Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársaim (25-40)! Efebofilkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim (25-40)! Efebofilként hogyan találtatok párt? Sikerül egyáltalán hosszantartó párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Privátban szívesen olvasnám a megtapasztalásaitokat, történeteiteket, vagy akár itt is. Ha esetleg van kedve valakinek beszélgetni ebben a témában arra is nyitott vagyok.



Nagyon kérek mindenkit, kizárólagosan csak akkor írjon, ha tud a kérdésemre érdemben válaszolni.



2020. okt. 29. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
60, te vagy az undorító, hogy két értelmes szót nem tudsz idepötyögni, és még annyi eszed sincs hogy továbblépj, ha nem érted a kérdést vagy nem vagy benne érintett. Gratulálok, veled is csak többen vagyunk! :S
2022. aug. 26. 14:01
 62/71 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező,mert ugyan szerinted mik vagytok? 14-16 éves fiatalokra buktok,akiknek még nincs kidejlődve a személyiségük, ezekre vagytok begerjedve, egy normális szexualitással rendelkező személy nem vonzòdik gyerekekhez.
2022. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:
Túl okos vagy ide, és senki sem -beszélget veled. Szomorú életed lehet.
2022. aug. 26. 14:26
 64/71 anonim ***** válasza:
63%

Tök igaza van, mint a többi kommentelőnek is, undorító. Csak annyi a baj, hogy nem a kérdés feltevésekor talált ide, hanem később, különben bőven lett volna(volt is) ugyanilyen vélemény.


Ez betegség, kezeltetni kell, nem tiniknek elvenni az éveit/első tapasztalatait hogy élvezkedhessetek rajtuk. Még túl buta a legtöbb, hogy felfogja mi is van, de mire 25 felett lesznek, eegyeseknél 35 felett, azért be fog kattanni, hogy amit tettetek velük, nem volt rendben. Csak mire idáig jutnak, addigra ti elpatkoltok, nem lesz kin számon kérni, hogy változhasson a világ.

2022. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:
64, Itt egyedül veled van a baj, meg a hozzád hasonlókkal, akik annyira magányosak, hogy csak ez az oldal nyújt nekik vigaszt, mert különben az ég-világon senki nem szólna hozzájuk a kötelező kommunikáción kívül. Nem vagy olyan fontos, mint gondolod, elég visszataszító ez az értetlenkedő viselkedés is. Idepofátlankodsz a kérdésem alá, és azt hiszed, hogy érdekel bárkit is a gondolatod. Nem ez a téma amit te felhozol, mégis annyira magányos vagy, hogy úgy érzed ide is be kell írnod valamit. Kívánom hogy tedd rendbe az életed, és ne sírj 40 inchelkent más kérdés alatt hogy neked miért nincs párod. Itt a bizonyíték, hogy van oka. Légy olyan ember, aki épít, ne egy minden lépben erőszakos kotnyél, csak mert a fejedbe veszel valamit. Ezért nem vagy sikeres. Szívesen. Ment a jelentés a kérdésem szempontjából számomra irreleváns szánalmas flfsz kommentre. :)
2022. aug. 26. 15:52
 66/71 A kérdező kommentje:

66, 67, Még mindig nem kérdeztem. Nem érzitek, hogy már kicsit kezd részetekről átmenni szaklátasba? Kivel is van a probléma? (Nem kérek rá választ.) Nagy sötétség lehet a fejekben...

Engedjétek el a témát, vagy írjatok egymásra privátban. Minden jót nektek! ;)

2022. aug. 26. 21:28
 67/71 A kérdező kommentje:
*zaklatásba
2022. aug. 26. 21:28
 68/71 anonim ***** válasza:
A 67-es válaszolòval mi a bajod? Nem téged támadott be,csak leìrta az ő saját meglátását , hogy neki a fiatalabb lányok tetszenek...erre te letámadod, amùgy megkérdezném,hogy te nyilvánosan is felmered vállalni,hogy a nálad jòval fiatalabb srácokra buksz, vagy valahol érzed,hogy ez ìgy nem teljesen normális és inkább a saját környezetetben titkolod?
2022. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:

70, mert azért tettem fel egy kérdést, hogy választ kapjak rá. Ha más kérdésre szeretettem volna választ kapni, akkor más kérdést tettem volna fel. Nem kértem a kérdésemen kívüli saját meglátást és társait. Fáj, hogy ennyire funkcionális analfabéták az emberek, és hogy ennyire el vannak keseredve és hogy ennyi nekik az öröm, hogy egy noname kérdés alatt elkezdenek vádaskodni, fogyatékosságokat írni.

Nem gondolom, hogy ilyen kommentek után bármit is meg kéne osztanom, és hadd "háborodhassak" már fel a saját kérdésemnél a számomra semmitmondó kommenteken.

Innentől kezdve csak az a HÖLGY írjon, aki érti a kérdésem, és két értelmes mondatot hozzá tud szólni. Privátban is leírhatja, kíváncsi vagyok értelmes a kérdésemre választ adó élethelyzetekre, életutakra!!

Aki innentől baromságokat ír (okostojások figyelem!), az tényleg ne haragudjon meg, de eléggé degenerált lelki szellemi értelemben is.

2022. aug. 26. 22:09
 70/71 A kérdező kommentje:

Ami lemaradt, aki nem a kérdésre válaszol, egyből jelentem és nem írok vissza. Ti is fordítsátok a saját lelki fejlődésetekre az időtöket, bárcsak a gyerekeitekkel foglalkoznátok egy nap annyit, mint ma az én kérdésemmel. Nem kéne akkor annyit aggódni. ;)

Lezártam veletek!

2022. aug. 26. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!