Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ezért szakított, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért szakított, ez normális?!

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, tegnap mikor le fényképezni akartam a vacsinkat, amit az étterembe ettünk és kirakni instára, akkor rákérdezett, hogy "ugye nem azt csinálod aminek látszik?" és mondtam, neki, hogy nem tudom mit gondol, csak instázni akarom, ennyi. Ő meg felállt és azt mondta, hogy "nem tud ilyen alacsony szellemi nívójú emberrel lenni" meg, hogy "csak a szánalmas barmok csinálnak ilyet" meghogy "vannak elmveim és ez mindennek az alja" és el ment én meg csak néztem :( . Ennyire nagy dolog ez vagy csak ócska kifogás volt?


20L 24F



2017. aug. 21. 15:52
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
11%
Ha Te nem érted, akkor nem biztos, hogy az én szellemi képességeimben van a hiba. :)
2017. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
8%

Én se a neten élek, de nem mondadék ilyeneket erre a lépésedre.

De nem hiszem, hogy bánkódnod kéne utána.

2017. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van, ez rohadtul gyerekes viselkedés, mi sem posztolgatjuk a kaját, amit eszünk, hanem beszélgetünk! közben :)

Tudod, létezik világ az okosszarokon kívül is, ideje rájönnöd.


Egyébként is bunkóság telefonozgatni, főleg egy étteremben, meg friss kapcsolatban. Ezzel azt mondod a másiknak, hogy szarsz a fejére, és csak a külsőségek (=like) számítanak neked.


Jó tanulópénz volt. Nekem is volt hasonlóképp fotózásmániás exem, bárhová mentünk állandóan a gépén lógott, és részben ezért szakítottam vele.

Tudod, KÖZÖS pillanatok a pároddal! NEM a telóddal.

2017. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
14%

...bunkóság telefonozgatni..."

Aztán miért lenne az?! Ja, mert Te azt mondod, megyek is a sarokba szégyellni magam, vagy nem. Olyan szintű ostobaság süt a válaszaitokról, amit nem lehet szavakkal leírni. Hány évesek vagytok, hatvan?! Te jó, ég komolyan.

2017. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
0%
Ja amúgy óriási szívességet tettél az exednek. Gyöpös f457!
2017. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
75%
Egy igazi instacica vergődését láthatjuk. :D
2017. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon, de nagyon messze jársz a valóságtól, nekem az instagram munkaeszköz, ahogyan a többi social media platform, a fényképezőgépeim és a telefonom is.
2017. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Amúgy nem igaz a sztori, csak kíváncsi voltam a reakciókra. Jó látni, hogy a többségnek még megvan az esze. Nem az a baj, hogy bunkóság telózni asztalnál, hanem a nárcisztikus, egoisztikus viselkedés. Ki az aki úgy érzi, hogy annyira fontos ember, hogy még a reggelijéről is tudni akarnak az ismerősei? Továbbá ki az akit érdekel, hogy valamelyik ismerőse mit kajált épp? Ki az akinek ennyire fontos pár ismerős ismeretlen lájkja? Költői kérdések.
2017. aug. 22. 21:18
 39/52 anonim ***** válasza:
61%
Ki vagy Te, hogy emiatt pálcát törj bárki felett? Miből gondolod, hogy attól, hogy a Te életedre pl. nem kíváncsi a kutya sem, ez másokra is igaz-e? Kínos, hogy nem veszed észre, hogy semmivel sem vagy jobb a kevésre nézett instahercegnőknél, sőt annyira egoista vagy, hogy egy lérdést is fel kellett tenned mintegy önigazolásképp.
2017. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Tán az Úrnak kellene lennem, hogy véleményem is lehessen? Vagy bírónak? Senkit nem küldtem halálsorra, egyszerűen csak megvan az ilyen emberekről a véleményem, amihez tán van jogom. Önigazolást se kerestem, ha senki se értett volna egyet, akkor is tartom az elvem. Pusztán eszembe jutott egy ilyen, szituáció és kíváncsi voltam az emberek véleményére. Ja igen és az érdekes életről meg. Egy étel fotójába mi az érdekes? Egy egzotikus, érdekes vagy saját kézzel csinált étel? Igen, akkor lehet. De abba, hogy itt-ott ettem és rögtön fotózom, sűrűn megosztom. Ez senkit nem érdekel. Vagyis de, biztos, de azoknak az embereknek kétes a szellemi képességük számomra. Ha neked ez a munkád, akkor meg nem értem mi ez nagy "vergődés". Nem inged.
2017. aug. 22. 22:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!