annyira szakítani akarnál, nem jelentene problémát, hogy mit gondol, rávágnád, hogy oké, akkor van más, csak hagyjon már békén. Meg nem bizonygatnád, hogy jaaaa, de amúgy én kívánlak! :D Túráztatod, mert továbbra sem fogod fel, hogy nem fog kibújni a bőréből.


Játszmázol te is, két személyiségzavaros násztáncát járjátok.

2022. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 A kérdező kommentje:

59 a másik énje kapcsolatra való teljes, abszolut alkalmatlanság. Kezelhetetlen is, belátása sincs. Ilyen marad amig él. AMBIVALENS ember. Skizora hajaz.

Ambivalens ember felé a másik erzése is természetes hogy ambivalens lesz.


Hiaba szereted a tortát ha romlott. Szereted? Igen. De romlott? Igen. Mit csinálsz? Fájó szivvel kidobod.


Ő azért nem tud felelosséget vállalni hogy igen en rontottam el, mert be sem látja hogy vele baj lenne.

Én meg azért mert az ő sara miatt nekem kéne felelősséget vállalni? Nem nem en vagyok a hibás aki gonoszul kihasználta otthagyja a másikat, hanem ő.

Raadásul HA ezt mégis magamra vállalnám hogy én vagyok a gonosz atverős, akkor kihívom magam ellen azzal hogy szerinte akkor átvertem ebbol meg egyenes ut az is hogy megvádol hogy pasim van más. nekem erre a balhéra sincs szükségem.

2022. júl. 3. 13:05
 74/112 anonim ***** válasza:
100%

"Amiről szo van hogy mindenki arrol győzköd hogy en szakitani akarok."


Én azt látom, hogy itt nem mások győzködnek arról, hogy szakítani akarsz, hanem te tűnsz képtelennek arra, hogy a saját magadban végleg eldöntsd, hogy valóban szakítani akarsz, ezt a saját fejedben rendbe tedd, és tartsd is magad ehhez, és ennek megfelelően kommunikálj és viselkedj azzal, akivel szakítani akarsz.


Légy szíves, ne gyere azzal sokadjára, hogy nem akarsz, de muszáj, hanem próbáld helyesen értelmezni, hogy mit jelent, hogy ABBAN A HELYZETBEN, AMIBEN VAGY, ABBAN A KAPCSOLATBAN, AMIBEN VAGY, AZZAL A FÉRFIVAL, AKI Ő VALÓJÁBAN szakítani akarsz.

2022. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/112 A kérdező kommentje:

Ha önmagába nézne is és belátná is a hibáit és tenne is ellene(amiket már megpróbált nem egyszer nem kétszer erőn felül is), akkor is ugyanott lesz/van. Az egész eletét kell leélnie 2 oldallal.

Es alap természetes az amugy hogy a "beteg" vagy akarmilyen ember ha már remeny nincs, a betegségével egyutt akar élni es azzal egyutt akarja hogy őt elfogadják. Feladta ő már régesrégen hogy változni tudjon

Önelfogadásba temetkezett amit teljes meggyőződéssel hisz hogy ő az.

2022. júl. 3. 13:08
 76/112 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakitani hanem NEM LEHET vele élni. Téma lezárva.
2022. júl. 3. 13:09
 77/112 anonim ***** válasza:
100%

"a másik énje kapcsolatra való teljes, abszolut alkalmatlanság. Kezelhetetlen is, belátása sincs ....."


Mennyi ideje voltatok kapcsolatban, amikor ezt felismerted?


Mennyi ideje vagytok már együtt?


Mennyi idő után költöztél vele össze (már ha együtt éltek)?

2022. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 anonim ***** válasza:
100%

"59 a másik énje kapcsolatra való teljes, abszolut alkalmatlanság. Kezelhetetlen is, belátása sincs. Ilyen marad amig él. AMBIVALENS ember. Skizora hajaz."


Voltaképpen válaszoltál a kérdésemre, de közben mégsem.

Kérlek ne pszichológiai leírást, megállapításokat írj, hanem konkrétan mondd, hogy miket csinál, ami erre mutat, amiből ez jön le.

2022. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 A kérdező kommentje:

1.A hibáját kb 1 honap mulva felismertem.

-Akkor azt hittem az egy(etlen)hiba volt csak.

2.Kb negyedév mulva ismétlődések kezdődtek.

-Ekkor meg azt hittem belátása van, es megváltozik.

Változott is. De ujra előjött mégis.

3. Újabb negyedév múlva szinte állandósulni kezdett a másik énje, de ez mellett folyamatosan harcol ellene. Ember feletti küzdelmeket látok önmagával.

- ekkor már tudtam azt hogy meg akar változni, de nem KÉPES arra, de még arra is fény derült hogy segítséggel se menne

4. Újabb fél év arról szólt, hogy ő velem megpróbálja önmagát inkább így elfogadtatni, a felelősséget teljesen rám hárítja, hogy miattam ilyen. A változtatást abszolut feladta, önhibáztatást abszolut kizárja.

- meglett a tudat, hogy el kell őt engedni, menthetetlen.

5. Elengedtem őt- tehetetlen vagyok alapon.

Elővette a jó oldalát azzal akar manipulálni.

- én már ebben NEM hiszek, azon vagyok csak hogyan másszak ki, ahhoz meg kellene az hogy elengedjen. Ne akarjon bosszut ne érezzen semmit. Felejtsen el. Ha ez nem megy, akkor kezdhetem előlről az életem máshol. De ezt ki akarnám védeni.

2022. júl. 3. 13:22
 80/112 anonim ***** válasza:
100%

#71! Ne szépítsd. Ideális világ lenne, ha a kérdező hetente írna kérdést, de sajnos naponta szokott. Beteg, személyiségzavaros ő is, nem csak a pasi. Sajnos, nincs betegségtudata, ezért mindig a válaszolók a hülyék, soha nem fogja felismerni, hogy ő megy a forgalommal szemben.

Kérdeztem, miért nem a barátaival beszél erről? Nem válaszolt. Valószínűleg nincs neki egy sem. Nárcisztikus, itt kap elég figyelmet. A dráma nélkül létezni se tud. Majd valamelyik pasija megszabadítja az élettől. Ha nem ez, a következő. Neki úgyis csak bántalmazó kell.

Amúgy mi vagyunk a hülyék, hogy válaszolunk neki. Beszélgethetnénk a fallal is, ugyanaz.

2022. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!