Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érti azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti azt hogy nem akaratból hanem muszájból szakítok? Miert várja el hogy hazudjak?

Figyelt kérdés

Szerelmesen szakitok, mert van egy elviselhetetlen oldala is, amivel nem lehet együtt élni.

De amúgy szerelmes vagyok, akarnám őt, vele lennék, ha csak a jó oldala lenne.

Megváltozni nem tud, már próbált.

Nagyon szenvedek a szakítástól, legszívesebben átölelném vele lehetnék, de nem lehet, nem tudok mert a rossz oldalát nem tudja levetni.

De állandóan azt erőlteti hogy mondjam ki azt hogy nem akarok vele lenni, nem akarom őt, nem kívánom őt, de ez nincs így. Ellenkezőleg van.

Kényszerszakítok csak, a saját akaratomat próbálom leküzdeni, ésszel megyek a szív ellen.

Miért kell neki ahhoz hazudnom hogy "elengedjen" és hagyjon békén?



2022. júl. 3. 08:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, keress fel egy pszichológust.
2022. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 A kérdező kommentje:

Ha kell alatt azt értem neten is vannak.pl videok ahol tűz ütött ki egy lakásban es egy kislány a felhőkarcolóbol ugrott ki.


Kinek mit jelent egy szakadék. Ez megint különböző emberek különböző nézőpontja.

Mindenkinek mást jelent.

Nem lehet önmagunk állaspontjábol nézni allandoan a világot. Ez egy téves beidegződes.

2022. júl. 3. 10:56
 43/112 anonim ***** válasza:
100%

" Nem, nem ahhoz kell neki, hanem tamadáshoz."


Nézd, ha attól tartasz, hogy támadni fog, akkor rövid úton ki kell basz.ni és mindenhonnan tiltani. Ezt a szappanopera drámát meg felejtsd el, mert szánalmas.

2022. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 A kérdező kommentje:
41 tanulok pszichologiát. Vannak mögöttem elvek.
2022. júl. 3. 10:57
 45/112 A kérdező kommentje:

43 rajta vagyok.

Valoszinű nemhogy tiltani, de le is kell cserélnem az életem, ezt ugy el akarnam kerülni. Kiskapukat keresek jelenleg. De intézem ezt is. Meg azt is hogy leváljon. Hátha békével megoldható lenne.

2022. júl. 3. 10:58
 46/112 A kérdező kommentje:
Nekem azt jelenti egy szakadék amit annak a kislánynak. 2 rossz közül a kevésbé rossz.
2022. júl. 3. 11:00
 47/112 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, ez a Kérdező rendes napi szakítása. Lapozzunk. Nincs itt semmi látnivaló.

Soha nem fog szakítani. A szappanoperának akkor lesz vége, amikor a bántalmazó pasija kinyírja.

2022. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én értem a helyzeted.

És mások is megértették akik itt válaszoltak, de tényleg túl drámázod az egészet.


Annyi a lényeg hogy szereted, de nem tudod elengedni és lezárni.

Amíg kommunikáltok és nem fogadod el addig nem is lesz másképp, mert engeded hogy szórakozzon veled és fenyegetőzzön, na pont ezt kell megelőzni hogy tiltod.

Neked is jobb ha nem kommunikáltok és neki is.

Majd idővel jön majd más.


Egyébként nem értem miért nem válaszolsz azoknak az emberek kérdéseire akik megpróbálnak segíteni és időt szánnak rád, de meg sem köszönöd.

Nem támadtak, hanem azt akarták elérni hogy rá gyere magadtól mitől ragadtál ebbe benne ha már ide fordultál segítségért.

Egy rossz szándék nem volt bennük mégis elfordulsz és nem próbálod őket megérteni.


És a kényszer szakítás az ott kezdődik hogy pl egyik félnek külföldre kell mennie a másik itt marad és a távolságot nem bírnák.


Amit te mondasz az valóban a te akaratod volt, mert nem jött be a másik énje.

És nem kell oda tenne a HA szót.

Most jelen helyzetben ez van, nem tudod elviselni, szakítami akartál vele és pont.

A ha-val a túlgondolásokkal sosem jutsz előrébb az életben.

Nem kell túlgondolni a dolgokat csak egyszerűen elfogadni hogy ő ilyen és most nyilván egy ideig rossz lesz mert többet érzel iránta és úgy szakítottál, de majd elmúlik.

De ez mind rajtad áll mit teszel hogy ezt a játszmát játdzod-e még és drámázol még vagy pár évig vagy átgondolod a dolgokat és lezárod minél hamarabb.

Az hogy mit csinál az már csak az ő dolga, nem kell hazudni, csak el kell engedni, le kell tiltani, nem kell vele foglalkozni.

2022. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 anonim ***** válasza:
100%

"Kinek mit jelent egy szakadék. Ez megint különböző emberek különböző nézőpontja.


Mindenkinek mást jelent.


Nem lehet önmagunk állaspontjábol nézni allandoan a világot. Ez egy téves beidegződes."


Nekem is ugyanúgy képtelen voltán egy tök egyszerű kérdésre válaszolni, mint a 10. hozzászólónak. Annál a kérdésnél sokadjára tereltél, magyaráztál tovább valamit, amit rég értettek a hozzászólók, de azt nem tudtad leírni, hogy "Igen." vagy "Nem.", aztán azt bizonygattad magadnak, hogy mások nem értenek téged, mintha ez a helyzet annyira egyedi és annyira különleges lenne, és mintha annyira nagy kihívás lenne másoknak megérteni, hogy miért nehéz számodra ez a helyzet, amiben vagy a szakítás kapcsán vagy.


És továbbra se érted azt, hogy ezzel mi a baj, és milyen felismerésre próbáltak rávezetni, és mi azzal a baj, hogy nem vagy képes leírni, hogy IGEN, szakítani akarsz, mert ő olyan, amilyen, és ez neked így nem jó.


Az életben érdemes valóban nem csak a saját szemszögünkből nézni a dolgokat, de lakástüzeknek és a felhőkarcolóknak az égvilágon semmi köze nem volt az általam leírt helyzethez és kérdéshez.


Válasz helyett megint tereltél, tovább szőtted a szavakat, és túlbonyolítottad az egészet, de ismét nem voltál képes vagy nem akartál választ adni egy (szerintem tök egyszerű) kérdésre, hogy mit mondanál arra az általam leírt helyzetben egy sziklaszirt tetején arra a kérdésre, hogy


"Le akarsz ugrani."


Én erre kb. 2 másodperc után tudnám a saját válaszomat:


"Nem, eszem ágában sincsen."


Szerintem érdemes lenne elgondolkoznod azon, hogy neked miért ilyen nehéz a válasz erre a kérdésre is, és a másikra is.

2022. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 A kérdező kommentje:

Nem akarok szakítani hanem muszáj szakítani a masik énje miatt.

Kislanyos példánál nem akar kiugrani élni akar, de tűz van.

A muszáj fogalmát magyarazom.

Szerelmesen szakítani. Igen. Ilyen létezik.

Igen szeretem őt akarom őt, de kapcsolatra alkalmatlan. Ennyi.


Koszi mindenkinek.

Kivéve az értetleneknek

2022. júl. 3. 11:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!