Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ezért szakított, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért szakított, ez normális?!

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, tegnap mikor le fényképezni akartam a vacsinkat, amit az étterembe ettünk és kirakni instára, akkor rákérdezett, hogy "ugye nem azt csinálod aminek látszik?" és mondtam, neki, hogy nem tudom mit gondol, csak instázni akarom, ennyi. Ő meg felállt és azt mondta, hogy "nem tud ilyen alacsony szellemi nívójú emberrel lenni" meg, hogy "csak a szánalmas barmok csinálnak ilyet" meghogy "vannak elmveim és ez mindennek az alja" és el ment én meg csak néztem :( . Ennyire nagy dolog ez vagy csak ócska kifogás volt?


20L 24F



2017. aug. 21. 15:52
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
73%
Hát bazzeg édes fiam, te is kur*vára unatkozhatsz, hogy ilyen kamu kérdéseket írsz ki. Ez igen, gratulálok.
2017. aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, hogy nem valós, mert lehetne az.
2017. aug. 23. 09:58
 43/52 anonim ***** válasza:
24%
De nem az :D Komolyan, vicc vagy :D
2017. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
34%

Akkor másképp kellett volna fogalmazni, igy teljesen az jön le, hogy unatkozol.


Szerintem amúgy valós a történet, csak már annyira kellemetlenül érzed magad igy anonimként is, hogy muszáj volt előkapni a nem valós történet kártyát...

2017. aug. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak a fejembe ötlött ez szituáció és én hasonlóan járnék el, mint a srác. Azért, így kérdezem, hogy valós válaszok jöjjenek, ha valósnak hiszi valaki akkor a valóságnak megfelelőbben reagál rá.


Nem, nem dobtam be semmilyen lapot. Bár nem rossz következtetés, de értelmetlen lenne. Úgy értem, ha én tényleg az instázós lány lennék, minek kéne nekem bárkinek bizonygatnom anoniman bármit is, nem lehet idegenek előtt anoniman beégni, így magyarázkodni se szükséges, bár lehet egy insta hercegnő ezt nem ismerné fel.

2017. aug. 24. 18:26
 46/52 anonim ***** válasza:
55%
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció.
2017. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

"Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció."


Miből jöttél rá? xD

2017. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Mi a szrnak raksz fel ilyen képeket te is? Ez boldogít téged? vagy ezzel akarsz dicsekedni??! Asszed más nem teheti meg hogy be üljön valakivel? En mar annyi mindent posztolhattam volna mer annyi helyen voltam

annyi fele kaját csináltam(nem szeretem az éttermi kajákat) es annyi fele ruhám van amivel "menozhetnek" meg elég jo telefonom de nem vagyok ilyen szánalom!

2017. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
0%
De azért elmondod, hogy mennyi mindened van, de nem villogsz vele, csak szanalom aki igen. Mesélj még!
2017. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nem is villogok vele mivel nem posztolom egybol mint a sok csicska ember :D csak leírtam hogy en nekem is lenne mivel bőven dicsekedni mutogatni de nem vagyok ilyen szánalom mint azok akik lepontoztak mer magukra ismertek:D
2017. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!