Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársaim (25-40)! Efebofilkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim (25-40)! Efebofilként hogyan találtatok párt? Sikerül egyáltalán hosszantartó párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Privátban szívesen olvasnám a megtapasztalásaitokat, történeteiteket, vagy akár itt is. Ha esetleg van kedve valakinek beszélgetni ebben a témában arra is nyitott vagyok.



Nagyon kérek mindenkit, kizárólagosan csak akkor írjon, ha tud a kérdésemre érdemben válaszolni.



2020. okt. 29. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

"Mi szokott általában ilyenkor a "forgatókönyv" lenni?


A kérdező felhúzza magát, elkezd (ő is) személyeskedni, akaratlanul kiadja magát, és akik erre utaznak egyből rárepülnek, majd tovább hergelik és ezen "élvezkednek". (Lehet én születtem rossz bolygóra, de nem értem, hogy ez miért tud örömet, igazság- és okosságérzetet okozni egyeseknél (milyen lelkivilág kell ehhez), ráadásul egy teljesen "lathatatlan" térben, ahol egyedül csak a kérdés világos, annak (érdemleges) megválaszolása lenne a cél. ...)"



Mindenkinek szép napot! Ha nem ide kapcsolódik a kérdés, már ennyit sem fogok írni. :)

2020. nov. 18. 06:41
 42/71 A kérdező kommentje:
Nem kérdés, válasz
2020. nov. 18. 06:41
 43/71 anonim ***** válasza:
89%
Én mostanában vettem észre hogy egyre inkább a pár évvel fiatalabb fiúkért rajongok, mikor eddig mindig az 1-2 évvel idősebbekért voltam oda. Lehet hogy a korral jár 🤷🏻‍♀️ elég fura az egész. Múltkor találkoztam egy esküvőn egy 19 éves sráccal és igen jól elvoltunk, kerestük egymás társaságát és 2 napig egész nap ott beszélgettünk. Elég fura volt mikor mondta hogy neki csak idén lesz szalagavatója mikor az nekem már 4 éve volt, bár sokkal érettebb mint más 19 éves gyerek. Az egész társaság is felfigyelt erre hogy milyen jól kijövünk, aztán pár nappal később el is hívott "randira" ahol elég sokat beszélgettünk. Végül nem lett semmi sem, mivel külföldön lakom, és ezt ő is értette szóval mindketten sajnáltuk az egészet. Tudom ez nem egészen az a válasz amire vágynál kérdező, de ezen a példán látszik hogy azért vannak ilyen srácok és rájuk lehet találni, igaz csak 22 vagyok de ez is nálam már sokat számít.
2020. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
58%
Már bocs, de aki szereti a fiatal fiúkat, az általában nem a 13-17 éves tinikre gondol, hanem a 18-25-ös korosztályra. A pedofília ebbe egyáltalán nem tartozik bele, mert az fejletlen gyerektestre való izgulást jelent. Egy 18 éves fiú már felnőtt,főként testileg.
2020. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
59%

#50es vagyok

Amúgy tálaltam még egy érdekes dolgot. Elkezdtem nézni az egyik sorozatot netflixen és utána néztem a főszereplőnek.. 21 éves, egy 31 éves felesége van és van egy közös gyerekük is már 🤷🏻‍♀️

Nekem ez így most még fura, de lehet kis idővel nem fog abszolút zavarni, csodálom hogy így egymásra találtak mert azért nem minden 21 éves srác képes egy 30 évessel lépést tartani. Na meg ugye igazi példaként még ott van Shakira és a férje, ott is 10 év korkülönbség és a hapi a fiatalabb. A netflixes sorozat egyébként a 'deadly class' ha bármi nézni szeretné :)

2020. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
50-es, köszönöm a hozzászólásod, majd még reagálok rá! :)
2020. nov. 19. 19:00
 47/71 A kérdező kommentje:
50-es hozzászóló: A mai nap folyamán fogok írni neked privátban, ha nem bánod, itt eléggé csökkentett üzemmódban működik az oldal, ellenpéldája leszek, ennek az erőszakos agresszív és elsötétedett "szellemiségnek". :)
2020. nov. 20. 10:30
 48/71 A kérdező kommentje:
Továbbra is aktuális a kérdésem, mindenféle erőszakmentes megnyilvánulással, megfelelő érzelmi és értelmi intelligencia mellett. Továbbra sem rólam szól a kérdés, szívesen olvasnám a megtapasztalásaitokat ebben a temakorben. Nyugodtan írjon bárki privátban, max nem válaszolok. XD
2020. nov. 20. 10:36
 49/71 A kérdező kommentje:
Itt volt egy elírás: erőszakért erőszakkal - erőszak ellen erőszakkal lett volna. Semmiben nem vagy különb...
2020. nov. 20. 10:38
 50/71 anonim ***** válasza:
17%

No!Geronmifilia,mi a csecs!Ilyen is van? Akkor 22 evesen a 43 evesszomszednő is az volt.Most így utólag.Vagy 22 mar öreg voltam,mi? A kerdező többet ír egymaga,mint az ősszes többi.

Jo akármilyenfiliát mindenkinek!

2020. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!