Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársaim (25-40)! Efebofilkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim (25-40)! Efebofilként hogyan találtatok párt? Sikerül egyáltalán hosszantartó párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Privátban szívesen olvasnám a megtapasztalásaitokat, történeteiteket, vagy akár itt is. Ha esetleg van kedve valakinek beszélgetni ebben a témában arra is nyitott vagyok.



Nagyon kérek mindenkit, kizárólagosan csak akkor írjon, ha tud a kérdésemre érdemben válaszolni.



2020. okt. 29. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
32%
Azok gyerekek, akiket a kérdező preferál, mondjuk akkor sem érdemelne halált, de az indulatot megértem. Szerintem nem idősebb férfi, hanem egy anya!
2020. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:

31: Ezt így itt hagyom neked, nem kell rá reagálni (nem is írnék vissza, mint ahogyan "tyúkanyóéknál" sem), csak elgondolkodtatóként:


Te felfogod, amit írsz, annak a súlyát, vagy csak szimplán - amikor odaengedtek a gép elé -, ilyen sorrendben sikerült lenyomni a karaktereket?!?!?


Mi szokott általában ilyenkor a "forgatókönyv" lenni?

A kérdező felhúzza magát, elkezd (ő is) személyeskedni, akaratlanul kiadja magát, és akik erre utaznak egyből rárepülnek, majd tovább hergelik és ezen "élvezkednek". (Lehet én születtem rossz bolygóra, de nem értem, hogy ez miért tud örömet, igazság- és okosságérzetet okozni egyeseknél (milyen lelkivilág kell ehhez), ráadásul egy teljesen "lathatatlan" térben, ahol egyedül csak a kérdés világos, annak (érdemleges) megválaszolása lenne a cél. ...)


Honnan tudod, hogy én valóban nem egy kamasz vagyok, aki előtt teljesen elsötétült minden - a benne lévő hormonváltozások/rossz családi helyzet miatt -, és már épp az öngyilkosságon jár az eszem, nem találom a helyem a világban, az idősebbekhez vonzódom és feltettem ezt a kérdést?!?!?! Írni bármit lehet, ezt arra értem, hogy többször írtam, hogy nő vagyok, bár te vagy rá épp az egyik élő példa. :D :S Vagy honnan tudod, hogy nem vagyok-e egy depressziós anyuka, aki szintén a halálán gondolkozik, mert (szintén a megváltozott hormonok miatt) keservesen éli meg az első hónapokat, akár éveket. Vagy talán egy idősebb férfi, akit épp most csalnak/hagytak ott a stabilnak gondolt házasságában egy fiatalabb fiúval/fiúért. És még számtalan élethelyzetet lehetne sorolni... Erre mi történik? Jössz te, hozzáteszem, el ne felejtsük: nulla ismerettel, látatlanba, a kérdéshez semmilyen szinten nem kapcsolódva és ilyen "random f*szságot" beírsz!?!! (Elnézést a kifejezésért).


Felfogod, hogy attól, hogy nincs következménye annak, amit írsz, SÚLYA még NAGYON IS? Mi van, ha épp ez a mondat talál be (igen, mert ilyenek vagyunk, sajnos sokszor akaratlanul is adunk még noname emberek véleményére is) és lehet, hogy hozzá segítesz a halálhoz?!?! Jaa, hogy úgysem kár érte, neked több oxigén marad?! A te súlyos szegénységi bizonyítványod ("több tárgyból" is ... ). Én figyelmen kívül hagyom, hiszen nem is ismerlek, objektíven fel tudom mérni, a hozzászólás realitását, és látod a reagálásommal sem iparkodtam...


Ezeknek a soroknak a leírását csak azokért tettem meg, akik igenis magukra vennék, rágódnának rajta, és akár egy végzetes döntés meghozatalában lendítene nekik egyet "előre", mert különbözőek vagyunk, különbözően dolgozzuk fel az ilyen semmitmondó, primitív kommenteket, amit te már a következő fél órában el is felejtesz, vagy amin napok múlva is éppen "örömködsz" magadban, hogy most milyen "kafán" ideszóltál. Bármennyire is nehéz, felelős vagy még itt is a másikért!!! A szemembe már nem mernéd megmondani, pláne nem ha csak ketten lennénk, és ha egy tőled 30 centivel magasabb, kétajtós szekrény lennék. Ha mégis: minden elismerésem, főleg a mai világban, ahol az agresszió a személyes kapcsolatokban is egyre nagyobb teret kapott, minden formában... Valóban odáig jutottunk, hogy valakit már csak ez tartson vissza, egy ilyen megnyilvánulástól?!?! Egyáltalán, hogyan tud megszületni ilyen komment?!?! Jaa, hogy... értem... Neem, nem, nem értem, ilyen megnyilvánulásra, sosincs elég ok/indok, SENKI kérdésé alatt. Csak azért mert valami nem tetszett a hozzászólásomban?! És még azt mertem jóhiszeműen feltételezni, hogy Radics Peti videóinak, hogy nincs valóságalapja, hogy nem lehetünk ennyire mélyen... (Legutolsó videójának egy része pont idevág.) 😂😂😂😅😭

Azért meg hadd ne kérjék már bocsánatot, hogy miután pedofilnak, szexuális zaklatónak lettem beállítva (wtf??), többször -magyar nyelven leírva, teljesen érthetően kifejezve-, megkértem az olvasókat, hogy csak az a személy szóljon hozzá, aki TUDJA, hogy miről van szó, ÉRINTETT témában, és ezt az x. kommentnél sem sikerült megérteni, beírtam két "diszes" szót?! Vagy jaa, hogy nem írok ki semmit magamról, próbálok minél tárgyilagosabb maradi, és megpróbálom tartana, hogy ne menjünk át teljesen értelmetlenül személyeskedésbe?! Nem ezért szólna eredetileg az oldal? Csak így lehet fennt tartani?! Komolyan ilyen világban kell élnünk?! Kívánom ( és mindeki másnak, akik szinten ott állnak a soron, ilyen jellegű kommentek gyártásánál), hogy legyen olyan tartalmas életed, amiben még arc és név nélkül is pozitív irányba/felsegíteni tudod az embertársadat, nem pedig ilyen középkori gondolkodásmóddal ilyen hozzászólásokkal lehúzni a másikat, még egyet "belé rúgni" ráadásul úgy, hogy semmilyen szinten nem vág oda. :S

Ne maradj ilyen, inkább akkor ne írj semmit!!! 🥺 Tudom sokat írtam, kicsit lehet túl is toltam, lehet kicsit nyers is voltam, de csak egy nagyon picit gondolkozz rajta, keresd benne, hogy mit is szerettem volna neked ezzel üzenni!!! :)) Köszönöm, hogy elolvastad!

2020. nov. 17. 13:57
 33/71 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a meg nem született troll és értelmetlen kommenteket, azt hogy eldöntötted, mégsem írsz, mert nem tartozol az adott "csoportba"! Biztos volt ilyen, és örülök neki, mintahogyan a lepontozásoknak is, ami legalább annyit mutatnak a hozzászólás íróknak, hogy még rajta kívül páran nem értenek vele egyet.
2020. nov. 17. 14:02
 34/71 A kérdező kommentje:

Még ezért visszajöttem: Akiknek nem írtam vissza az üzeneteire: Nem társkeresés céljából jött létre a kérdés, és végképp nem szexuális érdeklődéssel!! Komolyan nem értem, hogy ezt hogyan lehet belekombinálni... :c


Csupán, annyira vagyok kíváncsi, hogy azok a hölgyek, akiknek az adott korosztaly jön be, HOGYAN élik meg a (pár)kapcsolataikat. A kérdés nem rólam szól!! Ha ezek után akad még értelmes beszélgetőparner, aki ezt megosztaná velem (eskü, nem fogok pálcát törni felette, és valóban nő vagyok xD :c ) szívesen olvasnám, privátban!! Esetleg még olyan fiatal fiúét is, aki nem hazudja le a korát és VOLT! idősebb nővel kapcsolata. Senki más ne, semmilyen más témában. Ez nem a rejtett vágyak kibontakoztatásától szól!!!! Olvassatok inkább helyette valami jó könyvet. ;)



Uhh, a józsikás kommentelőnek is "up" a "hegyi beszédre", azzal kiegészítve, hogy teljesen értelmetlen amit írt, mint ahogy azt is találgatni, hogy "ki lehetek. ... :S :/

2020. nov. 17. 14:24
 35/71 anonim ***** válasza:
83%

Hát, efebofilnak nem mondanám magam, de alapvetően vonzóbbnak tartom a fiatal, vagy legalábbis fiatalabbnak kinéző férfiakat. Ebből a szempontból nekem könnyű volt, messze nem nézek ki annyinak, amennyi vagyok, párom picit valóban fiatalabb nálam (csak 2 évvel), de ha megborotválkozik simán tininek néz ki ő is.

Egy felnőtt nő, egy valóban tinédzser fiúval nem hiszem, hogy tartós kapcsolatot tudna kialakítani. Lehet őszinte, lehet hosszabb, de nem lesz valóban tartós. Egyszerűen más életszakasz, más igények. Nem beszélve arról, hogy egy tini felnő. Egy valóban efebofil ekkor már nem fog vonzódni hozzá. Egyedül azt tudnám elképzelni, hogy pár éves kapcsolatok között ugrál egész életében, nem alapít családot, csupán élvezi ezt az életformát, amíg teheti. (Engem ez pl nem elégítene ki érzelmileg.) Ha nem csak arról van szó, hogy a fiatalabb kinézetet IS vonzónak tartja, hanem csak és kizárólag a valóban tiniket, ellenben tartós kapcsolatot akar, családot, ilyesmit, akkor érdemes pszichoterápiára menni, mert sose lesz így boldog.

2020. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásod, a tartalmas mondatokat!
2020. nov. 17. 21:56
 37/71 anonim ***** válasza:
55%
Egy fiatal férfi huszonéves. A kérdező a gyerekeket, a tinédzsereket tartja vonzónak kb 12 éves kortól.
2020. nov. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
28%

Téged egyáltalán nem lehet komolyan venni,múltkor is privátban beszéltünk és szó nélkül le léptél a beszélgetésből,úgy ahogy ezt sok nő társad is teszi de azért vannak kivételek szerencsére.

Nagyon kislány vagy,meg is értem miért keresel tízen éveseket,úgy látom még nem volt meg az az igazi nagy csalódás de nyugodj meg aki keres az meg is fogja találni ezeket a dolgokat is,attól mert valaki érthetően ír még nem 30-40-50 éves...

2020. nov. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
29%
42# Azért ilyet senkinek sem szabad mondani.
2020. nov. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
67%

Még szerintem sem, pedig én is nagyon ellene vagyok az egésznek, nem vagyunk olyan helyzetben, hogy dönthessünk életről/halálról.


A hosszú hozzászólásodban kérdező feltűnt, hogy azt hiszed, hogyha az ember szép, vagy nem vénember, csak simán felnőtt, akkor az kisebb súllyal esik latba. Na meg az is, hogyha nem “zaklatod”— itt gondolom te arra gondolsz, hogy jár utána a felnőtt a 13 évesnek hogy dugjanak már, akkor is, ha az nemet mond, akkor az már rendben van. Nem! Nem attól szexuális zaklatás, hogy erőszakkal tolod magad neki, az is annak számít kicsiknél(hol 14, hol 13, hol 16 a határ), ha a kistini belemegy a dologba, sőt, önként ő kéri és utánad kajtat, hogy dugjatok màr!


Azért húzták be ezt a határt, mert alatta nincs döntési helyzetben a kora miatt! Mert kevesebbet élt, kevesebbet tapasztalt, ezek miatt éretlen lelkileg ÉS könnyen befolyásolható, könnyen manipulálható. Vannak helyek, ahol 16 a hatàr, mint ahogy te is írod, nem úgy megy, hogy hopsz, máris megérett egyik napról a másikra, ezért is kellene elkerülni a határhoz képest 2-3 évvel legalább lefelé és felfelé is, hogy saját maga képes legyen megérni egy minimális(ez nem egyenlő egy felnőtt 30as ember érettségi szintjével), szintre!


Ha meg botladozik, a kortársaival tegye, mert azokat felmenti a koruk, hisz még ők is érésben vannak, még nincs meg a minimális szint..


Persze ezt egy efebofilnak nem lehet mondani, pont a még éretlent találják vonzónak, ha értik is a dolgot, nem érdekli őket, nem az értelem hiánya alakítja ki a vonzalmukat(hanem a lelki sérülés, a sérült személyiség vágyik ilyen korú gyerekek visszaigazolására)


Volt egy pedofil párt valamikor észekeurópában, azzal érveltek, hogy ők nem gonoszak, a gyerekek akarata és érdeke fontos nekik, meg hogy sokan visszafogják magukat.. javaslom az utolsó pontot, nyomd el a vágyat, kezeltesd(nem voltál menő tininek?) és jobban fogod magad érezni mert azzal a sületlenséggel amit itt leírtál, mást sem tudsz meggyőzni, nem hogy magadat!

2020. nov. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!