Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek, szakítanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, szakítanátok? (Bővebbdn lent)

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok kívülállók véleményére is, mivel a barátaim alapból a srác ellen vannak így az ő véleményükkel nem sokat érek. Kicsit bonyolult a sztori, és nem szeretném ha ezt véleményeznétek, mert nem erre irányul a kérdés. Az a helyzet, hogy 4 hónapja vagyok együtt a barátommal, szóval még elég friss a dolog, és babát várok, de nem ő az apa ( a biologiai apa tud a babáról, de nem érdekli így neki sincs semmi beleszólása a dolgokba), már terhes voltam amikor "találkoztunk". Valójában elég régóta ismerjük egymást, de most alakult ki ebből több. Nyilván tudott a babáról stb., és megbeszéltük azt is hogy "kimarad" a pici dolgaiból, akkor sem veszi a nevére, ha együtt leszünk még mikor megérkezik (én szerettem volna így, a friss és bizonytalan kapcsolat miatt, de ez gondolom érthető). Nos és itt jön a probléma amit valószínűleg én fújok fel nagyon, de megkérdezem mit gondoltok. Szóval óriási viták vannak a gyerek nevével kapcsolatban, ami előtt értetlenül állok, mivel ez csak az én dolgom, neki nincs hozzá semmi köze és különben is ez csak egy név. Elég különleges neve lesz ez tény, de a páromnak akkor sincs joga ebből óriási veszekedéseket csinálni, mondván hogy nem nézi szótlanul, ahogy így kicseszek a saját lányommal és hogy lehet életünk végéig együtt maradunk így megfontolhatnám amit mond. Nyilván ha az ő gyereke lenne biológiailag is, akkor megbeszélnénk ezt a név dolgot, de így nem vagyok hajlandó ezen vitázni. Változtatni meg pláne nem, mert én ezt a nevet szánom a lányomnak és nem fogom azért megváltoztatni mert nek nagyon nem tetszik és lehet aztán fél év múlva lelép és többet nem is hallunk róla. Valószínűleg elül majd ez a vita ha megszületik a baba és hivatalos lesz a neve, de már így is feltünően sokszor feljött a téma, és biztosan fog is még. Nem olyan nagy dolog ez, de elgondolkodtat, hogyha most ilyenen így össze tudunk veszni, mi lesz ezután. Ezt leszámítva viszont minden tökéletes ezért nem akarom emiatt elengedni. Szerintetek lapozzak és majd úgy is értelmét veszti a téma, vagy inkább most váljanak el az útjaink mert úgyis ez lesz, csak akkor már nem a név téma lesz aktuális, hanem valam más? Egyelőre nem szeretném ha ilyen mértékben irányítani próbálná a lányom életét, ahhoz ő még "idegen".. A válaszokat előre is köszönöm!
2018. júl. 3. 09:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyrészről jó dolog, hiszen magáénak érzi az ügyet, bele akar szólni. Másrészről jogos, egy 4 hónapos kapcsolatban nem sok joga van beleszólni ilyen volumenű dolgokba.


Viszont nagyon becsüld meg magad, mert igenis, elég nagy bátorság kell, hogy valaki felvállaljon egy 24 éves terhes csajt, már az is csoda, hogy egyáltalán van pasi melletted. Becsüld meg jobban a srácot.

2018. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!