Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ezért szakított, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért szakított, ez normális?!

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, tegnap mikor le fényképezni akartam a vacsinkat, amit az étterembe ettünk és kirakni instára, akkor rákérdezett, hogy "ugye nem azt csinálod aminek látszik?" és mondtam, neki, hogy nem tudom mit gondol, csak instázni akarom, ennyi. Ő meg felállt és azt mondta, hogy "nem tud ilyen alacsony szellemi nívójú emberrel lenni" meg, hogy "csak a szánalmas barmok csinálnak ilyet" meghogy "vannak elmveim és ez mindennek az alja" és el ment én meg csak néztem :( . Ennyire nagy dolog ez vagy csak ócska kifogás volt?


20L 24F



2017. aug. 21. 15:52
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek vele. Nagyon gáz amit művelsz. A szarodat is mutogatod a neten?

Volt ilyen pasim... szerencsére már csak ex.

2017. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
85%
Én is otthagytalak volna, nagyon alja viselkedésnek tartom.
2017. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
82%
És milyen igaza van!
2017. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
88%
Meglepő, de azért még akad néhány ember, akit idegesít a facebook/instagram függőség. Bunkó volt, de én sem értékelném ezt.
2017. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan, csak annyi történt, hogy rájött, milyen szellemi szinten vagy és nem akar tőled ennek fényében semmit. Igaza is van.
2017. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
85%
Igaza volt a pasinak. Elég szánalmas vagy, hogy még itt tartasz agyban.
2017. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
88%

Nálam nem lenne egyből szakítóok, de tényleg elég szánalmasnak találom én is ezt az egyből kipisztolom a sz.romat is dolgot.

22/L

2017. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
10%

szerintem egyáltalán nem normális...

nem tudom honnan tudja itt mindenki, hogy függő, meg mindent lefényképez. azért az kissé meredek, hogy egyszer csinál egy ilyen képet, és így leugatja. én nem bánkódnék miatta.

2017. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy már másban is érezte, hogy nem vagytok egymáshoz valók, és ez mostmár hab volt a tortán. Lehet eleve pipa erre a közödségi oldalak túlzott használatára, aztán eldurrant az agya. Mondjuk nem éppen szépen közölte.

Őszintén szólva én sem szeretem az ilyet, nem tudom mi a jó abban, hogy minden sz.rt megosztunk. Most tényleg, kit érdekel, hogy a kis marcsi mit eszik? Na mindegy.

2017. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
84%
Valaki világosítson fel, mi értelme van egy kaját étteremben lefotózni, majd instán, fb-on posztolni??
2017. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!