Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érti azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti azt hogy nem akaratból hanem muszájból szakítok? Miert várja el hogy hazudjak?

Figyelt kérdés

Szerelmesen szakitok, mert van egy elviselhetetlen oldala is, amivel nem lehet együtt élni.

De amúgy szerelmes vagyok, akarnám őt, vele lennék, ha csak a jó oldala lenne.

Megváltozni nem tud, már próbált.

Nagyon szenvedek a szakítástól, legszívesebben átölelném vele lehetnék, de nem lehet, nem tudok mert a rossz oldalát nem tudja levetni.

De állandóan azt erőlteti hogy mondjam ki azt hogy nem akarok vele lenni, nem akarom őt, nem kívánom őt, de ez nincs így. Ellenkezőleg van.

Kényszerszakítok csak, a saját akaratomat próbálom leküzdeni, ésszel megyek a szív ellen.

Miért kell neki ahhoz hazudnom hogy "elengedjen" és hagyjon békén?



2022. júl. 3. 08:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
94%

"Hihetetlen ez hogy senki nem érti"


Szerintem szinte mindenki érti, inkább mintha te nem értenéd, amire többen próbálták felhívni a figyelmedet.


És nagyon beszédes, hogy továbbra sem válaszol a 10. hozzászólásban megfogalmazott kérdésre.

2022. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
100%

18


Semmilyen további példát nem szükséges írnod, ezek nélkül is értettem - szerintem mindenki mással együtt - a helyzetet és a problémádat a korábban már leírtakból.


A 10. hozzászólásban leírt - szerintem teljesen egyértelmű és érthető - kérdésre továbbra sem írtál választ.


Pedig csak egy egyszerű, igen vagy nem válasz kéne rá.

2022. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 A kérdező kommentje:

Válaszoltam a 10.re.

De vele akarok lenni. De nem lehet, mert van egy másik oldala is.

2022. júl. 3. 10:04
 24/112 anonim ***** válasza:
100%
Veled sem lehet egyszerű. Ez a sok mellébeszélés, kimagyarázás.. nincs olyan, hogy kényszerszakítás. Vannak rossz tulajdonságai, amiket nem tudsz elviselni, ezért szakítasz. Ennyi a történet.
2022. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 A kérdező kommentje:
Velem is szakítottak már úgy hogy szerelmesek. Nem is egy.
2022. júl. 3. 10:06
 26/112 anonim ***** válasza:
100%

"Válaszoltam a 10.re."


Ez volt a kérdés a 10. hozzászólásban:


"És te akarsz vele lenni úgy, hogy ő olyan, amilyen, vagy nem akarsz?"


Hangsúlyozom úja a lényeget: ÚGY, HOGY Ő OLYAN, AMILYEN


Sokat írtál azóta, de én erre nem láttam választ.


Ha szerinted válaszoltál erre a kérdésre, akkor megtennéd, hogy idézed azt a részt a 10. után született hozzászólásaidból, amiben ott van erre a válasz?

2022. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 A kérdező kommentje:
Az egyik énjével igen, a másik énje nem való párkapcsolatba, sőt, sehova. Azzal nem LEHET együtt élni, hiába AKARNÁM is.
2022. júl. 3. 10:17
 28/112 A kérdező kommentje:

Újabban arra kér, igen hazudjak neki, hazudjam azt, hogy nem akarom őt, es tiltsam le. Addig neki nem megy a leválás.

Csak épp azt igaznak fogja venni. Azzal meg majd vádol hogy én eddig őt átvertem volna. Tamadási felület csak. Tamadási felületet "kér". Hogy önmagamat cáfoljam meg hogy én szeretem, szerettem.

Ebből jönne majd a lavina hogy vëig szófakoztam akkor vele.

Es ha végig hazudtam akkor lehet abban is hazudok hogy nincs más pasim.

Éktelen balhé lenne, csak MEGJÁTSZA azt, hogy neki ez elengedéshez kell. Nem, nem ahhoz kell neki, hanem tamadáshoz.

2022. júl. 3. 10:22
 29/112 anonim ***** válasza:
100%

27


Újra nem tudtál, vagy nem akartál válaszolni a kérdésre.


Terápiás munkám van, azért szántam ennyi időt a hozzászólásaimra, mert segíteni próbáltan neked azzal, hogy igyekeztelek rávezetni arra, hogy hol van a saját elakadásod ebben a történetben, amiben benne ragadtál.


Segíteni annak lehet, aki ebben együttműködő partner, és őszintén válaszol arra, amit kérdeznek.


Sokadjára értelmetlennek érzem nekifutni, tiszteletben tartom, hogy vagy nem szeretnél az általam feltett kérdésre, vagy nem tudsz.


Viszont innentől részemről ez értelmetlen, céltalan időpazarlás, így nem írok többet.


Minden jót neked.

2022. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 A kérdező kommentje:
A terápia ugy kezdősik hogy a terapeuta érti a másikat. A nézőpontokat. Már itt halott az egész hogy itt ez nem megy.
2022. júl. 3. 10:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!