Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársaim (25-40)! Efebofilkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim (25-40)! Efebofilként hogyan találtatok párt? Sikerül egyáltalán hosszantartó párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Privátban szívesen olvasnám a megtapasztalásaitokat, történeteiteket, vagy akár itt is. Ha esetleg van kedve valakinek beszélgetni ebben a témában arra is nyitott vagyok.



Nagyon kérek mindenkit, kizárólagosan csak akkor írjon, ha tud a kérdésemre érdemben válaszolni.



2020. okt. 29. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudom... Én azért örültem volna, ha egy jóféle milf rám mozdul. Mondjuk azért nem 14 évesen. De most sem venném rossz néven.
2020. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
58%

Covid ota teljesen lealltam. De legalis koru fiukkal baratsag, chat, szemelyesen szex hosszu beszelgetesekkel volt. Most neten lezartam mindent, mert nagyon rossz remeny nelkul.

Parkapcsolat kolcsonosen lehetetlen szerintem, de szexen kivuli kulonos baratsag lehet.

Viszont no letemre en most hutlen vagyok, pasis, egyszerre tobb szal kell, hogy soha tobbe ne fajjon a szivem.

Enyhe fenntartasom van, hogy kerdezo egy tinifiu, aki milfet akar. Viszont magam vagyok a bizonyitek, hogy neha elofordul ilyen no. Szerintem ez mar szinte leszbikus hajlam, valami fius noseg is van a fiatal fiukban. Ismetlem, legalis kor.

Privatot nem nyitok meg. Tarskereson szoktam sajat fotoval, de most sehogyan sem.

2020. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
36%
Meg annyit a tarskeresorol, hogy csak azoknak fogok feljonni a keresojukben, akik az en koromat is beallitottak. A szokasos majdnem tiz evet a regisztraciomban lecsalom, mert igy sem keves es annyival fiatalabbnak nezek ki. De uj fotokkal hirdettem mindig, es vagy a bio-ban, vagy a harmadik mondatban elarultam a valodi koromat.
2020. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
42%
Nem találok párt. Ebben a vírushelyzet is nagy szerepet játszik, mert úgy vettem észre senkinek nincs kedve kimozdulni otthonról. A barátnőim és én is be vagyunk zárkózva, nem járunk el sehova. A társkeresőkben nem bízom, csak az élő ismerkedésben, de az most sztornó. Tehát csak vagyok, mint szar a fűben. Senki sem tetszik, egy darab fiúval nem beszélgetek pedig szép nő vagyok. Egy éve nem volt semmi intim az életemben, lassan visszanő a szűzhártyám is. De őszintén szólva nem is akarok ilyen tingli-tangli semmitmondó alkalmi vackokat, kinőttem már a naiv kislány időszakot, aki elhitte, hogy az ilyenből lehet valami komoly is. Az egész felháborító. Életem társát várom. A férfiak azt gondolják túl magasak az igényeim, ami lehet igaz is, ezért nem is próbálkoznak. Macskás vénlány leszek. 🤷‍♀️ Üdv, egy 28 éves, csodát váró nő.
2020. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
58%
24-es vagyok. Jaj azt kifelejtettem, hogy nem vagyok efebofil, most hallom ezt a szót először. Nem szeretnék 17-23 éves kamaszokkal párkapcsolatban lenni, de volt már rá párszor példa, hogy 3-5 évvel fiatalabb pasim volt.
2020. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

Kedves 22-es/23-as: Ennek a kérdésnek a megválaszolását Te nyerted meg! Borzasztó, hogy ennyi kommentből, csak ez az egy ad érdemleges választ. Ilyesmiket vártam volna, de miután elolvastam a 24-es/25-ös hozzászólást, amivel nem is lenne baj, csak nem ide vág, ugyanúgy ahogyan a tyúkanyóké sem, feladtam. :D :D Elszállt minden reményem. Minden esetre köszönöm neked ezt a pár sort.


*Ha még húszan leírjátok, hogy mik a sejtéseitek a nememmel kapcsolatban, akkor sem leszek férfi, tini fiú meg már végképp nem. ;) :D

2020. nov. 4. 21:56
 27/71 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is bejönnek a fiatal srácok mégis van annyi tartás bennem, hogy ne járasam le magam.
2020. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
22%

Remélem eljutott a hír másokhoz is, hogy hollandiában alakult pedofilvadász csoport, ahol a 15 éves srácot környékező felnőttet is jól megverik(meghalt esés közben sajnos, de a 229 másik, akit elkaptak, csak jól meg lett verve a célcsoportotok által!)


Már szerveződik itthon is:) Nem kell ahhoz 11 éveseket célozni, hogy felhéborodást kelts

2020. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha diszgráfiás vagy, nézesd meg magad, mert nehéz lehet így élni. ;)
2020. nov. 14. 09:30
 30/71 A kérdező kommentje:
*A pontosság kedvéért: diszlexia
2020. nov. 14. 09:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!