Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érti azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti azt hogy nem akaratból hanem muszájból szakítok? Miert várja el hogy hazudjak?

Figyelt kérdés

Szerelmesen szakitok, mert van egy elviselhetetlen oldala is, amivel nem lehet együtt élni.

De amúgy szerelmes vagyok, akarnám őt, vele lennék, ha csak a jó oldala lenne.

Megváltozni nem tud, már próbált.

Nagyon szenvedek a szakítástól, legszívesebben átölelném vele lehetnék, de nem lehet, nem tudok mert a rossz oldalát nem tudja levetni.

De állandóan azt erőlteti hogy mondjam ki azt hogy nem akarok vele lenni, nem akarom őt, nem kívánom őt, de ez nincs így. Ellenkezőleg van.

Kényszerszakítok csak, a saját akaratomat próbálom leküzdeni, ésszel megyek a szív ellen.

Miért kell neki ahhoz hazudnom hogy "elengedjen" és hagyjon békén?



2022. júl. 3. 08:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/112 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy?

Tipikus dráma királynő vagy! Milyen támadás, ha szakítotok? Nincs sem gyerek, sem közös vagyon, sem semmi.

2022. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/112 A kérdező kommentje:

És még példával se ment.

És időközben meg az is világossá vált hogy mégcsak nem is mondhatnám neki azt hogy igen nem akarok veled lenni, mert ezzel kihívom magam ellen, hogy akkor miért hazudtam eddig?

Ez valójában burkolt fenyegetés hogy mondjam azt, hogy nem akarok vele lenni.

(Kb azt jelenti na hányan vagytok? Gyertek ki."mondjad mondjad még")

2022. júl. 3. 10:31
 33/112 A kérdező kommentje:

31

Nem egy olyan a "párom" aki majd csendben hüppög otthon. Írtam példákat a másik énjéről.

2022. júl. 3. 10:31
 34/112 A kérdező kommentje:

29 neked màr annak a megértése feladja a leckét, hogy szerelmes ember szakít, azaz aki szereti a párját, DE akkor is szakít, mert a normájába nem férnek bele dolgok. Vagy bármi egyéb okból.

Vele akarna lenni, de a másik miatt a kapcsolat működésképtelen és ezt belátja és elengedi a másikat. Akarmennyire is fáj, akarmennyire is akarná hogy működjön. Nem lehet akarni toronyórát láncostul.

2022. júl. 3. 10:36
 35/112 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott állnál egy meredek sziklaszirt szélén, alattad több száz méter mélység, és valaki megkérdezné, hogy szeretnél-e innen leugrani, te mit válaszolnál?
2022. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/112 A kérdező kommentje:

Ha kell en leugrok.csináltam en már olyanokat ami hajmereszto.

Pl főnöki molesztalas miatt felmondtam en már ugy hogy csak az éhezés állt előttem.

Otthagytam én már parkaosolatokat ugy, hogy az egész életem is le kellett cserelnem költözéssel együtt is oda, ahol semmim nincs.

Nem egyszer ugrottam en már a semmibe.

2022. júl. 3. 10:41
 37/112 A kérdező kommentje:

Kimentem én már pl külfoldre is ugy dolgozni hogy csak vonatra valóm volt.

Nem az vagyok aki nem mer bármit, ha kell.

2022. júl. 3. 10:42
 38/112 A kérdező kommentje:
Arkapcsolati tanácsado szerint en az vagyok aki olyanokon atment es megcsinálta amit talan 20 bol 1 ember merne csak.
2022. júl. 3. 10:45
 39/112 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a spanyol szappanopera? Mindig is rosszul voltam az ilyen drámáktól. Lassan idáig folyik a nyáltenger, már tocsog benne a lábam.

Egy kib#szott szakítást így túldrámázni..

2022. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/112 anonim ***** válasza:
94%

"Ha kell en leugrok.csináltam en már olyanokat ami hajmereszto."

Nem az volt a kérdés, hogy ha kell, akkor leugrasz-e a halálba, több száz méter zuhanás alatt halálos sérüléseket elszenvedve.

Amúgy nem értem, hogy az adott helyzetben mit értesz azon, hogy "ha kell", de ezt most inkább engedjük el, koncentráljunk a lényegre, és fussunk neki újra a konkrét kérdésnek:


Helyzet: Ott állsz egy meredek sziklaszirten, közel a széléhez. Alattad több száz méteres mélység tátong, így esélyed sem lenne túlélni, ha innen lezuhannál. Ha ekkor tőled valaki megkérdezné, hogy:


"Le akarsz ugrani innen?"


akkor te mit felelnél?

2022. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!